Kto był już w Hainan w grudniu proszę opowiedzieć nam o pogodzie I jeszcze jedno: kącikiem ucha usłyszałem, że nie trzeba kupować wizy do 15 dni pobytu. boblo do wizy zbiorowej.Czy to jest legalne??Z góry dziękuję za kompetentne odpowiedzi!
15 lat wstecz
•
2 abonent 1 odpowiedź
najlepsza odpowiedź
Hainan to ośrodek całoroczny..Byłam tam pod koniec listopada, nigdy nie padało,+28+32,woda+26...To dla mnie idealny czas..Jeśli jedziesz sam bez grupy to potrzebujesz wizy.. jeśli grupa podróżuje do 15 nocy, to potrzebna jest wiza grupowa.. jeśli grupa podróżuje dłużej niż 15, to na każdą wydawana jest osobna wiza.. wiza grupowa jest czymś w region 10-20 dolarów + 45 juanów każdy płaci przy wjeździe do Chin ..
Dalej...