Pytania o NiemcyKomunikacja i Internet

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Niemcy
Wyjeżdżam do Niemiec na 10 dni. Chcę użyć nawigatora na mapie. Potrzebujesz stabilnego Internetu (nie hotspotów). Powiedz mi dochodowego dostawcę lub inne karty internetowe (Kijów, Ukraina) lub pomysły ... Dziękuję!
5 lat wstecz  •  2 abonent Bez odpowiedzi
Jaką taryfę wybrać? Ile to kosztuje? Jaka jest przybliżona prędkość internetu w Niemczech? Będę wdzięczny za odpowiedzi.
5 lat wstecz  •  5 subskrybenci 3 odpowiedź
Znajomi, którzy dokonali przelewu na lotnisku w Monachium? Bilet Moskwa-Monachium-Bazylea, dokowanie tylko 45 minut. Mówią, że lotnisko jest duże, czy 45 minut wystarczy, skoro zbliża się kontrola paszportowa?
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
A jednak z lotniska w Monachium, jak najlepiej dostać się do centrum Monachium, zarezerwowali hotel na booking.com.
8 lat wstecz  •  5 subskrybenci 15 odpowiedzi
Hej! Kto dokładnie wie, powiedz mi: jaka jest kolejność wybierania numerów dzwoniąc z karty TravelSim (lub po prostu z telefonu komórkowego) będąc już w Niemczech na numer operatora E-plus - mam taką opcję - +49157 - XXX- XXX-XX - może trzeba wybrać numer - 0 - przed kodami?? Z góry dziękuję!
9 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Czy przepuszczą mnie przez granicę, jeśli mój mąż trafi do więzienia na Ukrainie, a ja chcę pojechać do Niemiec na 15 dni?
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już