Pytania o TabaDokumenty i granice

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Taba
EgiptTaba
W notatce skierowanej do turystów podróżujących do Egiptu Pegasus wskazał na konieczność zakupu wizy o wartości 15 USD oraz zakaz tranzytu bezwizowego. Zaznaczył też, że niepożądane są pojedyncze podróże do Luksoru i Asuanu. Nasz lot jest 28 marca. myślisz, nie zwracaj uwagi i wstaw "Tylko Synaj" i ile kart migracyjnych do wypełnienia może dać / nagle zepsuć się podczas wypełniania /? Dziękuję))).
11 lat wstecz  •  12 subskrybenci 28 odpowiedzi
Odpoczywałem już w Movenpick Taba. Podobało nam się, jedziemy ponownie. Stamtąd udajemy się na spacer do Ejlatu. Wcześniej płacili opłatę za wyjazd z Izraela, ale teraz wydaje się, że została anulowana dla Movenpick i Hilton?
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 10 odpowiedzi
Słyszałem, że po przyjeździe do Sharm można na zgłoszeniu celnym napisać „Tylko Synaj” i nie trzeba płacić 30 USD.
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 16 odpowiedzi
EgiptTaba
Chcemy jechać w maju
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
EgiptTaba
Chcemy jechać w maju
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
EgiptTaba
Chcemy jechać w maju
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
EgiptTaba
Chcemy jechać w maju
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Powiedz mi, jak możesz dostać się z Taby do Izraela, na górę Tabor w święto Przemienienia Pańskiego? W internecie przeczytałam, że są wycieczki do Jerozolimy, ale nie na górę Tabor
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
EgiptTaba
Mam pytanie dotyczące izraelskiego DUTY FREE (zakłada się wycieczkę do Izraela). Co tam może być, jakie są ceny, zasady transportu (ile iw jakim kontenerze można przewieźć na osobę). Wiem, że do Egiptu można wwieźć „2 litry wina i 2 litry mocnych napojów alkoholowych dla każdego niemuzułmanina.”, Czy ta zasada obowiązuje, jeśli planujesz przywieźć je (nieotwarte) do domu (Ukraina). Jeśli oszczędzisz DUTY FREE w Izraelu, wylatując z Egiptu, musisz spakować wszystko, co kupiłeś w bagażu? Co powiesz na kosmetyki w Dutik z Izraela?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
EgiptTaba
Proszę podać strukturę karty imigracyjnej. Jak wypełnić. Dziękuję Ci!
13 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
EgiptTaba
Kochanie, dzień dobry. Jedziemy na wakacje do Taby, podczas gdy chcemy odwiedzić Kair i wybrać się na wycieczkę do Izraela. Proszę opowiedzieć nam bardziej szczegółowo, co należy zrobić, aby po wizycie w Izraelu nie było pytań podczas dalszych wycieczek po Egipcie i wyjazdu z Egiptu do ojczyzny. A potem straszą cię różnymi znaczkami Synaj itp. Wielkie dzięki! Przepraszamy, jeśli ten problem został omówiony wcześniej.
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Czy wpuszczą granicę, chcieli iść z dzieckiem do Oceanarium, Jakie cła będą musiały zapłacić opuszczając Izrpil
14 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
EgiptTaba
Chcemy jechać w maju
14 lat wstecz  •  8 subskrybenci 15 odpowiedzi
EgiptTaba
W związku z tym pojawiło się pytanie - wiza egipska za 15 USD jednorazowa lub wielokrotna. Ponieważ planowany jest wyjazd do Izraela, a potem do Kairu. Czy będą jakieś utrudnienia po tym, jak na przejściu w Tabie pojawi się „pieczęć Synaj”? A może czegoś nie rozumiem?
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 12 odpowiedzi
EgiptTaba
Czy możesz mi powiedzieć, czy konieczne jest wcześniejsze wyrobienie wizy izraelskiej na 1 lub 2 dniową wycieczkę z Taby?
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
może ktoś wie - o stosunku do tego miejscowych zwyczajów itp.
14 lat wstecz  •  8 subskrybenci 11 odpowiedzi