Pytania o Szarm el-SzejkWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
TOP 5 koneserów Szarm el-Szejk
według liczby pytań, na które udzielono odpowiedzi w ciągu 30 dni
1
аватар
Odebrano na 1 pytanie
2
аватар
Odebrano na 1 pytanie


Więcej o Szarm el-Szejk
Czy można dojechać do Petry z Sharmy wynajętym samochodem?
1 rok wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Wyjazdy z hotelu są nieopłacalne. Jakie agencje możesz polecić na wycieczki do Kairu, wizyty w rezerwatach przyrody itp.?
2 roku wstecz  •  13 subskrybenci 14 odpowiedzi
Mieliśmy wycieczkę: wyjechaliśmy o 11:45, przybyliśmy o 20:00, zjedliśmy kolację na statku na Nilu, a rano muzeum z piramidami. Czy można to teraz znaleźć, czy też zmienił się format podróży?
2 roku wstecz  •  8 subskrybenci 6 odpowiedzi
Słyszałem, że w niektórych firmach samochody są martwe, śmierdzą, stoją, płyną. Gdzieś noszą bez kasków. Ciekawe rekomendacje dotyczące firm najwyższej jakości. Dzięki.
3 roku wstecz  •  7 subskrybenci 4 odpowiedź
Zaproponowali wideo z obróbką i muzyką. akompaniament na wycieczkach. Operator cały czas nas filmował i zaoferował nam płytę CD za 10 dolarów, która została dostarczona do hotelu następnego dnia. Po przyjeździe do domu dysk się nie otwiera, zapisuje pełny, ale 0 MB. Oszustwo?
4 roku wstecz  •  10 subskrybenci 12 odpowiedzi
Pozdrowienia Wczoraj w całym Sharm El Sheikh odwołano wycieczki do Izraela z „ulicznych” agencji turystycznych ((( Jak mi wyjaśniono, „z inicjatywy izraelskiego gospodarza”. Co więcej, strona izraelska ogłosiła odwołanie w ostatniej chwili, już wtedy, gdy turyści w Sharm czekali na autobusy w pobliżu swoich hoteli. Oficjalne wyjaśnienie izraelskiej firmy gospodarzy brzmi „z powodu pogody”. Jednak wycieczka nie została odwołana dla touroperatorów, ludzie spokojnie odeszli. Powód "zła pogoda" - moim zdaniem tylko wymówka. Być może organizatorzy wycieczek postawili izraelskiej firmie przyjmującej jako warunek zaprzestania współpracy z agencjami turystycznymi, które obniżają ceny wycieczek do Izraela. Martwię się, czy kolejna zaplanowana wycieczka odbędzie się w poniedziałek. Mam nadzieję... Jeśli ktoś ma informacje na ten temat, prosimy o udostępnienie. Kto ma jakieś pomysły?
4 roku wstecz  •  12 subskrybenci 9 odpowiedzi
Cześć! Czy możesz mi powiedzieć, ile kosztował batyskaf, nurkowanie i safari w tym roku? Gdzie najlepiej wybrać się na te wycieczki? I czy warto? Odpoczniemy od 23 do 30 lipca w hotelu Royal Albatros Moderna
5 lat wstecz  •  10 subskrybenci 11 odpowiedzi
Jesteśmy amatorami, ale chcemy zobaczyć Dobrą rafę! Ostatnią wyprawą wybraliśmy się na wycieczkę na „jacht VIP” ((((((
5 lat wstecz  •  12 subskrybenci 15 odpowiedzi
Pokaż więcej »