Pytania o Szarm el-SzejkKraje i miasta

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
TOP 5 koneserów Szarm el-Szejk
według liczby pytań, na które udzielono odpowiedzi w ciągu 30 dni
1
аватар
Odebrano na 1 pytanie
2
аватар
Odebrano na 1 pytanie


Więcej o Szarm el-Szejk
Gdzie są najfajniejsze miejsca do nurkowania? Czy polecacie wybrać się tam na wycieczkę łodzią, jeśli tak, to jakie firmy? Aby odwiedzić Ras Mohammed, zarówno z wody, jak i z lądu, wystarczy znaczek shinai?
3 roku wstecz  •  9 subskrybenci 12 odpowiedzi
O ile rozumiem, w tej chwili ceny są zbyt wysokie i nie wszystkie hotele je zapewniają, nie należy też liczyć na spalenie w ostatniej chwili, jeśli jakiś hotel jest ciekawy, a biuro podróży mówi, że 1-2 miesiące wcześniej NY, co roku następuje stabilny skok cen. To znaczy, okazuje się, gdzieś w sierpniu-wrześniu czy coś takiego. Jeśli ktoś ma doświadczenie, podziel się :)
3 roku wstecz  •  11 subskrybenci 14 odpowiedzi
Początkowo pojawił się pomysł, aby polecieć do Sharm na trzy dni w weekend. Kiedy stanęli przed kwestią kosztu lotu dla 2 osób, byli przerażeni! Z Charkowa w obie strony 22 tysiące - za te same pieniądze możesz odpocząć przez tydzień na wycieczce zorganizowanej w niezbyt złym hotelu) A potem mnie olśniło! A jeśli wziąć bardzo, bardzo do bani, najtańsza wycieczka pakietowa dla dwojga „Fortune 3*” jest wyłącznie po to, by polecieć do Sharm iz powrotem. Jednocześnie zarezerwuj dobry hotel na Booking na te same terminy i oczywiście zamieszkaj w nim! Oszczędności są po prostu nierealne! Na przykład Baron Palms - elegancki hotel all-inclusive na Booking 17500 + lot na Fortune 8000, w sumie 25500! Wycieczka pakietowa do tego hotelu od 35 000! Jak bardzo realistycznie jest się obracać? Jakie są zagrożenia? Kto ma doświadczenie do podzielenia się?
4 roku wstecz  •  9 subskrybenci 10 odpowiedzi
Kupiłem nowe aparaty na przyszłe wakacje, chcę maksymalnie fotografować podwodne pejzaże, więc moja ukochana Hurghada znika z powodu braku dużej ilości raf domowych, są, ale jest ich mało lub trzeba jechać do Makadi, ale ceny tam hoteli nie są lodowe. Dokonuję więc wyboru na korzyść „mrowiska” Sharmy (no cóż, wiele osób odpoczywa tam w ostatnich latach). Mars jest z mojej perspektywy (byłem w Egi od dawna, ale nigdy tam nie odpoczywałem), ale jak rozumiem listopad-grudzień to nie jest najlepszy czas na wizytę tam. Więc pojawił się „zwariowany pomysł” (moja żona tak powiedziała), no i trochę kosztowny finansowo. Wstępne: na standardowe wakacje wybrałem hotel z rafą domową (+/- normalną, czasem słabą), na wakacje kilka morskich wycieczek z nurkowaniem lub morze + ląd (np. w Hurghadzie - Sharm el Naga ) z nurkowaniem. Na drugiej linii odpoczywałem tylko raz (zabrali mnie na plażę), nie bardzo mi się to podobało - nie było mobilności. Ale oto esencja szalonego pomysłu: jechać do Sharm, do drugiej lub trzeciej linii Hadaby, do dobrej 4 lub ...
5 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
5 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Z góry dziękuję
5 lat wstecz  •  9 subskrybenci 12 odpowiedzi
Porada: przy zakwaterowaniu mamy standard, są to budynki po 5000 pokoi, podobno generatory tam mocno buczą. W recepcji, ile zaoferować hotelarzowi i w jakim budynku lepiej poprosić o relokację?
5 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Jeśli hotel jest na 2-3 liniach, jeżdżą autobusami na plaże z koralami, ale często w recenzjach informują, że zabierają je również na płatne plaże. Ale ceny nie są ogłaszane. Co sugerujesz? Jakie plaże polecacie?
5 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Chcemy jechać 20-go.
5 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Cześć! Lecę do Sharm z Kijowa w dniu 21.10.2018 do tego hotelu. Kto tam będzie? Reagować)
6 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Proszę powiedz, jak jedziesz minibusem do miasta, jak wracasz, czy mają jakiś przystanek, zadzwoń do hotelu, czy zrozumieją, dokąd musimy wracać? Dzięki.
6 lat wstecz  •  7 subskrybenci 11 odpowiedzi
Mam na myśli jaką część dnia
6 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Planujemy wakacje z dziećmi, a jedna osoba w recenzji napisała, że ​​prawie nadepnęła na węża morskiego
6 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Rozważamy ten hotel jako opcję na wyjazd w STYCZENIU.Pytanie do tych, którzy tam odpoczywali w tym okresie co z prądem, wiatrem i głębokością od pantone.Z góry dziękuję.
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Rozważamy ten hotel jako opcję na wyjazd w STYCZENIU.Pytanie do tych, którzy tam odpoczywali w tym okresie co z prądem, wiatrem i głębokością od pantone.Z góry dziękuję.
10 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
W styczniu 2014 jedziemy ponownie do Sharm. Ten hotel jest kwestionowany: 1. Zdjęć z podwodnym światem jest bardzo mało i trudno coś wyjaśnić, ale dla nas to jest najważniejsze. 2.o liczbie pokoi - garść sprzecznych informacji. 3. rozrywka wieczorami. Proszę o obiektywne odpowiadanie koneserom i wypoczywającym w tym hotelu na moje pytania, będę bardzo wdzięczna.
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Jakie problemy mogą pojawić się na lotnisku, jeśli masz tylko bilet powrotny? Bez rezerwacji i bez vouchera na wycieczkę?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Pospiesz się po szczegóły.
14 lat wstecz  •  11 subskrybenci 26 odpowiedzi
Ciekawi mnie jak dojechać z Sharm, zorientować się na miejscu, co zabrać ze sobą, jak wrócić do Sharm po spotkaniu świtu na górze.
15 lat wstecz  •  8 subskrybenci 13 odpowiedzi