Pytania o NiemcyWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Niemcy
2 miesięcy wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Planowany jest wyjazd dla 50 osób. przez 1 dzień w Trewirze i Luksemburgu. Zainteresowany rosyjsko-/ukraińskim przewodnikiem do eskorty w Trewirze lub Trewirze + Luksemburg.
1 rok wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Witam, otrzymałem paszport biometryczny i jadę na wycieczkę. Powiedz mi, czy muszę zabrać ze sobą stary paszport zagraniczny? Nadal jest sprawny. Ponieważ podróżuję sam + pusty paszport, całkiem możliwe, że będę miał pytania na granicy. A w starym paszporcie mogę przynajmniej pokazać ubiegłoroczną strefę Schengen.
7 lat wstecz  •  7 subskrybenci 12 odpowiedzi
Mieszkam w Niemczech od 8 lat. na wizie, mając paszport kazachski, czy mogę jechać do Rosji samochodem bez wizy lub wiza jest potrzebna? wszystkie prądy i co jest do tego potrzebne
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Witam wszystkich... Mam 13 lat, moja klasa i jadę do Niemiec. Chcę Cię zapytać, co musisz ze sobą zabrać i ile pieniędzy potrzebujesz na jeden tydzień?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 15 odpowiedzi
Wysłano mi wizę z zaproszeniem do Niemiec, ale nie wiem jakie dokumenty są potrzebne do złożenia w ambasadzie
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Jaki jest najtańszy hotel do zarezerwowania w Düsseldorfie? „gwiazdki, śniadanie, a najlepiej w centrum miasta. I jeszcze jedno pytanie… Po raz pierwszy ubiegam się o wizę Schengen. Wiem o paczce dokumentów. Mogą wymagać dodatkowo w ambasadzie (Jekaterynburg)? Gdzie czy mogę uzyskać ubezpieczenie A jak wygląda zaświadczenie o zatrudnieniu (w formie darmowej?) Z góry dziękuję
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Witam!!! Po raz pierwszy wyjeżdżam za granicę do Niemiec, aby odwiedzić przyjaciela, który mieszka w Blankenberge koło Schwerina. Ile pieniędzy zabrać ze sobą, aby móc żyć i przynosić ze sobą prezenty. Będę w Niemczech przez tydzień.Dziękuję.
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 19 odpowiedzi
Ile alkoholu możesz zabrać ze sobą? Czy można wziąć koniak domowej roboty? Około 2-3 litry? Dziękuję Ci.
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
u menya seichas otkrita biznes viza4c,polsha na 180dney,smogu li ya dochku vvezti v polshu i kak eto sdelat
14 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Chciałem dowiedzieć się od naocznych świadków o cenach wycieczek i posiłków w kawiarniach miasta. jak z pogodą zimą.
14 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
na lodzie trzeba mieć przy sobie gotówkę
14 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Z dobrym rozwiązaniem w sensie.
14 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
...w maju/czerwcu?
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Jadę do Norymbergi na Nowy Rok odwiedzić moją przyjaciółkę (nie ma niemieckiego obywatelstwa), będę z nią mieszkać, jakie pytania lub trudności mogę mieć na lotnisku!??
14 lat wstecz  •  7 subskrybenci 26 odpowiedzi
Kto był i mieszkał w hotelach w Konstancji (Niemcy)? Czy da się tam tanio odpocząć? Posiłki - czy jest bufet nie tylko na śniadanie, ale także na obiad?
15 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
do którego hotelu mogę się udać?
16 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już