Pytania o CzarnogóraKraje i miasta

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Czarnogóra
8 miesięcy wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Gdzie jest najłatwiej się tam dostać? Czy daleko jest z lotniska do dworca autobusowego? Czy łatwo jest znaleźć?
5 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Święta tradycyjnie przypada na drugą połowę maja, tradycyjnie 15-16 dni i tradycyjnie 10-11 dni wycieczek i 4-5 dni na plaży. Który kraj z listy wybrać?
6 lat wstecz  •  11 subskrybenci 32 odpowiedź
6 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dzień dobry! Proszę mi powiedzieć - znalazłem pozornie dobre mieszkania w okolicy TQ Plaza. Ponieważ planujemy pierwszy wyjazd do Czarnogóry, a absolutnie nie znam tego miasta – potrzebuję porady: jak dobre jest to miejsce do życia (sklepy, kawiarnie, nabrzeże, plaża). (Właściciel pisze - 100 m do plaży) Jesteśmy trzema osobami dorosłymi, uwielbiamy spacery.:))
6 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Chcemy wybrać się na wycieczkę samochodem liczną grupą. Podróżując w większym stopniu nie nad morze ale w górzystą część kraju i chcę odpocząć z dala od ludzi tj. nocować w namiotach. Czy z tego powodu będziemy mieć problemy z władzami lokalnymi.
10 lat wstecz  •  8 subskrybenci 7 odpowiedzi
hotel
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Planujemy wakacje w Czarnogórze we wrześniu. Proszę polecić małe hotele lub wille w Petrovac, wygodne, ciche (najlepiej prywatne z apartamentami) bliżej morza iz dala od zgiełku! Jeśli oprócz nazwisk udostępnię również kontakty właścicieli, będę szczególnie wdzięczny.
11 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
szaleję sam
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Jest wiza wielokrotna Schengen, mówią, że na granicy proszą o potwierdzenie rezerwacji mieszkania, a ja chcę poszukać mieszkania w samochodzie, że tak powiem na własne oczy. Czy nas wpuszczą?
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
Chcę niedrogo odpocząć w Czarnogórze, powiedz mi, co najlepiej zrobić: zarezerwować lub po przyjeździe znaleźć mieszkanie w sektorze prywatnym dla jednej osoby na początku czerwca na dwa tygodnie?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Dzień dobry! My lecimy dzikusów do Czarnogóry, wybraliśmy miasto Ulcinj, bo tanie. Blety już jest pod ręką i dojeżdżamy 26 września wieczorem do Podgoricy. Martwisz się pytaniem, jaka będzie najtańsza opcja dotarcia do Ulcinj ??? Nie chcę wydawać ~150 euro na taksówkę (podróż w obie strony). Z góry dziękuję. Aleksandra
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
Wynajem samochodu w Czarnogórze?
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Dzień dobry! Powiedz mi, kto pojechał na własną rękę (bez biur podróży) do Budvy, gdzie lepiej wziąć bilety lotnicze w Kijowie? Kto co wziął? Dzięki.
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Zatrzymać się w mieszkaniu czy poszukać hotelu? Dzięki!
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Co przewidzieć z wyprzedzeniem, aby bez problemu dostać się z Petersburga do St Stephen?
12 lat wstecz  •  13 subskrybenci 36 odpowiedzi
Jakie dobre kawiarnie na Wybrzeżu?
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
W sierpniu jedziemy do Czarnogóry. Jak się sprawy mają z mieszkaniem? planujemy zatrzymać się w 2 miejscach, potrzebujemy opcji budżetowych. Czy trzeba coś wcześniej zarezerwować, czy można zdecydować na miejscu?
12 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Teraz w Czarnogórze planuję odwiedzić Albanię i Macedonię. Proszę mi powiedzieć, jak tanio jest dostać się na Ukrainę i do Rosji. Czy można do niego dotrzeć drogą morską? Z góry dziękuję wszystkim, którzy odpowiedzą
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
odpoczywaliśmy w Pattaya w iarta, bardzo mi się podobało, ale teraz chciałbym zobaczyć coś egzotycznego i pożądanego w tej samej ilości, co w tajskim
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Vera Shirova MÓJ ADRES E-MAIL [email protected] z góry dziękuję za odpowiedź
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Kto chciałby wynająć mieszkanie w Czarnogórze? Są wolne! Niedaleko plaży, wśród sosen, sąsiedzi są prawie niewidoczni. Niedrogi, wygodny.
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
powiedz mi czy warto jechać sam na wakacje i czy można wynająć małe mieszkanie
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 26 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już