Pytania o PattayaMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Pattaya
Po raz drugi jedziemy do tego hotelu, podobało nam się. Jedliśmy na targu „rosyjskim”, obok hotelu. Chcę skosztować krokodyla, w kawiarniach przy ulicy prowadzącej do głównej drogi oferują jego mięso, ale nie chcę wpaść na kurczaka. Kto próbował tych zakładów? I ogólnie chcę usłyszeć recenzje o tych kawiarniach, aby później nie cierpieć z powodu żołądka.
5 lat wstecz  •  7 subskrybenci 13 odpowiedzi
Proszę, powiedz mi dobry salon masażu w pobliżu, nie chcę tracić czasu na poszukiwanie, z góry dziękuję!
6 lat wstecz  •  2 abonent Bez odpowiedzi
7 lat wstecz  •  7 subskrybenci 16 odpowiedzi
Hotela uznat gde, v kakom magasine v PATTAE mozno kupit metalloiskatel?
7 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Jedziemy do Pattaya 26 stycznia zbiega się ze wschodnim Nowym Rokiem. Jak napływ Chińczyków wpłynie na ceny owoców i masaży?
7 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
8 lat wstecz  •  10 subskrybenci 22 odpowiedź
Jadę do Tajlandii, Pattaya 27 listopada. Czy muszę brać tabletki na malarię podczas podróży do Tajlandii? Informacje są wszędzie inne. Każdy, kto naprawdę wie lub był tam, byłby zainteresowany wysłuchaniem.
8 lat wstecz  •  14 subskrybenci 26 odpowiedzi
Ciekawi Cię, gdzie jest smacznie, ale niedrogo)) zjeść w okolicy, w której droga skręca z Jomtien do centrum? Cóż, z wyjątkiem makaroników. A pokrojone owoce według tych samych kryteriów)? W zeszłym roku, w rejonie 12 soi, przez 3 tygodnie nie wybrali dobrego miejsca, chociaż przebywali tam w prawie wszystkich kawiarniach z mnóstwem entuzjastycznych recenzji na ścianach i sufitach). Z jakiegoś powodu wszędzie było zbyt słone.
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Jak hotel radzi sobie z wi-fi w pokojach i jak traktują "gości" w pokoju (? kabel jest płatny)?
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Witam. Jadę do Grand Jomtien Palace w marcu.Czy mogę zmienić pokój, jeśli jest przegroda między pokojami.Czytam recenzje i wielu narzeka, że ​​jest dużo słyszalności ze względu na cienką przegrodę.Wybrałem hotel, ponieważ jest cicho i oto jesteś. Czy mogę zmienić numer na inny i jak wyjaśnić, czego chcę?Nie rozumieją rosyjskiego, ale ja mówię po angielsku. Nie rozumiem. dzięki.
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Proszę wytłumaczcie, doświadczeni turyści, czy to prawda, że ​​podróżując po Pattaya tuk tukiem, kierowcy nie wydają reszty i trzeba mieć przy sobie małe rachunki? Na przykład od 100 lub 50 bahtów, czy naprawdę nie dadzą reszty podczas podróży za 20 bahtów?
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Czytałem w internecie, że od 22.01 ogłoszono stan wyjątkowy na 60 dni, rada, żeby nie podróżować, biuro podróży śmieje się i mówi, że wszystko w porządku, nie wiem co robić w sobotę, wyjazd, nastrój 0 !
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
kupiłem bilety do Pattaya 25.01 w związku z tą sytuacją boimy się latać, powiedz mi co robić?
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
A może ktoś niedawno przyjechał po wizycie w tym hotelu... Napisz proszę o swoich wrażeniach. Co zabrać ze sobą? Dzięki
10 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Powiedz mi, gdzie wydałeś najwięcej pieniędzy? Mam na myśli już w samym kraju, nie biorąc pod uwagę zakupu wycieczki, wiz itp. Jest już na wakacjach (pamiątki, posiłki, wycieczki, transport itp.)?
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
W jednej z recenzji tego hotelu przeczytałem, że w lodówce jest woda (butelkowana), w szklanych butelkach i plastikowych butelkach, która jest bezpłatna?
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Proszę odpowiedzieć mieszkając w Pattaya lub wczasowiczach. Z którego biura podróży lub lokalnego biura podróży turyści mieli wypadek w drodze na wycieczkę do Kwai?
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Ile czasu zajmuje dotarcie do centrum Pattaya i jak?
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Preferowana kuchnia europejska.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Dzień dobry! może ktoś odpoczywał jesienią w hotelu Golden Cliff hause Proszę podzielić się wrażeniami.Interesuje mnie szczególnie czy basen jest otwarty z wodą morską?
11 lat wstecz  •  3 abonent 20 odpowiedzi
Cześć! Kupiliśmy vouchery na 03.12.Z opinii słyszeliśmy, że basen z wodą morską jest w trakcie przebudowy....byliśmy bardzo zdenerwowani....!A jak się dowiedzieć - gdzie jest pokój Delux Castle z widokiem na góry ? E-mail: [email protected]
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
1. Przeczytałem, że o 15:00 plaża jest pusta. z czym to się wiąże? 2. Do której godziny wygodnie jest przebywać na morzu?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Powiedz mi, czy strzałka zaznaczyła na zdjęciu plażę hotelu ogrodowego Long Beach http://iceimg.com/i/df/2d/e2d21a4cdb.jpg http://iceimg.com/i/af/30/45bdb90881.jpg http://iceimg.com/i/cb/8b/bd33f6ed6b.jpg
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
proszę powiedz mi o żylakach, ucisku (który skacze), osteochondrozie - w ogóle nie możesz robić masażu? wcale???
11 lat wstecz  •  10 subskrybenci 24 odpowiedź
Więc dotarliśmy na molo, co dalej? gdzie kupić bilety? jeśli jedziesz promem - plaża, na którą przyjechałeś, wcale nie nadaje się do pływania? czy trzeba iść do innych?jeśli - tak, to jak??? proszę wyjaśnić szczegółowo
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
Pokaż więcej »