Pytania o KemerDokumenty i granice

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Kemer
i czy w ogóle jest to konieczne. Może łatwiej jest kupić w strefie bezcłowej. Czy są jakieś ograniczenia w imporcie do Turcji.
12 lat wstecz  •  4 abonent 8 odpowiedzi
Czy można wjechać do Turcji z paszportem na nazwisko panieńskie? czy istnieje baza danych kobiet zamężnych i rozwiedzionych? ożenił się rok temu. wszyscy piszą, że możesz, biuro podróży powiedziało, że możesz, ale martwię się! Wyjeżdżam za tydzień nie ma czasu na wyrobienie nowej wizy zagranicznej. czekam na odpowiedzi!!!
12 lat wstecz  •  9 subskrybenci 12 odpowiedzi
Proszę mi powiedzieć, że paszport traci ważność za 1,5 miesiąca - czy można wjechać do Turcji (na bilecie, na tydzień) czy mogą nie być wpuszczeni przez odprawę celną?
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
Powiedz mi, proszę, czy potrzebujesz teraz wizy dla mieszkańców Ukrainy?
12 lat wstecz  •  4 abonent 9 odpowiedzi
Powiedz mi, kto wie, jakie zakazy zakupu/eksportu toreb pojawiły się w zeszłym roku? Na co mogą narzekać organy celne?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Proszę podać adres ambasady Ukrainy w Turcji
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Ile dolarów trzeba zapłacić w urzędzie celnym?A co można wwieźć do Turcji?A czego nie można wwieźć do Turcji?A co można wyeksportować, a czego nie można wywieźć z Turcji na Ukrainę?
12 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Czy ciocia może zabrać 7-letnie dziecko do Turcji BEZ rodziców? Czy wpuszczą/wypuszczą cię na granicy? (dziecko ma własny dokument podróży, zgodę rodziców itp.) Odpowiedzi w agencjach są diametralnie przeciwne.
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Jedziemy pierwszy raz do Turcji, interesuje nas koszt wizy, agencja podała 20 euro w necie czytają 30 dolarów
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Proszę powiedzieć, w jaki sposób mogę przywieźć ze sobą pieniądze w mojej walucie krajowej? (do pewnej kwoty, którą zmieścimy) ... Po prostu nie chcę nosić wszystkiego w dolarach ...
13 lat wstecz  •  11 subskrybenci 16 odpowiedzi
Cześć! skonsultuj się proszę! Obywatel Turcji chce przyjechać z wizytą. 1) Mieszka w Rosji nie dłużej niż 1 miesiąc. Prywatna wizyta. czego się ode mnie wymaga (jakie są moje działania na dokumentach, usługach itp.) i co powinien mieć? 2) druga opcja to pobyt dłuższy niż 1 miesiąc. Dziękuję bardzo!
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć, w jakich objętościach możesz nosić ze sobą bagaż i bagaż podręczny?! A czego nie możesz ze sobą zrobić?
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Jesienią chcemy pojechać na wakacje do Turcji, czy go wypuszczą ?? Z góry dziękuję!Irino.
13 lat wstecz  •  10 subskrybenci 17 odpowiedzi
Proszę powiedz mi! Jeździmy z 3-letnią wnuczką, syn wystawił pełnomocnictwo do wywiezienia dziecka za granicę. Notariusz poprosił mnie o podanie w pełnomocnictwie szczegółów mojego rosyjskiego paszportu. Ale przechodzę kontrolę paszportową w paszporcie międzynarodowym! ) Rosyjski z reguły nie biorę) Czy notariusz sporządził pełnomocnictwo prawidłowo, czy powinienem wskazać w nim dane mojego paszportu międzynarodowego?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Jaki jest limit płynów w bagażu podręcznym? Czy w bagażu podręcznym można przewozić płyny bez cła? Ile napojów alkoholowych mogę przewozić w bagażu?Dziękuję Czekam na odpowiedzi
13 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Wytoczono przeciwko mnie pozew cywilny (o pozbawienie spadku, czyli nikomu nic nie jestem winien, ale chcą mnie pozbawić tego, co teoretycznie mógłbym otrzymać). W zasadach przekraczania granicy znajduje się paragraf: Przy obecności otoczenia pośredniego, dla jakiegoś masywnego mężczyzny, możesz chwilowo zainspirować się obcokrajowcem z Ukrainy, ale dla siebie: 8) zgłoszono mu przed sądem pozy cywilne; Proszę mi powiedzieć, czy mogą być problemy z wyjazdem z Ukrainy z powodu pozwu cywilnego? Czy ktoś tego doświadczył? Gdzie/jak mogę dokładnie dowiedzieć się, czy wystąpią problemy PRZED wyjazdem?
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
WIEM, że to nie na temat. ale jednak: jak dostać się z terminalu D w Szeremietiewie do terminalu C w Szeremietiewie? dzięki za odpowiedzi i zrozumienie
13 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
co z wózkiem? zabrać go ze sobą jako bagaż podręczny lub zabrać?! kto co zrobił? Albo odebrać w hotelu?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
7 maja jedziemy do Grand Raber z rodziną (2+1) (po raz pierwszy w Turcji i za granicą)! Mam cukrzycę, jestem na insulinie, wezmę ją i strzykawki sama ze sobą. Jest notatka od lekarza, jest wyciąg ze szpitala. Insulina w opakowaniu, w instrukcji do niej znajduje się numer rejestracyjny na Ukrainie. Powiedz mi, czy mogą wystąpić problemy podczas przekraczania odprawy celnej? Jak najlepiej go przenosić - w bagażu czy w bagażu podręcznym? (Mam tendencję do przewożenia bagażu podręcznego). Kolejne pytanie: chcę lepszy pokój w hotelu. Doradzić co i ile zapiąć na recepcji?!
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Jakie wycieczki lepiej odwiedzić z Kemer? Kto już odpoczywał w tym hotelu, opowiedz nam o poziomie obsługi, ilu naszych rodaków odpoczywa i o przewidywanej pogodzie o tej porze roku. Z góry dziękuję.
13 lat wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
Cześć wszystkim! Zainteresowany takim pytaniem, ile litrów alkoholu możesz przewieźć z lotniska Antalya do Moskwy? Dzięki!
14 lat wstecz  •  9 subskrybenci 10 odpowiedzi
Mówią, że wizy zostaną usunięte, czy to prawda, czy nie?
14 lat wstecz  •  8 subskrybenci 8 odpowiedzi
Pokaż więcej »