Jaz Fanara Resort 4*– Opinie

289
Ocena 9.110
na podstawie
289 opinii
№4 w ocenie hotelu Szarm el-Szejk
9.0 Numer
9.3 Usługa
9.2 Czystość
9.2 Odżywianie
9.2 Infrastruktura
Jaz Fanara Resort to wspaniały hotel położony na klifach Ras Oum El Sid, oferujący zapierające dech w piersiach widoki na Morze Czerwone i Park Narodowy Ras Mohamed. Zaledwie 8 km od Naama Bay, 2 km od centrum miasta Sharm i 21 km od międzynarodowego lotniska Sharm El Sheikh. Niezależnie od tego, czy jesteś na wakacjach z rodziną, grupą przyjaciół czy bliskimi, hotel jest idealnym miejscem do tworzenia nowych wspomnień dzięki bogatemu menu rozrywki, wypoczynku i relaksu oraz zaspokojenia wielu gustów i nastrojów. Ośrodek Jaz Fanara Resort oferuje również wiele zajęć sportowych. Głębia Morza Czerwonego obfituje w wiele cudów, co pozwala poświęcić swój czas na wyjątkowe nurkowania. Podczas gdy Ty cieszysz się masażem, Twoje dzieci będą bawić się pod opieką w klubie dla dzieci lub na placu zabaw w całkowitym bezpieczeństwie, dając Ci możliwość relaksu i odprężenia. W Jaz Fanara Resort masz gwarancję wyjątkowych wakacji, niezależnie od tego, czy podróżujesz z rodziną, we dwoje, czy samotnie.Więcej →
аватар sandrasale49
 •  podróżował 2 miesięcy wstecz
Ocena 10.0
Byliś my na wakacjach z rodziną przez 13 dni, gdybym miał wystawić ocenę temu obiektowi, dał bym najwyż szą . Czę sto odwiedzam Sharm i widział em wiele budynkó w, ale jest to jeden z najpię kniejszych budynkó w z przepię knym widokiem na morze w pię knych kolorach. … Już ▾ Byliś my na wakacjach z rodziną przez 13 dni, gdybym miał wystawić ocenę temu obiektowi, dał bym najwyż szą . Czę sto odwiedzam Sharm i widział em wiele budynkó w, ale jest to jeden z najpię kniejszych budynkó w z przepię knym widokiem na morze w pię knych kolorach. Chciał bym mó c napisać wię cej, ale wszystko, co mogę powiedzieć , to wyjś ć tam z zamknię tymi oczami, to sprawi, ż e bę dziesz marzyć . Moż emy ró wnież powiedzieć , ż e był a to bardzo dobra obsł uga i pyszne jedzenie, któ re gorą co wszystkim polecam
аватар asudepap34
 •  podróżował 2 miesięcy wstecz
Ocena 10.0
Jeszcze bardziej pomocny personel od recepcji po personel w dalekim, cudownym sprzą taniu pokoi i miejsca skandalicznych zalotó w, pię kny basen i ogró d, dobry jeż , rafa koralowa przed wrogim kurortem! … Już ▾ Jeszcze bardziej pomocny personel od recepcji po personel w dalekim, cudownym sprzą taniu pokoi i miejsca skandalicznych zalotó w, pię kny basen i ogró d, dobry jeż , rafa koralowa przed wrogim kurortem!
аватар gebriiellbra845
 •  podróżował 2 miesięcy wstecz
Ocena 10.0
Bardzo pomocny personel od recepcji po personel jadalni, doskonał e sprzą tanie pokoi i miejsc publicznych, pię kny basen i ogró d, dobre jedzenie, rafa koralowa przed oś rodkiem jest spektakularna! … Już ▾ Bardzo pomocny personel od recepcji po personel jadalni, doskonał e sprzą tanie pokoi i miejsc publicznych, pię kny basen i ogró d, dobre jedzenie, rafa koralowa przed oś rodkiem jest spektakularna!
аватар johnlew046
 •  podróżował 2 miesięcy wstecz
Ocena 10.0
Oś rodek ma idealny rozmiar, nie za duż y i nie za mał y, widok z balkonu przy plaż y jest jedyny w swoim rodzaju i moż na zobaczyć wszystkie idealne kolory Morza Czerwonego. Personel jest bardzo przyjazny i dostę pny na każ dą potrzebę . Bardzo ź le, ż e nie ma Wi-Fi w pokojach i daleko od recepcji. … Już ▾ Oś rodek ma idealny rozmiar, nie za duż y i nie za mał y, widok z balkonu przy plaż y jest jedyny w swoim rodzaju i moż na zobaczyć wszystkie idealne kolory Morza Czerwonego. Personel jest bardzo przyjazny i dostę pny na każ dą potrzebę . Bardzo ź le, ż e nie ma Wi-Fi w pokojach i daleko od recepcji. Jedzenie jest bardzo smaczne, zwł aszcza na basenie. I przeką ski też we wł oskiej restauracji. Eleganckie pokoje, niektó re z widokiem na morze, inne na basen.
аватар kovanevi1
 •  podróżował 4 miesięcy wstecz
Ocena 8.0
Postanowiliś my z mę ż em (jest już emerytem) wró cić do odebranego nam spokojnego ż ycia. Jechaliś my przez Moł dawię , lotnisko i po trzech godzinach byliś my jak na innej planecie. Od razu dostaliś my numer. Szkoda, ż e ​ ​ w pokojach nie ma internetu. … Już ▾ Postanowiliś my z mę ż em (jest już emerytem) wró cić do odebranego nam spokojnego ż ycia. Jechaliś my przez Moł dawię , lotnisko i po trzech godzinach byliś my jak na innej planecie. Od razu dostaliś my numer. Szkoda, ż e ​ ​ w pokojach nie ma internetu. Pogoda przez 5 dni był a po prostu super +26. a potem przez dwa dni wiał silny wiatr. W hotelu wypoczywają Polacy, Niemcy, Kazachowie i czę ś ć Ukraiń có w. Są też ludzie z krajó w nieprzyjaznych. Za jedzenie daję solidne 4+, dobrze zrobione kelnerzy, czasem dawali napiwek. Ale sprzą tanie w pokojach jest nieco rozczarowują ce. Plaż a jest bardzo pię kna, a woda ciepł a.
аватар chstanke9
 •  podróżował 7 miesięcy wstecz
Ocena 10.0
Mogę ś miał o powiedzieć , ż e Jaz Phanara to jeden z najlepszych hoteli w Sharm El Sheikh. Jest tu cicho, plaż a jest cudowna, pikantna yakisna jest pyszna, atmosfera jest mił a. Personel jest ró wnież bardzo responsywny, w tym profesjonalna recepcja (zwł aszcza dż entelmen Ganny). … Już ▾ Mogę ś miał o powiedzieć , ż e Jaz Phanara to jeden z najlepszych hoteli w Sharm El Sheikh. Jest tu cicho, plaż a jest cudowna, pikantna yakisna jest pyszna, atmosfera jest mił a. Personel jest ró wnież bardzo responsywny, w tym profesjonalna recepcja (zwł aszcza dż entelmen Ganny). Kolejną waż ną kwestią jest to, ż e hotel to nawet bezpieczne miejsce.
аватар vitalnosach
 •  podróżował 7 miesięcy wstecz
Ocena 10.0
Bardzo podobał a nam się plaż a w tym hotelu i postanowiliś my spró bować się na niej zrelaksować . Usiedliś my bardzo szybko, nie czekaliś my na szacowany czas. Przyjechaliś my i dostaliś my pokó j w cią gu godziny. Nakarmiono nas od razu, nie czekają c na rozliczenie. … Już ▾ Bardzo podobał a nam się plaż a w tym hotelu i postanowiliś my spró bować się na niej zrelaksować . Usiedliś my bardzo szybko, nie czekaliś my na szacowany czas. Przyjechaliś my i dostaliś my pokó j w cią gu godziny. Nakarmiono nas od razu, nie czekają c na rozliczenie. Pokó j dobrej jakoś ci, wszystko był o tam ś wietne. Personel jest wspaniał y. Okolica jest ł adna, pię kna, czysta i zadbana. Plaż a jest tam specyficzna, od począ tku pł ytka, potem koralowce, potem gł ę bokie morze. Bardzo ł adna plaż a, cicha zatoka, plaż a piaszczysta. Jedzenie jest wspaniał e, Internet na cał ym terytorium iw pokojach oraz na plaż y, a co najważ niejsze dobrej jakoś ci. Personel jest ludzki. Dobre baseny, dobre bary. Zwykle jeź dzimy do Dahab, ale tutaj nam się podobał o. Moż emy polecić ten hotel
аватар aliakseyal
 •  podróżował 7 miesięcy wstecz
Ocena 10.0
Dobry hotel, pokoje normalne, sprzą tanie codziennie, morze jest bardzo pię kne, rafy koralowe są doskonał e, animacja jest na ż ywo, ponieważ wszystko jest towarzyskie i wesoł e. Jedzenie i wszystkie napoje są bardzo smaczne, a personel jest cał y czas uś miechnię ty i przyjazny! ! !. … Już ▾ Dobry hotel, pokoje normalne, sprzą tanie codziennie, morze jest bardzo pię kne, rafy koralowe są doskonał e, animacja jest na ż ywo, ponieważ wszystko jest towarzyskie i wesoł e. Jedzenie i wszystkie napoje są bardzo smaczne, a personel jest cał y czas uś miechnię ty i przyjazny! ! !
аватар sigitaspuza
 •  podróżował 7 miesięcy wstecz
Ocena 10.0
Bardzo podobał mi się hotel. Przyjazny personel. Bardzo smaczne jedzenie, wypieki i koktajle. A co za wspaniał a kawa)) Barmani zawsze dekorowali kawę serduszkami, czasem nawet napisali moje imię . To był o bardzo mił e. Dostaliś my pokó j, choć trochę zniszczony, w pobliż u drugiego basenu. … Już ▾ Bardzo podobał mi się hotel. Przyjazny personel. Bardzo smaczne jedzenie, wypieki i koktajle. A co za wspaniał a kawa)) Barmani zawsze dekorowali kawę serduszkami, czasem nawet napisali moje imię . To był o bardzo mił e. Dostaliś my pokó j, choć trochę zniszczony, w pobliż u drugiego basenu. Ale nie przyszliś my siedzieć w pokoju. Jeś li chcesz mieć lepszy pokó j, wybierz droż szą kategorię . Morze jest super, tyle ryb. Bardzo zadowolony z tego hotelu?
аватар bruehwilhant
 •  podróżował 7 miesięcy wstecz
Ocena 10.0
po kilku pró bach w Egipcie, a zwł aszcza w Sharm el Sheikh, hotel jaz Fanara pozostaje naszym ulubionym. Lokalizacja jest ś wietna, personel jest bardzo mił y i pomocny, pokó j jest ś wietny, jedzenie też . … Już ▾ po kilku pró bach w Egipcie, a zwł aszcza w Sharm el Sheikh, hotel jaz Fanara pozostaje naszym ulubionym. Lokalizacja jest ś wietna, personel jest bardzo mił y i pomocny, pokó j jest ś wietny, jedzenie też .
Pokaż więcej »


awatara aminna2010
Co robić w takich przypadkach? z kim się skontaktować? Czy zwracają pieniądze czekiem?
6 miesięcy wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
awatara vodolei124
1 rok wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
awatara historyal
1 rok wstecz  •  6 subskrybenci 4 odpowiedź
awatara tra.oleynik
2 roku wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
EKSPERCI HOTELI
Przedstawiciel hotel
awatara fo.fanara
‹ Hotel Jaz Fanara Resort 4*
2 odpowiedź
Wdzięki kobiece
Góra sinai
Ocena 9.4
Egipt, Szarm el-Szejk
Fabula, religia
Kawiarnia Mince
Ocena 8.8
Egipt, Szarm el-Szejk
Restauracje, kawiarnie

Превосходный отель Jaz Fanara Resort, расположенный на скалах Рас Ум-эль-Сид, откуда открывается захватывающий вид на Красное море и национальный парк Рас-Мохамед. Всего в 8 км от залива Наама Бей, в 2 км от центра города Шарм и в 21 км от международного аэропорта Шарм-эль-Шейха. Находясь на отдыхе со своей семьей, группой друзей или Вашими близкими, отель является идеальным местом для новых воспоминаний, с его обширным меню развлечений, досуга и отдыха, а также для удовлетворения множества вкусов и настроений. Отель Jaz Fanara Resort также предлагает множество спортивных мероприятий. Глубина Красного моря таит в себе много чудес, что позволяет уделить свое время уникальному дайвингу. В то время как вы будете наслаждаться массажем, Ваши дети будут играть под присмотром в детском клубе или на детской площадке, находясь в полной безопасности, что даст Вам возможность для расслабления и отдыха. В отеле Jaz Fanara Resort Вам гарантирован исключительный отдых, независимо от того, отдыхаете Вы семьей, парой или в одиночку.

Lokalizacja Отель расположен всего в 8-ми км от Наама Бэй, 2-х км от Старого города и на расстоянии 21го км от международного аэропорта Шарм Эль Шейха.
Opis plaży Пляж великолепно защищен от ветров и позволяет наслаждаться морем каждый день.
 • 1 linia
 • prywatna plaża
 • plaża piaskowa
 • rafa koralowa
 • leżaki  FREE 
 • parasole  FREE 
 • ręczniki plażowe
 • bezwietrzna zatoka
W hotelu

К услугам гостей открытая терраса и кальянная комната. Есть камера хранения багажа. Стойка регистрации работает круглосуточно. На территории отеля есть магазины.

 • restauracja
 • Restauracja a la carte
 • kawiarnia/bar
 • otwarty basen
 • podgrzewany basen
 • sala konferencyjna/sala bankietowa
 • parking
 • bezpieczny  FREE 
 • darmowe wi-fi
 • pranie
 • fryzjer/salon kosmetyczny
 • pokoje dla niepalących
 • wymiana walut
 • bankomat
 • płatność kartami płatniczymi
Dla dzieci Детская анимация и ежедневная дискотека. Детская коляска предоставляется по запросу.
 • basen dla dzieci
 • plac zabaw
 • klub dziecięcy
 • menu dla dzieci w restauracji
 • krzesełka dla dzieci w restauracji
 • łóżko składane  FREE 
Rozrywka i sport Ежедневно гостям предоставляется бесплатный сервис «Снорклинг», т.е. плавание с инструктором отеля. Маски и ласты предоставляются бесплатно под депозит. Освещение теннисного корта в вечернее время – платно.
 • sauna/łaźnia/łaźnia turecka  FREE 
 • jacuzzi  FREE 
 • bilard  FREE 
 • tenis stołowy  FREE 
 • kort tenisowy  FREE 
 • siatkówka  FREE 
 • siłownia  FREE 
 • aerobik  FREE 
 • animacja
Opis pokoi

Центральное здание:

112 номеров категории Superior room (25 кв. м)

57 номеров категории Superior Sea view (25 кв.м)

3 номера категории Junior Suites sea view (75 кв.м)

30 номеров категории Family Deluxe (35-45 кв.м)

60 номеров категории Standard room (12-15 кв.м)

Резиденция:

58 номеров категории Family Suites (50кв.м)

58 номеров категории Standard Room (12-15 кв.м)

W pokojach

Все номера снабжены туалетом, душем, кондиционером, минибаром, спутниковым телевидением, феном, телефоном, чайником с принадлежностями для кофе и чая.

 • prysznic
 • suszarka do włosów
 • bezpieczny  FREE 
 • klimatyzator
 • telewizja kablowa/satelitarna
 • telefon
 • internet wi-fi  FREE 
 • ekspres do kawy/herbaty (nie we wszystkich pokojach)
 • balkon/taras (nie we wszystkich pokojach)
Adres Ras Om El Sid Hill, P.O. Box 176, Sharm El Sheikh, Egypt
Telefony: Tel: +2 (069) 3663 966 Fax: +2 (069) 3661 105 +2012 0222 2782
Stronie internetowej: Jaz Fanara Resort
FAQ
Какой пляж у отеля?
Отель располагается на 1-й пляжной линии. У отеля собственный песчаный пляж. Для любителей рыбок есть прекрасный коралловый риф. Пляжные полотенца в отеле (бесплатно).
Какие развлечения есть в отеле?
О том чтобы Вы ни минуты не скучали позаботится анимация.
Какие возможности для детей есть в отеле?
Отель располагает детским бассейном с небольшой глубиной, детской площадкой с горкой и качелями. Чтобы взрослые могли отдохнуть, детей каждый день развлекает детский клуб. В ресторане есть отдельное детское меню или зона с детским питанием. Детские стульчики для кормления Ваших малышей всегда под рукой.