Pytania o TajlandiaKraje i miasta

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Tajlandia
Zebrani w marcu, aby wziąć gorący bilet. Gdzie najlepiej się udać? Chcemy odpocząć nie tylko na plaży, ale także na wycieczkach. byłabym wdzięczna za rekomendacje)
4 roku wstecz  •  18 subskrybenci 28 odpowiedzi
8 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Teraz staramy się zaplanować urlop na koniec zimy. Jednocześnie chcę jakoś zaoszczędzić pieniądze, ale nie tracić z wygodą. Generalnie chcemy pojechać do Tajlandii na Koh Samui. Na własną rękę. Bilety na Samui poniżej 60 tys. za jeden, a nawet z dwoma przesiadkami. Chcę rozważyć inną opcję. Aeroflot leci bezpośrednio do Bangkoku. Dokładniej, jak powiedzieć wprost? Bezpośredni lot z Moskwy. Jeśli z Petersburga, to oczywiście z transferem w Moskwie. Ale transfer jest jeden i dość krótki. Tym razem. A po drugie - cena prawie 2 razy niższa. Porównałem ceny w tej samej wyszukiwarce bilet.coral. Okazuje się, że tylko 32 tys. Przeczytałam, że z Bangkoku na Koh Samui można polecieć lokalnymi tajskimi liniami lotniczymi. Ale oto pytanie, dokładnie dwa: 1. Jak znaleźć bilety na te same linie lokalne? 2. Czy będzie taniej niż lot z Petersburga na Koh Samui?
9 lat wstecz  •  7 subskrybenci 16 odpowiedzi
jeździmy sami, bez touroperatorów, od 02.01 do 11.01. Czy muszę zapłacić za kolację wigilijną? jeśli tak, ile na osobę? Dzięki.
10 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Warunki rezerwacji hotelu mówią – bezpłatne anulowanie rezerwacji, a w przypisie warunków specjalnych – całkowity koszt rezerwacji pobierany jest w momencie rezerwacji. Jeśli z jakiegoś powodu trzeba będzie anulować rezerwację, czy zadatek zostanie zwrócony? jak szybko?
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 14 odpowiedzi
Proszę, powiedz mi, jak możesz samodzielnie dostać się z lotniska w Bangkoku na Koh Samui?
10 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Obojętnie, jak to sobie wymyślę, okazuje się, że zarezerwowany przez siebie lot w obie strony dla dwojga + hotel nie jest dużo tańszy niż voucher (patrzę na hotele 3*, 2*. Myślę, że nie ma sensu w poszukiwaniu mieszkania, ale dla Phuket jest Phuket.
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Drodzy forumowicze, może ktoś ma informacje, gdzie można osiedlić się w okolicach Rayong? W jakim obszarze? Wymaga niedrogiego mieszkania w pobliżu plaży, dostępności sklepów, w których można kupić jedzenie. No i tak, żeby nie do końca „dziura”.
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Obecnie jesteśmy w Hua Hin. Zarezerwowałem hotel w Bangkoku I Residence Hotel Sathron. Powiedz mi, proszę, gdzie lepiej przyjechać z Hua Hin do Bangkoku, żeby bliżej i wygodniej było dojechać taksówką do hotelu: pociągiem na dworzec, autobusem na dowolny dworzec autobusowy lub minibus do pomnika. Dzięki.
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jadę do Phuket w drugiej połowie kwietnia, dni 15. Odebrałem hotel 2* w Karon, ale nie jestem przywiązany do hotelu, jadę bez konserwacji. Czy można jakoś urozmaicić wyjazd, nie siedzieć w tym samym hotelu? Albo nie daj się ponieść emocjom? Prześlij pomysły! Hotel kosztuje nawet 20-25 dolarów, ale jeśli na 3-4 dni, to może być drożej. Spośród priorytetów - i "nagrody" i wycieczki, cóż, w Patong można spędzić dzień lub dwa.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 10 odpowiedzi
Czy można wypłacić dolary z karty dolarowej w Pattaya, czy będzie wydawany tylko baht?
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 13 odpowiedzi
tańsi dzikusy czy to samo na bilecie?
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 7 odpowiedzi
Dzień dobry wszystkim! Proszę podać stronę, na której można zarezerwować bilety do Tajlandii.Znalazłem link http://www.fly.kiev.ua.Co o tym myślisz?! Rozumiem, że obowiązuje to również w całej Rosji?!
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Członkowie forum, proszę powiedz mi, jak poruszać się taksówką w miejscu przyjazdu na Phuket? Jedziemy do Tajlandii po raz pierwszy, nie mamy pojęcia jaki powinien być koszt przejazdu taksówką z lotniska do hotelu (Karon Beach, Your Place Inn). Jak podróżują taksówkarze, według licznika lub umowy? Czy oszukują ignorantów?) Z góry dziękuję!
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
Drodzy forumowicze, potrzebujemy Waszej pomocy!!! Odwiedzimy Tajlandię -3 osoby dorosłe, Phuket (dziki). Wcześniej nigdzie nie jeździliśmy sami, rezerwowaliśmy bilety na Thai Airlines, ale chyba źle zrobiliśmy z zakwaterowaniem: zarezerwowaliśmy hotel (budżet) na Karon na 4 noce na Agodzie, z nadzieją znalezienia tańsza opcja na miejscu. Pytanie, na ile realistycznie jest to wdrożyć i jaki jest obecny przedział cenowy? Zainteresowany opcjami budżetu. Z góry dziękuję!
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
W październiku 2013 dla 2 osób dorosłych, na okres miesiąca, chcemy zarezerwować niedrogi pokój ze śniadaniem. Jaki będzie jego koszt? Procedura rezerwacji? Czy transfer jest wliczony w cenę? Dzięki.
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 10 odpowiedzi
Być może ktoś musiał lecieć do Bangkoku transferem przez Abu Dhabi. Przy wyborze biletów w najniższych cenach na tym lotnisku jest transfer: albo od wieczora do rana, potem od rana do wieczora. Gdzie można być tym razem. Nie możesz jechać do hotelu bez wizy, a to dodatkowe wydatki. Kto, co może powiedzieć w tej sprawie?
12 lat wstecz  •  4 abonent 10 odpowiedzi
Planujemy wyjazd do Pattaya od połowy stycznia do połowy kwietnia. Doradzę, pliz, hotel na 5-7 dni i ewentualnie wynajęłam mieszkanie na dalsze zamieszkanie. Rozważam obszar Jomtien, bliżej plaży. Pożądane - tańsze, ale nie do końca beznadziejne, bo. zamierzają iść małżonkowie w wieku 60 lat. Będę wdzięczny za wszystkie odpowiedzi.
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Mądrzy ludzie, powiedzcie mi proszę, jak zorganizować transfer z lotniska do hotelu? Zarezerwowaliśmy hotel (Phuket), ale nie zapewniamy transferu. Czy muszę zarezerwować tę usługę gdzieś z wyprzedzeniem lub złapać taksówkę po przyjeździe? Do Tai lecimy po raz pierwszy, stąd pytanie. Kto nie komplikuje, podziel się swoim doświadczeniem!) Z góry dziękuję!
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
W listopadzie jedziemy pierwszy raz do Tajlandii, do Phuket.Powiedz mi proszę, którą plażę lepiej wybrać, dla nas lepiej, żeby było mniej odległości i który hotel wybrać, tańsza opcja.
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
i gdzie znaleźć tę taksówkę)
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Co polecilibyście, które miejsce na wyspie lepiej wybrać dla rodzin z dziećmi (aby wszystko było w zasięgu ręki - zarówno sklepy, jak i kawiarnie oraz szpital (nie daj Boże, ale jednak) Na co zwrócić uwagę, na co lepiej Czy możesz doradzić hotel lub pensjonat?
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już