Pytania o NiemcyKraje i miasta

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Niemcy
Czeska klasa wizy pracowniczej. "C", 90 dni. Z Ukrainy chcę lecieć do Norymbergi lub gdzieś bliżej granicy z Czechami, a stamtąd do Czech do miejsca pracy. Pod ręką wszystkie niezbędne dokumenty z miejscem zamieszkania i umową. Tyle, że bilet lotniczy do Niemiec jest 3 razy tańszy niż do Czech. Chciałem zaoszczędzić czas i nie cierpieć w autobusie.
4 roku wstecz  •  7 subskrybenci 5 odpowiedzi
Wystawa odbędzie się w Kolonii. Powiedz mi, jaki jest najlepszy sposób - wynająć mieszkanie w pobliżu Kolonii i wynająć samochód, czy osiedlić się w samym mieście i skorzystać z komunikacji miejskiej? Z góry dziękuję za twoje odpowiedzi. W tych miastach Niemiec po raz pierwszy.
4 roku wstecz  •  4 abonent 18 odpowiedzi
Proszę powiedz mi, kto leci teraz do Monachium po najbardziej humanitarnych cenach. Wyjazd planowany jest na lato 2020, lipiec lub sierpień. Może Innsbruck, kto wie) Memmingen nie jest interesujące. Dzięki. Z przeszłymi i nadchodzącymi świętami.
4 roku wstecz  •  7 subskrybenci 14 odpowiedzi
5 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
5 lat wstecz  •  8 subskrybenci 7 odpowiedzi
Dobry wieczór. Co osobiście radziłbyś odwiedzić w Berlinie za 2-3 dni? Układam swój własny plan podróży :)
6 lat wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
NiemcyKoln
Lecimy do Kolonii i wylatujemy z niej. Dostępny na 8 nocy. Kolonia 2 noce (z wyjazdem do Dusseldorfu) Brugia 1 N. Paryż 2 N. Amsterdam 2 n. (Keukenhof) Kolonia 1 rz. Trasa została opracowana na podstawie kosztów przemieszczania się między miastami. Czekam na rekomendacje. Z góry dziękuję.
10 lat wstecz  •  4 abonent 10 odpowiedzi
Chciałabym odpocząć z dziećmi, pokazać im przyrodę w Niemczech, pospacerować po lesie, ogólnie aktywne wakacje w górach. Słyszałem też, że można mieszkać w domu z właścicielami, gdzie są zwierzęta i można im pomagać w pracach domowych.
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Chcę odwiedzić syna na miesiąc. Nie widzieliśmy go od 4 lat. On i jego rodzina od dawna mieszkają w Ratyzbonie.Proszę o pomoc, jak mogę to zrobić i czego potrzebuję do tego?
14 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Ile kosztuje pokój dwuosobowy dla 2 osób i co zawiera cena?
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Z ubrań
14 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już