Pytania o PattayaBiura podróży i operatorzy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Pattaya
Interesuje Cię, czy stało się czystsze na plażach Pattaya w 2018 roku? Co lepiej pływać w Jomtien, Najomtien? Środkowa część? Nie ma ochoty wędrować codziennie po wyspie, tak, kilka dni, kilka dni wycieczek, a przez resztę czasu chciałbym gdzieś pojechać i to z ograniczonym budżetem.
6 lat wstecz  •  7 subskrybenci 16 odpowiedzi
Jedziemy do Pattaya pod koniec czerwca, na początku lipca, kiedy taniej jest zarezerwować wycieczkę? Trzy miesiące przed wyjazdem lub bliżej daty wyjazdu, powiedzmy miesiąc? Interesują ich 2-3 wybrane przez siebie hotele, a nie to, co zostawi organizator wycieczek. Czy istnieje koncepcja wczesnej rezerwacji dla Tajlandii podczas podróży poza sezonem? Dzięki.
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry! Był taki problem z biurem podróży Coral Travel. Podpisaliśmy umowę z biurem podróży na początku października, hotel Ambassador City Jomtien Inn Wing miał wyjazd 25,12,13.Wpłaciliśmy zaliczkę.nie musimy dopłacać, podobno dadzą nam zniżka. Nie mieliśmy okazji przeczytać recenzji i zgodziliśmy się, ale kiedy przeczytaliśmy recenzje, byliśmy przerażeni! Ale już zgłosili potwierdzoną rezerwację.Chcielibyśmy przebukować wycieczkę, w takim przypadku proszą nas o zapłacenie kary w wysokości 10% kosztów wycieczki.Czy mamy prawo przebukować wycieczkę bez płacenia kar , to jest wczesna rezerwacja (jak nam powiedzieli).
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Kto może powiedzieć, ile razy możesz zarezerwować różne hotele, a następnie anulować rezerwację (na długo przed zameldowaniem, kilka miesięcy), ostatecznie wybierając jedną opcję dla siebie? Płacę za rezerwację w Agoda kartą VISA. I ogólnie – czy Agoda zwraca wszystkie pieniądze za anulowaną rezerwację i jak szybko? Zdarza się, że ktoś anulował rezerwację i ten pokój pojawia się w ofertach Agody, podobał mi się bardziej niż to, co mam w tej chwili zarezerwowane. (Ugh, w pewnym sensie jasno przedstawiłem swój punkt widzenia :) )
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 13 odpowiedzi
jakie lokalne biura podróży mogą kupić wycieczki do Kambodży, rzeki Kwai i wyspy Koh Samet jakościowo i niedrogo, jeśli te dwie koncepcje są oczywiście połączone, a jeśli ktoś był na tych wycieczkach, czy może podać opis? dzięki!
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
Z ostatniej podróży przywiozłem broszurę reklamową, reklamują tam tę firmę, czy warto się z nią kontaktować w sprawie wycieczek?
12 lat wstecz  •  3 abonent 11 odpowiedzi
Jesienią wybieram się do Pattayi. Powiedz mi, kto już podróżował, gdzie lepiej latać i przez które biuro podróży. Jestem sam.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Wybieramy się na miesiąc miodowy do Tajlandii z moją przyszłą żoną i znaleźliśmy ten hotel (Botanika). Wszystko wydaje się być pięknie napisane i 99% zdecydowanych. Teraz Biuro Podróży - Dołącz - jak to jest? Czytałem, że pracuje na Ukrainie od 2010 roku i już coś komuś zawdzięcza, gonią ją... Ich ceny są atrakcyjne - najniższe, powiedziałbym nawet, więc chcę tanio i wesoło! Kto powie za i przeciw, co?
12 lat wstecz  •  10 subskrybenci 52 odpowiedź
Chcemy znaleźć Siergieja!
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 14 odpowiedzi
w zeszłym roku byliśmy w Phuket.Bardzo nam się podobało.Ciągle spędzaliśmy czas, cały czas byliśmy nad morzem.Mieszkaliśmy w Patong.Może warto przepłacić i jechać do Phuket?Chcę posiedzieć i nad morze.
12 lat wstecz  •  11 subskrybenci 19 odpowiedzi
powiedz mi, kto poszedł, jak najlepiej? wybrać się na wycieczkę po Pattaya + Bangkok na 2 noce lub pojechać do Bangkoku z Pattaya na własną rękę (w sensie Patt. kupić wycieczkę do Bangkoku)?
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 11 odpowiedzi
który poleciał z Pegaza do „Północnego Wiatru”. W recenzjach ludzie piszą, że odejmuje się ludziom 1,5 lub 2 dni. A jak sobie z tym poradzić?
12 lat wstecz  •  10 subskrybenci 35 odpowiedzi
wakacje w sierpniu
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
chcemy wiedzieć, czy warto lecieć do Pattaya z Anex-Tour
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Opowiedz nam o programie turystycznym Pegas „2 dni w BKK i Pattaya”
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Zgromadzili się we wrześniu po raz pierwszy w Tajlandii, z okazji: podróż poślubna. powiedz mi, który ośrodek wybrać, aby połączyć dużą liczbę wycieczek i obecność pięknego otoczenia? Według opinii: w Pattaya jest wiele wycieczek, ale złe plaże i morze, a Koh Samui morze jest super, ale niewiele wycieczek. I po prostu nie możemy się zdecydować (((. Z góry dziękuję za pomoc!
15 lat wstecz  •  9 subskrybenci 17 odpowiedzi
Jak dobrze współpracują z turystami? I rezerwować hotele?
15 lat wstecz  •  7 subskrybenci 14 odpowiedzi
Czy w tym hotelu można wykupić wycieczkę po Moskwie?
15 lat wstecz  •  2 abonent 5 odpowiedzi