Pytania o Szarm el-SzejkWaluta i pieniądze

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
TOP 5 koneserów Szarm el-Szejk
według liczby pytań, na które udzielono odpowiedzi w ciągu 30 dni
1
аватар
Odebrano na 1 pytanie
2
аватар
Odebrano na 1 pytanie


Więcej o Szarm el-Szejk
Myślę, że albo wymienić euro na dolary w Kijowie, albo już w Sharm euro na funty w wymienniku. Nie wiem, co jest lepsze.
2 roku wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
Pytanie: czy ceny nadal będą spadać i kiedy, czy nie ma już nic do złapania? Rozumiem, że to ruletka, ale może ktoś przeanalizował częstotliwość niskich cen.
3 roku wstecz  •  13 subskrybenci 19 odpowiedzi
Planujemy wyjazd do Sharm pod koniec stycznia. W czwartek jedziemy z dziećmi. Wybraliśmy hotel Sunrise Diamond Beach Resort Select, ponieważ przyjaciele już tam odbyli wycieczkę. Sami tego jeszcze nie kupimy, bo. Czekamy na paszporty dzieci. Stale monitorowałem ceny hotelu i cena wzrosła o 400 USD za nasz skład i daty. Istota pytania: czy jest szansa, że ​​cena spadnie bliżej terminów wylotów? A może warto przyjrzeć się innym opcjom w pobliżu?
4 roku wstecz  •  10 subskrybenci 28 odpowiedzi
Różnica wynosi 2-3 dni, ale pod względem ceny są dwie duże różnice. Biorąc pod uwagę koszt rezerwacji, nie jest on zbieżny.
5 lat wstecz  •  10 subskrybenci 14 odpowiedzi
Dziękuję za odpowiedź)
6 lat wstecz  •  8 subskrybenci 6 odpowiedzi
Cześć! Powiedz mi, Proszę: 1. Czy opłata wizowa (25 USD) jest akceptowana w USD lub walucie lokalnej? Czy wydadzą resztę (jeśli dasz 50 USD lub 100 USD) 2. Kto wypłacił pieniądze z karty prywatnej (UAH)? Duża opłata za wypłatę? 3. Jaką walutą najlepiej zapłacić na ulicy? Wydawało mi się, że lepiej wypłacić lokalną walutę z bankomatu i tak zapłacić, bo nie ma małych dolarów, a często widuję komunikaty, że mogą nie wydać reszty itp. Dzięki!
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
6 lat wstecz  •  11 subskrybenci 11 odpowiedzi
A może bardziej opłaca się płacić w dolarach? Jeśli warto się przebrać, odpoczniemy przy starym rynku w hotelu, gdzie lepiej się przebrać?
6 lat wstecz  •  15 subskrybenci 30 odpowiedzi
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
6 lat wstecz  •  10 subskrybenci 11 odpowiedzi
Czy powinienem wymienić dolary na funty egipskie. W tym roku truskawki kg za 1 dolara lub 8 funtów! Ale stawka wynosiła od 1 do 8. Teraz dolar kosztuje 18 funtów. Czy wpłynęło to na ceny? Czy jej cena to 8 czy 18?
7 lat wstecz  •  10 subskrybenci 10 odpowiedzi
7 lat wstecz  •  11 subskrybenci 21 odpowiedź
8 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Powiedz mi, czy wymiana euro w wymiennikach jest normalna?
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry. Czy możesz mi powiedzieć, czy warto wymienić dolary na lokalną walutę? A może łatwiej jest płacić w dolarach? Czy warto zmienić – zmienić wszystko czy 50 procent? A jednak, jeśli hotel jest all inclusive, nie będziemy dużo podróżować na wycieczki (1-2 wycieczki), ile kosztuje zabranie ze sobą (2 dorosłych i 1 dziecko) na 3 tygodnie?
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Czytałem, że nie we wszystkich sklepach można płacić dolarami, więc chciałbym wiedzieć, gdzie można je wymienić?
11 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Pokaż więcej »