Pytania o PattayaPogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Pattaya
Do Pattaya lecimy pod koniec kwietnia do 10 maja. Jaka jest zazwyczaj pogoda o tej porze? Czy deszcze przeszkadzają w odpoczynku i jak gorąco jest w tym okresie?
7 lat wstecz  •  9 subskrybenci 8 odpowiedzi
Wybieram sie do Pattaya w sierpniu. Jaka jest pogoda w sierpniu? Każdy odpoczywa
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Wyjeżdżam od 07.05 do 19.05 maja. Jaka jest teraz pogoda w Pattaya? Może w ogóle nie powinieneś iść? Kto tam był wtedy, powiedz mi .......
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Kto był w tym roku pod koniec kwietnia, w pierwszej połowie maja w Pattaya, jak to było z deszczami, a konkretnie w tym roku.
11 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Czy cały czas pada? Czy opalanie się ma sens?
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Do Pattaya jedziemy w sierpniu, wiele osób boi się deszczu. Czy tak jest? Czy wygodnie jest tam odpoczywać w tym miesiącu? Zgadnij kto był!
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 10 odpowiedzi
Ludzie, a kto był w Tae pod koniec sierpnia? Jaka jest pogoda? Jedziemy do Pattaya.
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 6 odpowiedzi
Ludzie)), podajcie datę 16 kwietnia czy warto jechać czy baaaardzo gorąco, a nawet wilgoć! Druga część wakacji w listopadzie - a może lepiej jechać jesienią po dobre wrażenia?Byliśmy w Egipcie, Tunezji, Turcji.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 13 odpowiedzi
ile będą kosztować bilety z Samary, kiedy trzeba je zarezerwować?
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
ile będą kosztować bilety w mule dla 2 osób dorosłych?
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi, proszę, czy to prawda, że ​​mówią, że w lipcu lepiej nie jechać na Koh Chang, bo. morze jest bezustannie sztormowe, woda mętna, przedłużające się ulewy. Jeśli to prawda, to którą wyspę preferować w tym miesiącu, aby podczas nurkowania z rurką było co zobaczyć. Z góry dziękuję za pomoc!
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Nie mogę dobrze znieść upału, innym razem nie mogę przenieść wakacji.
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 11 odpowiedzi
Codziennie prognozowane są zachmurzenie, przelotne opady i burze z piorunami.
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Zaglądam na stronę GisMeteo po pogodę na koniec listopada, początek grudnia, burze ((w co się ubrać? Wszędzie piszą, że w listopadzie ma być ciepło, ale według prognoz wręcz przeciwnie, Jestem bardzo zmartwiony ((
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 11 odpowiedzi
jak w Pattaya w maju-czerwcu
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 12 odpowiedzi
Powiedz mi, pzhl, czy na początku listopada nie ma deszczu? Czy niebo jest zwykle zachmurzone, czy też świeci jasno słońce?
12 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Chłopaki! Powiedz mi, jaka jest pogoda w styczniu, zajrzałem na YouTube.. wydaje się, że wiatr nie jest bardzo i nie ma ciepła?!
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
W połowie września lecimy tam, boję się, że deszcze zepsują całe wakacje.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Cześć!! Prosimy podzielić się bardziej szczegółowymi wrażeniami na temat pogody w Pattaya pod koniec września (od 23.09.2012 do 01.10.12). Z góry dziękuję wszystkim.
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć pogodę w październiku?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
witam!Wiem,że ten temat był już wielokrotnie poruszany,ale ja znowu z tym samym pytaniem- a co z deszczami w sierpniu?Byłam w Tajlandii w kwietniu (padało 2 razy), teraz naprawdę chcemy tam pojechać z mój mąż (wyjazd poślubny i pierwszy raz wyjeżdża za granicę) - planujemy lot od 20 do 24 sierpnia na 14-16 dni. jakie jest prawdopodobieństwo, że zmokniemy? ukochani wszystko, co już widziałem i odkryje dla nas coś nowego)))))))
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Pada deszcz i nie można pływać: brudne strumienie wpadają do morza.
12 lat wstecz  •  10 subskrybenci 44 odpowiedź
Lecimy 21 lipca, codziennie patrzymy na prognozę - tylko DESZCZ. Myślimy – zmienić kraj (jeszcze nie jest za późno) czy jeszcze polecieć do Tajlandii? Jaka jest tam pogoda 20 lipca? Czy jest tak samo jak teraz?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 24 odpowiedź
Lecimy za tydzień, na stronach prognozy są przerażające, solidne deszcze. Jak naprawdę tam się sprawy mają? Czy zdarza się słońce? Czy można pływać w morzu, fale nie są silne?
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 26 odpowiedzi
Kto odpoczywał w tym roku w Pattaya, jak często pada deszcz?
12 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
!10 lipca jedziemy rodzinnie do Pattayi Jaka jest pogoda o tej porze roku?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 13 odpowiedzi
mówili, że listopad jest dobry na wycieczki, a nie na plażowanie.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Powiedz mi, czy warto jechać do Tajlandii w czerwcu (nie będzie przeszkadzać deszcz. Upał ????)
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 13 odpowiedzi
Powiedz mi, jak się masz z pogodą, czy warto jechać, czy nie?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Pokaż więcej »