Pytania o WłochyKraje i miasta

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Włochy
Proszę powiedz mi, jak najlepiej przydzielić czas. Dostępne są 2 opcje: Palermo 3 noce, Bari 4 noce i Palermo 5 nocy, Bari 2 noce. Druga opcja jest taka, że ​​w Bari będzie tylko jeden pełny dzień. Czy wystarczy zobaczyć miasto? Podział jest tylko taki, ponieważ podłączenie powietrza. Które miasto zajmie więcej dni? Przed Palermo spędzimy w Katanii 9 nocy.
4 roku wstecz  •  6 subskrybenci 57 odpowiedzi
Sytuacja jest idiotyczna. Złożyłem wniosek o wizę hiszpańską 31 grudnia. A potem zmieniła zdanie i postanowiła polecieć do Włoch. I nie od 31, ale od 30. Wygodny lot, przylot o 20:45. Teoretycznie nie mam nic przeciwko przesiadywaniu na lotnisku przez trzy godziny, czekając na północ, aby móc wjechać do kraju. Ale jak ogólnie jest lotnisko? Czy jest strefa tranzytowa z kawiarniami? A może wszystko tam jest źle i lepiej wybrać poranny lot 31-go?
4 roku wstecz  •  4 abonent 9 odpowiedzi
Przypomnę, że wczoraj Misha Shufutinsky przewrócił kalendarz, lato się skończyło, czas porozmawiać też o zimie)).
5 lat wstecz  •  10 subskrybenci 14 odpowiedzi
Dzień dobry! W maju lecimy do Włoch na sześć dni. Miejsce stałej lokalizacji Bolonia. Wynajętym samochodem planujemy w tych dniach odwiedzić Rzym, Wenecję i Florencję – to jakby obowiązkowy program i nie wiem co jeszcze do reszty jeziora Garda. Powiedz mi, proszę, żeby mieć czas na wszystko, czy konieczne jest zamówienie indywidualnego przewodnika w każdym mieście na ankietę, bilety: Watykan, Doge, Uffizi (na przykład) zarezerwuj z wyprzedzeniem? Jak obliczyć optymalną trasę? Dzięki!
5 lat wstecz  •  12 subskrybenci 18 odpowiedzi
Przyjaciele, powiedzcie mi miejsca w Rzymie, które warto najpierw odwiedzić. Będziemy w Rzymie półtora dnia - chcę spędzić czas pożytecznie iz zainteresowaniem. Dzieci są małe, więc długie spacery nie są dla nas - potrzebujemy parku, w którym można wylegiwać się na trawie i pięknych miejscach. Może ktoś może doradzić i zrobić zakupy, gdzie ceny ubrań i butów to nie setki euro)? PS będziemy mieszkać w pobliżu Santa Maria Maggiore
6 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
Jak dostać się z Werony do jeziora Garda. Po raz pierwszy będziemy w trasie po Europie i nie znamy dobrze języka. Dlatego jeśli to możliwe, bardziej szczegółowo. Taniej jest jechać tam samemu i nie jesteś od nikogo zależny.
6 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
dzień dobry Co warto zobaczyć we Włoszech Jedziemy samochodem planujemy wyjazd dla dwójki dzieci 11 6 lat jak zaplanować. żeby było ciekawie.Chcemy odwiedzić Rimini Florencja Rzym Gdzie we Włoszech jest czysta woda w morzu i dobrych plażach?Może ktoś ma doświadczenie, gdzie byłeś, co odwiedziłeś?Dziękuję.
9 lat wstecz  •  9 subskrybenci 19 odpowiedzi
Moja żona i ja jedziemy do Włoch na przełomie sierpnia i września. Chodźmy po raz pierwszy. Jedziemy dzikusami, chcemy pojechać na kilka dni do Rzymu, Wenecji, Sycylii, Mediolanu. W sumie będziemy do 10 dni. Interesuje się wypoczynkiem na morzu i zwiedzaniem ciekawych miejsc. Gdzie jest najtańsze miejsce na wynajem domu? Ile pieniędzy zabrać ze sobą? Gdzie najlepiej się udać? Gdzie jest najlepsze miejsce do jedzenia? Może jakieś funkcje?
10 lat wstecz  •  13 subskrybenci 32 odpowiedź
Córka wyjeżdża do Włoch, zgadza się ojciec. Umowa dotyczy m.in. Republiki Włoskiej i innych krajów Układu z Schengen.
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Chciałbym samodzielnie pojechać na wyspy Włoch (Sardynia, Sycylia). Zwykle przechodzimy przez touroperatorów, sami jesteśmy jakoś przerażający. Jak trudno jest zorganizować taki wyjazd?
11 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Mamy hotel tuż przy San Marco. Wyjazd o 8-20 z Treviso, powiedz mi, jak się tam dostać. W końcu do rejestracji musimy być o 6-20. Co i jak możemy tam dotrzeć szybciej? Z góry będę wdzięczny
12 lat wstecz  •  2 abonent 5 odpowiedzi
Planuję tam odpocząć przez 15 dni, chcę też zobaczyć ruiny, na wszystkie aquaparki nie starcza czasu i pieniędzy (wydaje się, że tylko w Rzymie są ich 4). Więc kto był w kilku - twoje rady i wrażenia
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Kto podróżował we Włoszech na własną rękę, odpowiada. Potrzebujesz porady na temat transportu, biletów i karty podróżnej. Dzięki
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Chcę kupić bilet z Wenecji do Rzymu i z powrotem.Teraz zastanawiam się, jak korzystać ze strony www.Trenitalia.com w recenzjach znalazłem, że ktoś kupił jeden bilet, ale drugi jest niemożliwy, strona jest blokowanie... Jak być, to przecież trzeba kupić dwa bilety. Jeden tam i jeden z tyłu. Odpowiedz, kto kupił bilety na tej stronie.
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Od 1 sierpnia jedziemy do Włoch, planujemy podróż samochodem, pomóż nam wytyczyć trasę, które miasta odwiedzić, chcemy 5-7 dni wycieczek i 7 dni nad morzem. Będę wdzięczny za pomoc.
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Potrzebujesz mieszkania lub mieszkania w mieście Bari we Włoszech, dwie osoby dorosłe, dwa tygodnie, wrzesień tego roku. Jeśli hotel wystarczy 2*-3*. Przeszukanie forum okazało się nieskuteczne. Czekam na odpowiedzi tutaj lub w prywatnych wiadomościach. Dzięki.
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, jak dostać się do tego hotelu z lotniska Marco polo? Jaki jest najlepszy sposób na skorzystanie z taksówki lub taksówki wodnej, skoro do Wenecji docieramy późno o 22:00?
13 lat wstecz  •  2 abonent 5 odpowiedzi
Chcemy jechać do Włoch, do Bolonii, ciekawe, że niedaleko jest morze
13 lat wstecz  •  3 abonent 17 odpowiedzi
Tego lata chcemy pojechać na Sardynię!!! Uprzejmie napisz jak można wynająć dom, willę (nie chcemy hotelu) i piękne, spokojne miejsce.Czekamy na radę.
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Całe dobre popołudnie. Jest chęć wyjazdu do Rimini nad morzem, aby odpocząć z rodziną (2 osoby dorosłe + 2 dzieci), ale boję się odmowy włoskiej wizy, bo. cała rodzina wyjeżdża. Miałem wizy Schengen, wybrałem tę opcję (poprawna, jeśli gdzieś się mylę): 1. Zamawiam "Visair" Kijów - Katowice, Katowice - Forli 2. Rezerwuję hotel w Katowicach (Kraków) przez Internet - bez przedpłaty (czy to możliwe?) I bez kar. 3. Składam dokumenty do Konsulatu RP (najbliższa Odessa) o wizę, załączam potwierdzenie rezerwacji z hotelu. 4. Po otrzymaniu polskiej wizy anuluję rezerwację hotelu 5. Lecę do Katowic, robię przesiadkę i lecę do Forli (czy polscy pogranicznicy będą mieli pytania?) 6. Z Forli do Rimini rzut kamieniem 7. Podróż powrotna: jadę z Rimini do Wenecji (Marco Polo) i lecę do Kijowa. Czy mam błędy?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 11 odpowiedzi
planujemy wynająć niedrogą willę na miesiąc od 15 lipca, polecił Catania Lokalizacja: Pozzillo/Region: Sycylia. Skaliste wybrzeże jest przerażające, chociaż zapewniamy, że jest plaża… a drugie pytanie to to, że nasi bliscy przyjadą z Niemiec samochodem, jak przejadą na wyspę, czy jest prom?
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Dziękuję Ci!
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Proszę odpowiedzieć, czy można dojechać do Terraciny bezpośrednio z lotniska Fiumicina (Rzym) autobusem międzymiastowym, aby nie jechać na dworzec kolejowy w Rzymie? Ile to kosztuje? Dziękuję Ci.
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chcę odwiedzić moją ciotkę we Włoszech (Neapol). Bez oficjalnego zaproszenia. Powiedz mi wygodną i ekonomiczną opcję z Kijowa. Teraz mam taką możliwość: wizę na 10 dni, planuję otworzyć polską wizę Schengen za pośrednictwem jakiejś agencji. Dowiedziałem się, że 250-300 Є. Szukam ekonomicznej opcji na przeprowadzkę lub latanie. Czy możesz zaproponować inną opcję. Byłbym wdzięczny za wszystkie rady!
15 lat wstecz  •  10 subskrybenci 60 odpowiedzi
We Włoszech - krewni, którzy mogą "schronić się". Jeśli to możliwe, chciałbym zobaczyć Hiszpanię. Pomyśleliśmy o tym: do Budapesztu - autobusem, przesiąść się tam, zobaczyć widoki, przenocować, potem - tanią linią lotniczą Wizz do Wenecji... Potem będąc w Wenecji - do krewnych przez 3 dni i - do przodu , dalej, w całym kraju, do najciekawszych miejsc (kilka miast). Pobyt trwa około 10-14 dni. Moja żona ma 4 wizy, wiza duńska otwarta, ja miałem Danię W przybliżeniu, ile to będzie kosztować
16 lat wstecz  •  2 abonent 7 odpowiedzi
Powiedz organizatorowi wycieczki w Kijowie, który pracuje w tym kierunku, który pomoże ci wynająć willę, zarezerwować własność prywatną.
16 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już