Pytania o KemerKraje i miasta

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Kemer
Odpoczywaliśmy w Icmeler i trochę zawiedliśmy się osławionymi dzikimi skalistymi zakątkami (po prawej stronie za kempingiem) - śmieci, małe długości, traumatyczne skały, nie można nurkować.Czy ktoś gdzieś wie (może w Grecji) coś podobnego, ale bardziej interesujące? Żeby można było wejść za darmo (nie jak Phaselis) i stosunkowo blisko dobrodziejstw cywilizacji - hoteli, w których można się zatrzymać, lokalnych egzotyków, deptaków itp.
5 lat wstecz  •  11 subskrybenci 11 odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć, jaka jest pogoda od początku października do połowy października? Czy nie jest jeszcze zimno? I jeszcze jedno pytanie: powiedz mi, na jakie wycieczki możesz się wybrać w Kemer i Antalyi? A jak się tam dostać?
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Dzień dobry wszystkim! Życzę udanych wakacji! Moim marzeniem jest odwiedzić Max Royal w Kemer. Czy jest sezon, w którym można odpocząć ze zniżką? morze może być zimne, ale temperatura nie jest niższa niż 22-24 gr
6 lat wstecz  •  11 subskrybenci 12 odpowiedzi
Czy są bezpośrednie autobusy, jak często jeżdżą?
6 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć, czy dolmusz z Kemeru do Kiriszu mija hotel Grand Miramor, a może ktoś wie, ile w przybliżeniu będzie kosztować taksówka. Strony internetowe proszą o 35 euro
7 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Kto jedzie do tego hotelu w miesiącu maj 17.05.2017-24.05.2017?
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
W związku z upadkiem touroperatorów chcemy zorganizować sobie wakacje na własną rękę
10 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Witam. Naprawdę chcę przyjechać i odpocząć w tym hotelu. Chcieliśmy zarezerwować pokój przez stronę hotelu, ale z jakiegoś powodu pojawia się informacja, że ​​wszystkie dni w każdym miesiącu są zajęte. Nie powinno tak być. Proszę mi powiedzieć, czy mogę przyjść sam (z pominięciem biura podróży). Jakie będą z tego oszczędności. Jakie są plusy i minusy takiej podróży? Z poważaniem. Jurij.
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 10 odpowiedzi
Czytamy, że w Beldibi jest dzika plaża.
14 lat wstecz  •  7 subskrybenci 18 odpowiedzi
Dzień dobry! powiedz mi adresy hoteli lub stron internetowych, jeśli ktoś pojechał na odpoczynek sam i polubił to, czy to lepsze niż przez agencję?
14 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Będę wdzięczny wszystkim, którzy odpowiedzą!
15 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Jak mogę zamówić transfer z lotniska w Antalyi do hotelu iz powrotem? Czy same hotele świadczą tę usługę, czy jest to konieczne za pośrednictwem biura podróży?
15 lat wstecz  •  3 abonent 8 odpowiedzi