Pytania o KemerBiura podróży i operatorzy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Kemer
Czy możesz mi powiedzieć, jak zrozumieć, czy miejsca nadal mogą pojawić się na sprzedaż, czy jest to ostateczne i musisz ponownie wybrać hotel?
3 roku wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
Co roku o tej porze, najpóźniej pod koniec grudnia, dokonywano rezerwacji na lipiec. Teraz patrzę na ceny przez kilka tygodni z rzędu - tylko cyna, o rząd wielkości droższa niż wcześniej. Więc myślę, że po prostu jeszcze się nie pojawiły, albo już tak będzie, jakoś bardzo dziwnie… Może ktoś w tym obszarze działa i powie Ci, czy warto czekać na spadek?
3 roku wstecz  •  20 subskrybenci 27 odpowiedzi
Wygląda na to, że zdecydowali się na hotel, ale oferują Coral lub Anex (różnica w cenie to 10 000 UAH): Coral odjeżdża o 12.30, wraca o 9.00, a do Anex o 2 w nocy i o 21.00 z powrotem. Podróżujemy z dwójką dzieci w wieku 3 i 8 lat.
4 roku wstecz  •  9 subskrybenci 11 odpowiedzi
5 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
5 lat wstecz  •  12 subskrybenci 43 odpowiedź
Przyjaciele, którzy odpoczywali, mówią, że Turcy kochają "Alenkę" "MARLBORO"
6 lat wstecz  •  20 subskrybenci 65 odpowiedzi
Po raz pierwszy pojedziemy z „Join Apa”, a tam, w Turcji, przyjmie nas „Peninsula”. Kto jest pod wrażeniem? Podziel się wrażeniami! Nie chcę zrujnować swojego miesiąca miodowego... Dziękuję!
7 lat wstecz  •  10 subskrybenci 10 odpowiedzi
czekam na odpowiedź na poprzednie pytanie
10 lat wstecz  •  9 subskrybenci 12 odpowiedzi
Dzień dobry, 3 godziny temu zostawiłem recenzję na twojej stronie, ale nie ma jej na stronie.
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
gdzie i ile kosztuje wycieczka
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
wybór wycieczki po Ługańsku
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
W Internecie pojawiła się informacja, że ​​Green Hotel jest zamknięty, a C jest otwarte?
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Planuję wyjazd latem od początku sierpnia na minimum 10 dni. Wskazane jest, aby 2 osoby dorosłe spały osobno, a 3 z dzieckiem osobno. Dzięki
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi proszę, chcemy zarezerwować hotel przez Swiss Halley, czy to nie oszustwo?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Do tej pory akceptowalna cena. Jak myślisz: poczekaj na obniżkę cen pod koniec września? Nikt oczywiście nie da żadnych gwarancji, ale myślę, że nie będzie obniżki cen. DZIĘKUJĘ wszystkim za odpowiedzi!
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 10 odpowiedzi
Chcemy jechać na początku września 2 osoby dorosłe i 1 dziecko w wieku 4 lat. Wyjazd z Uljanowsk - Antalya. Czy hotel posiada oficjalnego touroperatora?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
tjmhmgju,lyi;uooooooklhbmjnh
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
godziny wyjazdu od 20 do 31 sierpnia na 14-15 nocy
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Chcieli jechać do Kemer pod sam koniec sierpnia, ale mówią, że teraz ludzie nie mają wstępu na wycieczki z powodu zamieszek? Myślisz, że wszystko się ułoży, czy lepiej nie ryzykować? Cudzoziemiec musi być załatwiony już teraz, więc należy pilnie podjąć decyzję. Dzięki za odpowiedzi.
11 lat wstecz  •  11 subskrybenci 14 odpowiedzi
Powiedz mi, gdzie lepiej (za tę cenę) kupić wycieczkę do Turcji w Kijowie Planujemy wakacje od 20 czerwca, wcześniej odpoczywaliśmy tylko na Krymie jako dzicy
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
moi znajomi chcą odpocząć w Turcji przez tydzień w lipcu Jest ich czterech - mama, tata, syn 14 lat i córka 5 lat, ale budżet jest bardzo ograniczony, chcą zaspokoić 60 tysięcy rubli z Moskwy
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
Pokaż więcej »