Pytania o FinlandiaKraje i miasta

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Finlandia
Kto podróżuje z Finlandii do Szwecji, a ze Szwecji do Norwegii promem, powiedz mi, jaki jest koszt transportu samochodu.
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Cześć! Powiedz mi, Proszę. jak zarezerwować domek na NY i wakacje dla 6-10 osób w Finlandii lub w pobliżu terytoriów leżących do Santa :) najlepiej bez agencji. Kto może ustalić ceny. Będę wdzięczna za każdą radę :)
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Jedziemy do Finlandii naszym samochodem na święta Nowego Roku. Powiedz mi, jak najlepiej zarezerwować nocleg (opcja ekonomiczna) i ogólnie jak zaplanować wakacje. Czy ktoś może podzielić się swoim doświadczeniem, udzielić porady?
11 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Powiedz mi zaufane strony, na których możesz zarezerwować mieszkanie w Helsinkach.
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Chciałbym przyjechać do Kotki w drugiej połowie stycznia na około 5 dni
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Jedziemy do Finlandii na święta noworoczne. Uwielbiamy jeździć na nartach, wędkować i podróżować w piękne miejsca.
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
cena na początku czerwca za 3 noclegi w spa
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Wycieczka w maju
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jeździmy sami. Chcemy obejść się bez hotelu. Firma jest duża - z przyjemnością wynajęli albo domek, albo mieszkanie (coś tańszego). Może ktoś tak poszedł? Powiedz mi, Proszę. Gdzie iść, gdzie szukać? A co z wizą? Skontaktowaliśmy się z biurem podróży, robią wizę na rezerwację wycieczki / hotelu. Jak być?
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już