Pytania o Szarm el-SzejkInne

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
TOP 5 koneserów Szarm el-Szejk
według liczby pytań, na które udzielono odpowiedzi w ciągu 30 dni
1
аватар
Odebrano na 1 pytanie
2
аватар
Odebrano na 1 pytanie


Więcej o Szarm el-Szejk
11 miesięcy wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
2 roku wstecz  •  8 subskrybenci 4 odpowiedź
Powiedziano mi, że od pierwszych dni maja nie warto jechać do Turcji, a zwłaszcza do Egiptu. Jeśli w Turcji nadal jest zimno i nie będzie takiego pośpiechu i nie ma sensu jechać tam przed 15-20, to są kłopoty z Egiptem. Wszyscy będą się tam spieszyć na maj, będzie dużo ludzi, plaże zapełnione. Hotele są pełne lub na przystanku, wybór miejsc w samolocie jest niewielki. A ceny już i tak rosną w tych terminach. To prawda? Czy jest sens jechać tam na początku maja? Zwłaszcza Egipt? Po prostu nie do końca rozumiem, jest 1 maja i 9 maja, czy to mnóstwo świąt? Kto był w maju, podziel się wrażeniami.
2 roku wstecz  •  9 subskrybenci 9 odpowiedzi
Wiem, że 1 zapłaciłem, to był 1 dolar na osobę, w pobliżu meczetu. Przeszliśmy obok, on pracował, a potem nie. Mam to zamknięte. A ta cena wydaje mi się droga. Nawet jeśli wzięli za dwoje, ale nie chcą. Zapytali w pierwszej kawiarni - powiedziano również o dolarze. W drugim kupili sok i wodę, powiedzieli też dolara, trochę się z nimi pokłócili, ale zapłaciliśmy za wodę i sok, wpuściliśmy ich, ale widziano, że przeklinamy samych siebie. Na ogół nie widzieli znaków toalety, nawet w kawiarni. W innych kawiarniach mówili nie lub wysyłali do meczetu, może tam dotarliśmy, nie wiem. Powiedzieli też, że wydaje się, że gdzieś w pobliżu znaku Vova Tours jest darmowy (jak na Soho Square, jeśli nie został opłacony), ale nie znaleźliśmy go, jest bezpłatny na Starym Mieście. Czy ktoś wie, czy są tam inne toalety? A jak je znaleźć? A może jakieś kawiarnie? A jak się zgodzić?
2 roku wstecz  •  6 subskrybenci 4 odpowiedź
Prosimy o poinformowanie laboratorium w Kijowie, które nadaje się do wydawania zaświadczeń na wjazd do Egiptu.
2 roku wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
2 roku wstecz  •  6 subskrybenci 4 odpowiedź
Lubimy chodzić i odległości do 10 km w jedną stronę nas nie przerażają, zwłaszcza teraz nie jest gorąco. Po prostu nie jest jasne, czy istnieje taka możliwość (chodniki wzdłuż autostrady), czy na przykład jakaś trasa wzdłuż morza. Dziękuje za wszystko.
2 roku wstecz  •  8 subskrybenci 7 odpowiedzi
Wybraliśmy spośród trzech hoteli, po czym agent pisze do nas, że oba są zamknięte kontrolą sanitarną. Chociaż na stronach są w nich wycieczki. To prawda? Czy można wykupić wycieczkę na styczeń?
2 roku wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
A jeśli tak, jak myślisz, czy będą otwarte do połowy stycznia?
2 roku wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Pokaż więcej »