Pytania o IndieKraje i miasta

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Indie
Tylko proszę bez głupich komentarzy. Chciałbym usłyszeć dobrą radę.
4 roku wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
Proszę o pomoc w wyborze. Do Indii lecę pierwszy raz, spędzę 3 dni w Delhi (Agra), a potem chcę pojechać na łono natury i wybrać między GOA lub Keralą (Kochi). Jest dużo informacji o GOA, ale za mało o Kerali. Co chcesz uzyskać z wycieczki: 1. Możliwość wypożyczenia skutera. 2. Zobacz naturę. Gdzie jest najlepsze miejsce do samotnego lotu?
6 lat wstecz  •  10 subskrybenci 7 odpowiedzi
1. Gdzie polecieć do Kerali po przyrodę i plażę? 2. Czy mogę jeździć na hulajnodze między miastami w Kerali, na przykład Kochi - Munnar iz powrotem? 3. Ile czasu zajmuje średnio przejechanie 100 km na hulajnodze? Czytając artykuły o tym, że autobusy przejeżdżają 130 km w 5 godzin, od razu pojawia się pytanie, dlaczego tak jest? 4. Czy do wypożyczenia są skutery np. Honda Click czy jest do wypożyczenia standardowy zestaw? 5. Czy Uber działa w Delhi? 6. Czy można dostać się do Agry taksówką w odpowiedniej cenie? 7. Czy ktoś podróżował do Agry z Blablacarem? 8. Jeśli przyjadę do Delhi przed 6 rano, w przybliżeniu o której godzinie po wszystkich zmartwieniach z dokumentami i bez bagażu mogę opuścić lotnisko? 9. W przybliżeniu, ile czasu zajmuje dotarcie z lotniska do centrum Delhi? 10. W jakim rejonie Delhi lepiej zostać samemu z ograniczonym budżetem? 11. W jakim rejonie Agry lepiej zostać samemu z ograniczonym budżetem? 12. Czy można kupić bilety do Agry po przylocie do Delhi lub lepiej wcześniej? 13. Jaka jest inna opcja podróży do Agry?
6 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Cześć! Czy uważasz, że bezpiecznie jest jechać sam na Goa, mając dobrą znajomość języka angielskiego? Jak to jest z narkotykami?
7 lat wstecz  •  9 subskrybenci 9 odpowiedzi
Podróżuję sam, mam 22 lata, chcę odpocząć w spokoju. W planach jest wypożyczenie skutera, przeprowadzka na południe, na bardziej dzikie plaże. W jednym z nich można zatrzymać się na kilka dni. Jeśli wynajmujesz skuter na 10 dni, gdzie go zostawić, gdy jedziesz w morze, gdzie zostawić swoje rzeczy? Co powiesz na kradzież na plaży?
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
Czy piękno Palolem jest prawdziwe? A może są inne równie piękne plaże w South Goa? Który?
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Za cztery. Dwie pary małżeńskie. Zaproponowano nam willę z kuchnią na plaży Mandrem. Brak jedzenia. Powiedz mi, czy życie tam jest niebezpieczne? Jak jeść? Gdzie kupić artykuły spożywcze. Do Indii jedziemy po raz pierwszy.
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Kto wynajmował mieszkanie na miesiąc, gdzie i za ile?
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Rozważamy wyjazd na GOA "dzikich" z moim mężem. Chcę porównać ceny od touroperatora i z cenami, aby jechać na własną rękę. Nigdy wcześniej tak nie podróżowałem. kto latał, powiedz mi przez którą linię lotniczą. jak i przez kogo zarezerwowałeś dom lub pokój, w którym nocowałeś. jak zamówić transfer lub jechać taksówką, kat. złapany na lotnisku. Lub jeśli będą jakieś inne przydatne informacje, będę wdzięczny.
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
To jest hotel w pobliżu wioski .....
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
chcemy jechać w towarzystwie 5 osób „dzikich” - hotel musi znajdować się w 1 strefie nadmorskiej
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Indie to marzenie! Wiele osób twierdzi, że najlepszym sposobem na zwiedzenie kraju jest podróżowanie „dzikimi”? Czy to jest prawdziwe w Indiach? Jak niebezpieczne jest to?
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 11 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już