Pytania o PattayaWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Pattaya
Czy są osoby, które kupiły bilety jednodniowe w swoich punktach sprzedaży w pobliżu tego hotelu? Proszę o informację zwrotną.
5 lat wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź
7 lat wstecz  •  15 subskrybenci 19 odpowiedzi
Nie wiem, którą wycieczkę wybrać Kwai + Ayutthaya czy Kambodżę ??? tak jak świątynie są podobne na zdjęciu, ale nie ma możliwości odwiedzenia 2 wycieczek
10 lat wstecz  •  8 subskrybenci 8 odpowiedzi
Cześć przyjaciele ! Zainteresowany trzydniową wycieczką do Kambodży z Pattaya. W szczególności cena jest za osobę, w przeciwnym razie na stronach istnieje bardzo szeroki zakres cen. może ktoś wie to samo, ale z Chang? Od kogo wybrać się na wycieczki? Z góry dziękuję !
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Będę w Pattaya z córką w lipcu, muszę wybierać między tymi wycieczkami, inaczej nie będzie czasu na wszystko ...
10 lat wstecz  •  8 subskrybenci 15 odpowiedzi
Niektóre biura podróży w Tajlandii oferują wycieczki do Singapuru, Malezji, Filipin. Czy ktoś był wcześniej na tej trasie? Jakie są wrażenia?
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry. Powiedz mi, gdzie lepiej kupić wycieczki w Pattaya? Zainteresowany "All Pattaya w jeden dzień", "Cały Bangkok w jeden dzień", Kabodia, "Singapur i Malezja", "Podróż nad rzekę Kwai". I proszę, koszt tych wycieczek. Z góry dziękuję wszystkim! !!
10 lat wstecz  •  14 subskrybenci 19 odpowiedzi
Jakie są twoje wrażenia z trasy po Złotym Trójkącie? Czy warto wybrać się na wycieczkę, czy nie trzeba tracić czasu, ale czy lepiej pojechać do Kambodży?
10 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Kto był na pokazie w Koloseum? Jak to jest w porównaniu z Alcazarem?
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
i czy pobierana jest opłata za dziecko na wycieczki, tuk tuk, prom?
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Cześć! Do Ambassador Tower latamy od 1 marca 2014 roku. Powiedz mi proszę, gdzie jest najlepsze i najbardziej opłacalne miejsce na zakup wycieczek. Jak dostać się na wyspy. A jakie wycieczki moglibyście polecić.Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedź.
10 lat wstecz  •  14 subskrybenci 13 odpowiedzi
Chcę wszystko jak zwykle! Proszę o radę. Czy naprawdę można mieć czas w 10 dni, aby pojechać do Kwai i Kambodży, + więc nawet drobiazgi takie jak Khao Kheo, świątynia Prawdy, farma krokodyli, nocny targ, masaże. Dzięki.
10 lat wstecz  •  11 subskrybenci 11 odpowiedzi
Dobra pora dnia. Planujemy wyjazd na koniec stycznia. Chcielibyśmy z wyprzedzeniem wybrać firmę turystyczną na zakup wycieczek. Analizując wiele forów, artykułów, recenzji itp. ujawnił, że najwięcej recenzji dotyczy trasy Dolphin, trasy Alyonushka i trasy Medved. Planuję wybrać spośród tych 3. Zdałem sobie sprawę, że są to najpopularniejsze i największe w Ptt. Może ktoś coś doradzi lub zaproponuje inną opcję. Z góry dziękuję.
10 lat wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
Nazwiska, cena, skąd to wziąłeś?
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
bezpłatna indywidualna ankieta dla 3 osób w Pattaya - czy to możliwe?
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 15 odpowiedzi
Jak długo trwa wycieczka krajoznawcza Pattaya?
11 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Wycieczki z Pattaya. Jak dokładne są informacje? Park Nong Nooch i pokaz słoni. Czas trwania 5 godzin? Cena 650 bahtów? Otwarte zoo Khao Keo. Czas trwania 4 godziny? Cena 900 bahtów? Oceanarium. Harmonogram? Cena 500 bahtów? Sanktuarium Prawdy Harmonogram? Czas trwania 3 godziny? Cena 600 bahtów? Czy możesz to zrobić sam, bez przewodnika? Mini Siam Park. Harmonogram? Czas trwania 2 godziny? Cena 600 bahtów?
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
powiedz mi, komu zamówić wycieczki w Pattaya, najlepiej stronę internetową
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 10 odpowiedzi
Powiedz mi, Proszę. Chcemy pojechać do Pattayi specjalnie po to, aby odwiedzić Kambodżę, ponieważ, o ile rozumiem, jest to najbardziej budżetowa opcja. Chcemy przyjść sami. Powiedz mi, czy jest możliwość wykupienia wycieczki do Kambodży następnego dnia lub dzień po przyjeździe. Lub jedź tam raz w tygodniu. I dalej. Która firma uliczna jest lepsza? Jeśli spytałeś o głupotę - przepraszam Z góry dziękuję. Ania.
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Drodzy forumowicze! Otóż ​​bilety kupione, hotel zarezerwowany, a wątpliwości zaczynają się przezwyciężać... Co, gdzie, jak i dlaczego?Jedziemy z synem sami. Wcześniej opracowano następujący program wycieczek: 1.Mini Syjam 2.Safari morskie. 3. Syjamski park, 4. Farma krokodyli. 5. Nong Nooch. 6. Bangkok. Co powiesz? Może coś do usunięcia lub wymiany? Czy będzie ciekawie dla 11-letniego syna? Tak przy okazji mój syn ma urodziny właśnie podczas naszej wycieczki. Jaką wycieczkę poleciłbyś na ten dzień. Myślałem o safari na morzu?
11 lat wstecz  •  11 subskrybenci 33 odpowiedź
Czy są jednodniowe wycieczki do Kambodży?Jeśli tak, proszę powiedz mi, którzy touroperatorzy lub lokalne biura podróży mogą wykupić taką wycieczkę.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Jeśli wybierasz się na wycieczki od touroperatora, czy można za nie zapłacić w dolarach lub euro, czy tylko w bahtach?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Drodzy eksperci, powiedzcie mi proszę, słyszałem, że w Kambodży istnieje możliwość przelotu balonem na ogrzane powietrze nad kompleksem świątynnym. Czy i tak jest to okazja dla turystów, czy zależy to od rodzaju wycieczki, przewodnika, czy czegoś innego? I kolejne pytanie: jakie pamiątki warto zabrać w Kambodży (takie, że ich odpowiedniki albo nie są w Pattaya, albo są znacznie tańsze)? Z góry dziękuję za twoje odpowiedzi!!!
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Powiedz mi, co lepiej wybrać? planujesz na dwa dni czy chang czy samet?
11 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Jakie pieniądze to euro lub dolary i jaki nominał lepiej zabrać na wycieczkę i co można tam kupić.Czytałem gdzieś, że jest tanie srebro, czy tak?
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 8 odpowiedzi
powiedz mi ile wynosi przybliżony koszt 2- i 3-dniowej wycieczki do Kambodży.
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 11 odpowiedzi
Proszę mi powiedzieć, kto wie, czy takie wycieczki istnieją, a jeśli tak, to na ile dni, co zwiedzają i ile to kosztuje?
11 lat wstecz  •  2 abonent 5 odpowiedzi
Pokaż więcej »