Pytania o IndieDokumenty i granice

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Indie
Czy istnieje limit liczby wpisów na dzień kalendarzowy? rok w Indiach. Wydano mi 2 różne 2 razy. wizy elektronicznie, do każdej wpisałem 1 raz, chcę wystawić trzeci e-mail. wiza
5 lat wstecz  •  5 subskrybenci 3 odpowiedź
Czy można im odmówić wjazdu na granicę z Indiami z powodu tej pieczęci?
7 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Witam, chcę zaszaleć, jak szybko uzyskać wizę, a czy są bezpośrednie loty do Dabolim z Ukrainy? Dzięki.
8 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Byliśmy na GOA w kwietniu, przejrzeliśmy wycieczki na październik, ale znalazłem informacje o wizach do Indii i teraz jestem zdenerwowany. Czy naprawdę tak jest? Wiza standardowa jest ważna przez sześć miesięcy, a trzech z nich może przebywać bezpośrednio w Indiach. Jest jeszcze jedna ciekawostka: JEŚLI TWÓJ PASZPORT MA JUŻ WIZĘ, NOWA WIZA ZOSTANIE WYDANA TYLKO DWA MIESIĄCE PO WAŻNOŚCI STAREJ WIZY!
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
Czy przy wylocie z Rosji obowiązkowe jest zadeklarowanie, czy wystarczy włożyć do bagażu podręcznego? jest napisane, ale w rzeczywistości wszystko może potoczyć się inaczej. Zabieramy tablet do celów osobistych. Naoczni świadkowie, odpowiadamy, my lecimy po raz pierwszy do Indii!!!!!!
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Otrzymałem wizę podwójnego wjazdu do Indii na 3 miesiące! nie posiada pieczęci i podpisu konsula! czy tak powinno być?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
co należy w tym celu zrobić, jakie problemy mogą się pojawić?
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
od momentu wejścia lub wyjścia?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
ile można wyjąć i czy w ogóle jest to możliwe
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
IndieDelhi
Cześć! W styczniu lecimy z córką do Delhi, chcemy przywieźć czerwony kawior i ryby dla naszych indyjskich przyjaciół (korespondencyjnie). Czy da się to zrobić bez problemów z odprawą celną i czy będzie to dla nich miły prezent? Dzięki.
11 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
powiedz mi proszę, ile rumu można oficjalnie wyeksportować z Goa, a ile faktycznie wyeksportowano?Przeczytałem też, że w Dabolim konfiskuje się zapalniczki, dlaczego i jak ten problem został rozwiązany.dzięki
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Dzień dobry! Odmówiono mi wizy biznesowej do Indii, podbito mi paszport, zaplanowano długą podróż służbową, nasza firma mnie skierowała (teraz pracuję na pół etatu, oficjalnie pracuję w innej firmie, ale jestem na urlopie rodzicielskim), i rosyjską spółkę operacyjną w GOA, chcieliśmy zobaczyć wszystko lokalnie, że tak powiem, ponieważ mój inwestor został zaproszony do współpracy. Przywieźli doki do ambasady, ale nam odmówili i powiedzieli, że odmówiono na wysokim poziomie, oczywiście bez szczegółów, wiem, że nie mają obowiązku niczego wyjaśniać, ale tu jest problem, kiedyś tam jeździłem na wakacjach do mojej dziewczyny i nigdy nie miałem żadnych problemów miałem wizy i planowałem jechać tą samą drogą w tym sezonie, gdyby nie oferowano tej podróży służbowej, przyleciałbym tam jako turysta na zimę
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Dzień dobry sami chcemy ubiegać się o wizę do Indii dziecko ma 5 lat W międzynarodowym paszporcie jest zdjęcie, czy jego obecność jest konieczna do rozpatrzenia i uzyskania wizy, czy wystarczy na 2 rodziców na konsulat żeby nie zabierać dziecka do Kijowa i ile kosztuje wiza dziecięca, a dorosły Dziękuję.W zeszłym roku przelecieliśmy przez agencję i wszystko załatwiło.Z góry wszystkim dziękujemy.
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 13 odpowiedzi
Jestem obywatelem Ukrainy. Mieszkam w Indiach. Dziecko w wieku 6 miesięcy (indyjski akt urodzenia i indyjski paszport) nie jest wliczony w mój paszport. Wyjeżdżam na Ukrainę do rodziców na 3 miesiące. Jak zabrać dziecko na Ukrainę. Czy potrzebuje wizy?
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Proszę mi powiedzieć, czy obywatele Ukrainy potrzebują wizy, a jeśli tak, to w jaki sposób jest wydawana (koszt, dokumenty, warunki?)
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 24 odpowiedź
Jeśli ktoś otworzył wizę w Konsulacie Generalnym Indii w Kijowie, to chcę wiedzieć bardziej szczegółowo, jak dokładnie przejść przez ten proces i czy przed uzyskaniem wizy trzeba mieć bilet na samolot w obie strony i voucher na zakwaterowanie w hotelu?
12 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Jak uzyskać wizę do Indii, jeśli chcesz spędzić „dzikie” wakacje, bez przywiązania do hotelu, a jednocześnie ubiegając się o wizę, potrzebujesz vouchera na rezerwację hotelu w Indiach?
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi, Proszę! Kto wie, jak wygląda proces uzyskiwania wizy do Indii dla obywateli Kazachstanu, którzy obecnie przebywają w Rosji ???
14 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Czy muszę ubiegać się o wizę przed wyjazdem, czy jest ona kupowana po przyjeździe?
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Chcę wyjąć muszle i małe egzotyczne rośliny na korzeniach (do kolekcji domowej) Wyjaśnij, czy będą jakieś problemy?
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jesteśmy podróżnikami (jesteśmy Rosjanami) Planujemy wyjazd do Chin, Wietnamu, Laosu, Tajlandii, ... Indii (tylko ląd) Będziemy mieli wizy tylko do Chin i Wietnamu. Chciałabym wiedzieć gdzie możemy złożyć wniosek o wizę do Indii?Adresy ambasad i konsulatów Indii w Azji Południowo-Wschodniej?A jakie dokumenty,cena,..Na jak długo?Długość pobytu?I w ogóle my jako Rosjanie mamy prawo do uzyskania wizy do Indii w innych krajach? Z góry dziękuję. A także jak przedłużyć wizę do Indii? Mówią, że trzeba mieć zaświadczenie o braku HIV, gdzie mogę go zdobyć? Żyjemy w Petersburgu
16 lat wstecz  •  brak subskrybentów 2 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już