Pytania o IndiePogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Indie
Wybierz (dwoje dorosłych) między Goa, Sri Lanką, Tajlandią, a nawet Chinami i Katarem. Doradzić gdzie odpocząć? Dziękuję Ci!
5 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Powiedz mi proszę, jaka jest przybliżona pogoda we wrześniu (początek, środek) w New Delhi i Kerali? Chcę odwiedzić Delhi na jeden dzień, dzień w Agrze, dzień w Varanasi i 5 dni w Kerali (lub Goa), ale czytam recenzje o okropnej pogodzie (deszcze itp.). Czy w tym okresie będę mógł normalnie odwiedzać miejsca, jeździć na hulajnodze i spędzać kilka godzin dziennie na plaży?
6 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Powiedz mi proszę, 16 marca chcemy lecieć do Indii, jaka jest tam pogoda, w tej chwili nie ma deszczu, umiesz pływać, czy fale są duże?
10 lat wstecz  •  9 subskrybenci 13 odpowiedzi
poza sezonem na Sri Lance było całkiem wygodnie.O ile mocniej tam pada deszcz na Goa niż na Sri Lance.Czy plaże na wybrzeżu są otwarte.
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry wszystkim! Proszę o radę od "doświadczonych": czy warto lecieć do GOA w połowie kwietnia? Piszą, że w tym czasie zaczyna się już niesamowity upał. Jeśli nadal warto latać, drugie pytanie brzmi: gdzie jest lepiej - na południowym czy północnym Goa? Interesują Cię przede wszystkim plaże - które możesz polecić? I oczywiście hotele. Dzięki!
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Jaka jest pogoda na Goa w okresie lipiec-sierpień? Jak długo jest poza sezonem o tej porze roku?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Dzień dobry Powiedz mi, jaka może być pogoda w Goa w styczniu Dzień dobry Powiedz mi, jaka może być pogoda w Goa w styczniu Jemy od 10-20.01.
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Jedziemy od 21 października do 31 października. Hotel Gloria ann. Prognoza przewiduje opady i burze przez cały dzień! Co robić? Jak nie zepsuć wakacji?
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć, czy we wrześniu jest dużo opadów, czasami pojawia się słońce, czy można się opalić?
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Powiedz mi proszę, chcemy jechać na wakacje w sierpniu, pojawiło się pytanie, gdzie rozsądniej byłoby o tej porze roku na Sri Lankę, Indie czy Tajlandię?Wiem, że to pora deszczowa, ale jednak.Dziękuję za osiągnięcie
12 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Ze wszystkich informacji w mediach społecznościowych. sieci, zdałem sobie sprawę, że nie powinieneś jechać do Goa w maju... Niektórzy piszą gorąco, ale uwielbiam, gdy jest gorąco... Pora deszczowa wydaje się być od czerwca... Więc jaki jest powód?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Czy jest bardzo gorąco i czy pada deszcz, o którym piszą?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
We wszystkich recenzjach czytam, że pływanie w morzu w Goa Północnym jest problematyczne, ponieważ. ciągłe silne fale, a nawet niebezpieczne, ale może są jeszcze gdzieś spokojniejsze, cichsze miejsca, w których wygodniej będzie pływać?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Mogę jechać w marcu, nie chcę odkładać kolejnego roku. A jeśli pojedziesz, jakie rzeczy zabrać ze sobą? Z góry dziękuję)
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Zastanawiam się nad lotem po raz pierwszy) Jaka jest tam pogoda?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 32 odpowiedź
6 kwietnia lecimy do North Goa.Pierwszy raz.Bardzo dobrze. straszny!
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Jaka jest pogoda w Kerali w marcu? Czy morze będzie ciepłe, spokojne i jak bezpiecznie w nim pływać?
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
jaka jest tam pogoda? coś naprawdę taniego wycieczki tam?
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Wybieram wakacje na plaży między GOA a Tajlandią. Ze wstydem nie umiem pływać i naprawdę chcę się uczyć. Czy fale są wysokie w lutym na GOA i czy woda jest ciepła?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Proszę powiedz mi, jak daleko jest plaża?
13 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Jaka jest pogoda w lutym?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Ludzie! Powiedzieć! Koniec września - początek października - czy jest ok na wyjazd na Goa, czy to nie sezon? Kto wtedy był - jaka była pogoda?
15 lat wstecz  •  4 abonent 10 odpowiedzi
I jeszcze jedno: co z napiwkami w pokoju i szekem?
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jaka jest pogoda w Indiach w październiku, jakie ubrania zabrać ze sobą?
16 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już