Pytania o ChorwacjaKraje i miasta

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Chorwacja
Gdzie zatrzymać się na jedną noc z namiotem (dzikim) w rejonie Splitu Chorwacja - bliżej morza. Jedziemy naszym samochodem.
7 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Witam, chcę przeprowadzić się do Chorwacji na pobyt stały. Na początek chciałbym zwiedzać przez kilka miesięcy. Jaki jest najtańszy sposób na zrobienie tego jako turysta? Z góry dziękuję, Natalia
7 lat wstecz  •  4 abonent 8 odpowiedzi
Planujemy wyjazd do Chorwacji (Zadar, Split lub inne miasto) z Iwano-Frankowska. Iwano-Frankiwsk - Split (podróż w obie strony), minibus na 8 miejsc + duży bagażnik + klimatyzacja + regulacja oparcia. Auto - Peugeot Boxer, 2008. Planujemy zostać tam około 10 dni, po drodze odwiedzimy Jeziora Plitwickie. Mieszkać kto w namiocie, kto w mini-hotelach. Możliwa inna opcja trasy i czasu (po uzgodnieniu). Jedziemy też kilka razy do Bułgarii, o czym napiszę bardziej szczegółowo)). Ilość miejsc: 8. Najbliższe terminy podróży: 15.08-17.08.2014 - Są wolne miejsca Łączność: +38-095-727-09-37 +38-098-416-78-64 [email protected]
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Moja żona i ja przyjedziemy do Zagrzebia 2 lipca i weźmiemy samochód. Gdzie iść ? Wyjazd na 15 dni. Pomóż mi ułożyć interesującą trasę.
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 3 odpowiedź
Cześć! Ciekawi Cię, czy są tu podróżnicy, którzy samodzielnie odpoczywali w Chorwacji? W tym roku chcemy pojechać samochodem z trzema rodzinami z dziećmi. Patrzymy na wille, domy prywatne, ale jakoś robi się głupio - zarezerwujemy, dojedziemy, a co jak to wyrzucą? co dalej? Ogólnie będę wdzięczny, jeśli ktoś podzieli się swoim doświadczeniem. Naprawdę nie chcę brać dużo pieniędzy na Krym, kiedy Adriatyk jest praktycznie taki sam pod względem cenowym…
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 11 odpowiedzi
kto wie czy poszedł?
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Zarezerwowaliśmy hotel w Jelsie, kupiliśmy bilet, ubezpieczenie, dojeżdżamy do Splitu, ale nie wiemy jak dojechać do hotelu.Pomoc, z góry dziękuję. Na pewno napiszę recenzję.
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Witam. Jedziemy z grupą 4 osób ze Słowenii do Chorwacji. Na trasie najdogodniejszą miejscowością noclegową jest Crikvenica. Podziel się swoim doświadczeniem, czy można znaleźć wolne apartamenty 25 sierpnia, czy lepiej zarezerwować wcześniej. Jak płaci się za mieszkania, czy jest to możliwe kartą bankową czy zawsze gotówką?
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czteroosobowa rodzina Naprawdę chcemy zostać w Rovinju od 1 do 29 sierpnia Pomoc w mieszkaniu Budżet 50 euro)) [email protected]
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
W sierpniu spędzimy wakacje w Chorwacji. Jesteśmy grupą czterech osób. dojeżdżamy do Splitu. chcemy wypożyczyć samochód. jak i gdzie lepiej to zrobić? Czy można wypożyczyć samochód u gospodarzy? Czy muszę wcześniej zarezerwować wynajem, czy mogę znaleźć swoje łożyska na miejscu?
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
W sierpniu jedziemy do Chorwacji. Jak się sprawy mają z mieszkaniem? planujemy zatrzymać się w 3 miejscach, potrzebujemy opcji budżetowych. Czy trzeba coś wcześniej zarezerwować, czy można zdecydować na miejscu?
12 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Wyjeżdżamy do Chorwacji na 14 dni w połowie sierpnia z 4 osobami dorosłymi. Kupiliśmy bilety lotnicze Kijów-Split, Tivat-Kyiv (z powrotem z Czarnogóry). Kto był w Chorwacji prosze o pomoc w ustaleniu trasy!
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 31 odpowiedź
nad Adriatyk chcemy pędzić albo w lipcu, albo w sierpniu. plan jest taki: polecieć do Chorwacji i wylecieć z Czarnogóry.. żeby nie wracać i nie tracić czasu i pieniędzy. nie chcą sprzedawać biletów po kursie ... jeśli poleciałeś w jedno miejsce, to odlatuj z niego ... gdzie mogę kupić niesparowane bilety Kijów-Split, Tivat-Kyiv?
12 lat wstecz  •  4 abonent 17 odpowiedzi
Planujemy wyjazd do Chorwacji z Lublina po 10 czerwca. Po drodze chcemy zobaczyć Wiedeń i Jeziora Plitwickie. Powrót przez Budapeszt. Gdzie można tanio zatrzymać się w Wiedniu i Budapeszcie na jedną noc, co zobaczyć, jakie są niuanse na drogach tych krajów. Która część chorwackiego wybrzeża będzie miała najcieplejszą wodę w czerwcu? Jeśli ktoś przebył tę trasę, proszę o informację. Wszelkie informacje będą interesujące.
12 lat wstecz  •  4 abonent 8 odpowiedzi
Ile kosztuje bilet lotniczy z Ukrainy w obie strony i jak zarezerwować apartament lub pokój w rejonie środkowej Dalmacji oraz ile i ile kosztuje wynajęcie domu
12 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi, że hotel Urania w 2011 roku działa jak dostać się do Basko Voda.
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów 1 odpowiedź
Mam na myśli 2 tygodnie przed datą wyjazdu.
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 25 odpowiedzi
Proszę powiedz mi, jak latać z Doniecka do Dubrownika. Prawie wszystkie czartery są powiązane z wycieczkami, a bilety są dostępne w bezpłatnej sprzedaży z około 2 tygodniowym wyprzedzeniem. Trochę straszne! Nocleg jest już zarezerwowany, ale bilety nie są jeszcze widoczne.
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Znajomy z Chorwacji chce wynająć willę na lato w pobliżu Dubrownika. Powiedz mi proszę, na jakich rosyjskich stronach może zamieścić ogłoszenie o wynajmie willi?
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Spokojnie wybierz hotel i zarezerwuj go samodzielnie. Kup bilety. Kiedy należy to zrobić? Jakie strony internetowe są Twoim zdaniem najbardziej miarodajne dla tych celów? W Chorwacji byliśmy już dwa razy. W tym roku prawdopodobnie zainteresuje Istria. Latamy z dwójką dzieci - 3 i 8 lat. Podziel się swoim doświadczeniem, daj radę! Dzięki!
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 12 odpowiedzi
A jaki jest koszt pokoi za godzinę. wille wstępnie w tym roku w miejscowości Brela czy Trogir? Jeśli ktoś tam był, to jaka jest plaża? Z góry dziękuję wszystkim!
14 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Byliśmy w Chorwacji na trasie, teraz chcemy „dzikić”. Prąd nie jest jasny, wizy zostały zniesione, ale czy nadal wymagają czegoś na granicy? Kto wie, co jest potrzebne? Poświadczony notarialnie dowód rezerwacji zakwaterowania czy co? Może być coś innego? Jeśli potrzebujecie zarezerwować nocleg, to może ktoś zna dość malownicze miejsca? Chcę willę lub coś takiego. Byliśmy dwa lata temu na Šolcie, na pewno jest tam pięknie, ale nie ma absolutnie nic do roboty. Dlatego chociaż hałaśliwi artyści nie są ciekawi, chcesz piękna, pysznej kuchni i koloru. Jesteśmy trzyosobową rodziną, dziecko ma siedem lat. Z góry dziękuję
14 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Proszę powiedz mi, jak najtaniej dostać się do Splitu (Chorwacja) z Kaliningradu, a nie zawiedziesz się.
15 lat wstecz  •  5 subskrybenci 19 odpowiedzi
Kto ma doświadczenie na drodze z Ukrainy do Makarskiej, z wyjątkiem wynajmu samolotów i samochodów. Ihz Internet zdał sobie sprawę, że lepiej (po cenach) przez Węgry, a na mapie - wydaje się, że przez Bułgarię i Rumunię. Dzięki!
15 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Jeśli ktoś potrafi szczegółowo opisać wszystkie punkty - będę bardzo wdzięczny. Szczególnie interesuje się przejazdem przez kraje tranzytowe oraz problemami celnymi.
15 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Czy można dostać się z Chopu do Chorwacji autobusem? Czy to prawda? I jak dużo? Dzięki!
15 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Chcemy jechać na kilka tygodni: 2 osoby dorosłe. i 1 reb. 13-letni. Jakie są ceny w kawiarni i koszt usług plażowych. Dzięki!
15 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już