Pytania o BułgariaKraje i miasta

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
TOP 5 koneserów Bułgaria
według liczby pytań, na które udzielono odpowiedzi w ciągu 30 dni
1
аватар
Odebrano na 2 pytanie
2
аватар
Odebrano na 2 pytanie
3
аватар
Odebrano na 1 pytanie
4
аватар
Odebrano na 1 pytanie
5
аватар
Odebrano na 1 pytanie


Więcej o Bułgaria
Latem planuję pojechać z Winnicy do Warny samochodem. Proszę powiedz mi, w którą stronę lepiej jest mniej utknąć na granicach. Granicę ukraińską najlepiej przekraczać w nocy lub rano…
6 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry, czy ktoś wynajął mieszkanie od osoby prywatnej w Hotelu Atrium, podziel się wrażeniami... może ktoś ma numery kontaktowe. Z góry dziękuję
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 3 odpowiedź
Dwoje dorosłych. Potrzebujesz relaksującej przerwy. Budżet jest skromny
10 lat wstecz  •  9 subskrybenci 33 odpowiedź
Lato w Bułgarii jest dobre, ale czego można się spodziewać w marcu w nadmorskich kurortach? W tym samym Nesebyrze będzie kompletna dzicz, zamknięte sklepy, nieczynne hotele i zupełnie puste ulice z samotnymi mieszkańcami? Nie wyobrażam sobie, jak wygląda nadmorski kurort zimą i wiosną. Jest chęć wyjazdu na dwa tygodnie lub miesiąc, aby po prostu żyć, zmienić sytuację, chodzić po zimnym morzu w kurtkach. Ile w tej chwili może kosztować jednopokojowe mieszkanie (które w czerwcu kosztuje 20-30 euro dziennie)? Kto może opowiedzieć o tym czasie? o każdym nadmorskim mieście w Bułgarii.
10 lat wstecz  •  8 subskrybenci 16 odpowiedzi
Powiedz mi, w kawiarniach czy restauracjach, zamawianie u Ciebie jest praktykowane - po prostu uwielbiamy szarzeć na tarasie, aby wypić nasze wino
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Jak rozumiem, obok auta znajduje się dworzec.
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
autobus wysadza nas w pobliżu Bałkanów, możemy iść pieszo, czy musimy jechać?Dzięki.
11 lat wstecz  •  3 abonent 9 odpowiedzi
Poszukujemy towarzyszy
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
doświadczony, dzień dobry! Poleć region Bułgarii: 1) malownicze przytulne i ciche miejsce (dyskoteki, zakupy nie są zainteresowane), najlepiej obecność zabytków architektury, ogrodów lub parków. 2) -ta złożoność: jak zwiększyć zyski? wiza-samolot-rezerwacja wybrać hotel, zjeść w kawiarni lub wybrać się na wycieczkę? Ankieta! od kogo pozostała część pieniędzy? planowanie we wrześniu. 3) Patrzę na bookeng i nie rozumiem, że biorą pełny koszt za 6-letnie dziecko?
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 28 odpowiedzi
Dzień dobry! Kto podróżował pociągiem z Sofia do Burgas? Jaki jest stan pociągu? Co oznaczają stopnie 1 i 2? Dzięki za odpowiedzi.
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
Do Bułgarii jedziemy w czerwcu z małym dzieckiem samochodem. Powiedz mi, jak idzie ze zwyczajami Siret i czy istnieje alternatywa dla tego w regionie zachodnim?
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
W czerwcu jedziemy naszym samochodem do hotelu "Kaliopa". Powiedz mi, czy jest płatny parking, czy w pobliżu hotelu jest miejsce dla samochodów?
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
gdzie można niedrogo odpocząć w Bułgarii, Primorye, (wynagrodzenie w przedsiębiorstwie państwowym 20 tysięcy rubli) razem i pies-terier-zabawka.
11 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Kto może jasno opisać trasę do bułgarskiej granicy z Kijowa?! Będę bardzo wdzięczny. A czy muszę zmienić ich „prawa” na europejski standard?!
11 lat wstecz  •  11 subskrybenci 24 odpowiedź
Bardzo chcę jechać nad morze, nawet nie wiem co wybrać. Udaj się nad Morze Bałtyckie do Jurmaly lub innego miasta, północnej Polski lub Morza Czarnego w Bułgarii. Nigdzie nie było. Preferencja: tanio i wesoło. Doradź pliz, coś w tych krajach. Oczywiście chcesz być wszędzie. Powiedz mi, którą wizę łatwiej otworzyć. Strefa Schengen (Grecja) miała miejsce w czerwcu.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Jaka jest cena w tym hotelu za pokój trzyosobowy i jak go zarezerwować na sierpień tego roku? Dziękuję za odpowiedź!
12 lat wstecz  •  4 abonent 10 odpowiedzi
Zwykle przyjeżdżam na miejsce i szukam tam noclegu. Ale jedziemy z dwójką dzieci, jeszcze nie byliśmy w Bułgarii. Wątpię. Przez biuro podróży myślę, że przepłacam 2 razy i jest ryzyko, a co jak Ci się nie podoba? Kto stał się dziki? Jak to jest we wrześniu z poszukiwaniem mieszkania? Może ktoś podzieli się ciałami tych, którzy odpoczywali i lubili to)))
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Do Bułgarii jadę pierwszy raz (ja + mąż + dziecko) Wyjazd ekonomiczny na miesiąc. Może ktoś może polecić lepsze miejsce na nocleg. Chciałbym niezbyt daleko od morza, najlepiej w zacisznym miejscu, ale nie daleko od węzła komunikacyjnego, sklepów, kawiarni. A jednocześnie, aby cena wynajmu mieściła się w przedziale do 25 euro za dzień)))) Kto przebywał w sektorze prywatnym lub studiach?
12 lat wstecz  •  10 subskrybenci 10 odpowiedzi
Co jest lepsze: zarezerwuj hotel i jedź tylko z touroperatorem lub kup wycieczkę + zakwaterowanie od razu
12 lat wstecz  •  9 subskrybenci 10 odpowiedzi
Dzień dobry .... Wraz z mężem planujemy odwiedzić Bułgarię pod koniec lata, a następnie Czarnogórę. Chcemy sami otworzyć wizy do Bułgarii, w Odessie, jesteśmy z Krymu, gdzie jesteśmy bliżej. Może ktoś powie nam trasę i ekonomiczną podróż do Bułgarii. Nie chodzi mi o piechotę... najlepiej pociągiem... Z góry dziękuję...
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
para z małymi dziećmi (3 lata i 10 miesięcy), chcemy tam wynająć mieszkanie, bo dzieci mogą same gotować, jak się z nimi skontaktować, dostać zaproszenie?
12 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
W 2011 roku miałem wypadek w Bułgarii, nie z mojej winy. Musiałem się denerwować. Czy możesz się podzielić, jeśli ktoś był w takiej sytuacji?
12 lat wstecz  •  4 abonent 9 odpowiedzi
Planujemy samodzielne wakacje w Neseborze, powiedz mi, czy dwa tysiące dolarów wystarczy nam na 10 dni, w tym przeloty, wizy, zakwaterowanie, posiłki dla dwojga, lot z Rosji Z góry dziękuję wszystkim, którzy mi powiedzą.
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już