Pytania o KemerWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Kemer
3 roku wstecz  •  9 subskrybenci 11 odpowiedzi
5 lat wstecz  •  12 subskrybenci 25 odpowiedzi
Dzień dobry. Powiedz mi, pzhl, jak wygląda sytuacja z miejscami, w których można kupić wycieczki / wycieczki w tym miejscu? Operatorzy w hotelach łamią ceny. Chcieli wysłać rodziców i ostrzec z góry
5 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Denis, dobry dzień! Proszę opowiedzieć, jakie wycieczki warto wybrać, aby później nie było to strasznie bolesne straconym czasem i pieniędzmi ;-) Dziękuję.
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Mój mąż i ja odpoczywamy w Tekirovej od 25.09 do 30.09. Może ktoś sam wybiera się na wycieczkę do kanionu Genuk? Chcemy współpracować. Czy ktoś może mi powiedzieć, jak się tam dostać.
7 lat wstecz  •  6 subskrybenci 4 odpowiedź
Przeczytałem, że gdzieś w okolicy można pływać na statku pirackim) Kto pływał? Wie? Zainteresowany cenami i ogólnie - jak to jest - nie pompuje dużo?)
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 3 odpowiedź
Wycieczki muszą być opłacone osobno lub wliczone w cenę wycieczki.
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 3 odpowiedź
Kto poleciał na jednodniową wycieczkę do Stambułu z Kemer? Czy warto? Jakie wycieczki Ci się podobały? Z góry dziękuję)
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 3 odpowiedź
Jakie niedrogie i wysokiej jakości licencjonowane! Biura informacji turystycznej są dostępne w Kemer, a ceny są przynajmniej w przybliżeniu. Czy warto wybrać się na wycieczkę do Kapadocji?
7 lat wstecz  •  8 subskrybenci 21 odpowiedź
Potrzebujemy tam sklepu Waikiki i Migros. Cóż, chciałbym też odwiedzić bulwar z parasolami i wodospad Duden. Czy da się to zrobić w jeden dzień, czy zaplanować kilka wycieczek?
9 lat wstecz  •  8 subskrybenci 5 odpowiedzi
Powiedz mi proszę, kto był na wycieczce do Kapadocji z regionu Antalya (ciekawe, że wszystko to cena tego roku, czas trwania, jakie autobusy, co tam pokazują, jak przenocować i posiłki) Z góry dziękuję.
10 lat wstecz  •  8 subskrybenci 8 odpowiedzi
Proszę mi powiedzieć, ile w agencji ulicznej kosztuje trasa Demre-Mira-Kekovo z Kemer (Beldibi), a ile ma Teztour?
10 lat wstecz  •  9 subskrybenci 9 odpowiedzi
jak się porozumiem?
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Osoby kompetentne, proszę powiedz mi, jaki jest koszt wynajmu samochodu w agencjach ulicznych? A czy wystarczy mieć przy sobie zwykłe prawo jazdy?
10 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Czytałam w recenzjach turystów, że we wsi Chamyovo znajduje się eko-park. Tam zwierzęta nie chodzą w klatkach na świeżym powietrzu Powiedz mi, gdzie się znajduje?
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Pokaż więcej »