Pytania o PattayaWaluta i pieniądze

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Pattaya
Proszę o informację o wypłacie pieniędzy z karty "Visa". Byliśmy w styczniu tego roku w Pattaya, bez problemu wypłaciliśmy pieniądze, ale jak jest teraz? (ma to związek z wydarzeniami ukraińsko-amerykańskimi), do Pattayi jedziemy w lipcu.
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Jaki jest kurs rubla i dolara w kantorach Pattaya. Wylatujemy za 5 dni, nie wiemy z jakimi pieniędzmi wyjechać.
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 13 odpowiedzi
Mamy kurs dolara 35 rubli. Może bardziej opłaca się jechać do Pattaya z rublami?
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
W związku z deprecjacją rubla w stosunku do dolara i euro pojawiło się pytanie, czy teraz bardziej opłaca się nosić pieniądze w innych walutach ??? w naszym mieście można swobodnie sprzedawać CHIŃSKI RMB i JAPOŃSKIE jeny. Kto wie i powie Ci, jaki jest aktualny kurs wymiany tych walut w kantorach Pattaya. Dziękuję wszystkim za odpowiedzi!!!! 31.01.2014
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Co bardziej opłaca się wymieniać ruble w wymiennikach, czy dolary za bahty?
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
Powiedz mi, proszę, czy można natychmiast wymienić ruble na baht w Pattaya, czy jeszcze bardziej opłaca się zabrać ze sobą w dolarach
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 13 odpowiedzi
czytając recenzje, doszedłem do wniosku, że kurs na lotnisku i na recepcji jest mniej więcej równie niekorzystny. To prawda? sądząc po przesunięciach czarterów, do hotelu dotrzemy około 22-23 h. Nie będzie czasu na szukanie wymienników.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Powiedz mi, jaki jest teraz kurs wymiany dolara za baht i euro za baht. Dziękuję.
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
czy kaucję można wpłacić w dolarach? Jeśli nie, to jak przy wyjeździe z hotelu wymienić 2000 bahtów na dolary.
12 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Jadę do Tajlandii, nie wiem jaką walutę zabrać ze sobą.
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Mogę wypłacić pieniądze z karty Visa do 5000$ nie ma problemu z bankomatem i czy hotel może zapłacić kartą Visa
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 16 odpowiedzi
Jak działają bankomaty w Pattaya? Albo wziąć gotówkę z marżą?
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
Przyjeżdżamy około 21-22 czy możemy wymienić pieniądze?
12 lat wstecz  •  4 abonent 10 odpowiedzi
W Rosji kursy walut idą w górę. Nie da się tego śledzić! Oczywiście chcę kupić taniej i wymienić drożej.Jeżeli 1b-0,93r to bardziej opłaca się latać rublami.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 12 odpowiedzi
Witam, jadę pierwszy raz. Nie rozumiem, czy muszę wymienić ruble na dolary, a następnie na baht, czy mogę natychmiast wymienić ruble na baht?
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
Powiedz mi, w jakiej walucie lepiej zapłacić: ruble, dolary, karty?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Proszę powiedzieć, gdzie w Pattaya można wymienić dolary po korzystnym kursie? Zamieszkamy 2 minuty od nasypu, na którym znajduje się Centrum Handlowe MikeShopping. A może lepiej przyjechać na lotnisko?
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
proszę powiedz mi, gdzie wymienić całkowicie pozostawione bez pieniędzy tylko tenge (((
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Wylatujemy 12 listopada do Bangkogu, waluta w tenge kaz. a w dolarach gdzie lepiej wymienić?
12 lat wstecz  •  9 subskrybenci 23 odpowiedź
Witam ponownie, powiedz mi proszę, co bardziej opłaca się zabrać ze sobą dolary lub euro?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Jedziemy pierwszy raz, nic nie wiemy. Będziemy szczęśliwi, jeśli nam odpowiedzą.
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Powiedz mi, jaki jest aktualny kurs wymiany dolara hotelowego = baht? a co najbardziej opłaca się na ulicy w pobliżu hotelu i jeśli to możliwe, gdzie? Dzięki!
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Powiedz mi, proszę, czy będę mógł wypłacić pieniądze z karty Maestro? Dziękuję wszystkim!!!!!
13 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
1. Jaki jest kurs w Tajlandii? 2. Gdzie najlepiej wymienić pieniądze?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Słyszałem, że istnieją ograniczenia w przyjmowaniu dolarów według roku emisji, wyjaśnij tym, którzy wiedzą.Dziękuję
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Pokaż więcej »