Pytania o TabaBiura podróży i operatorzy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Taba
Dzień dobry, powiedz mi, jak teraz działa trasa Anex, w przeciwnym razie jest wiele recenzji i 98% z nich jest złych, ALE wszystkie mają 2-3 lata. Powiedz mi, w przeciwnym razie polecę sam z dwójką dzieci w wieku 12 lat i 1 rok, nie jestem kapryśny, ale nie chciałbym zepsuć reszty przez wiele dni ....
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 13 odpowiedzi
EgiptTaba
irina951000 Dzisiaj o 15:05 powiedz mi, które jest najlepsze lokalne biuro podróży do Izraela i Jordanii. Czekam na odpowiedź TYLKO od prawdziwych turystów. Czytałam złe recenzje o Sinai Travel i Ibrahimie, coś, co już nie budzi we mnie zaufania, chociaż gdy zaczęły się moje poszukiwania, pomyślałam, że przejdę przez Sinai Travel
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 15 odpowiedzi
kto korzystał z usług lokalnych agencji? czy może lepiej i bezpieczniej z przewodnikami w hotelu?
13 lat wstecz  •  8 subskrybenci 8 odpowiedzi
Powiedz mi proszę, czy warto wybrać się na wycieczki od Ibrahima z Saif Tours?
13 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Pojechałem na wycieczkę do Egiptu z Pegaza, byłem bardzo zdenerwowany, przeczytałem wszystkie okropne recenzje o nim. czy jest tak źle? Jak dowiedzieć się, czy zmienił się czas wyjazdu z Kijowa i jak się ubezpieczyć, aby opuścić Egipt na czas, bo czytałem, że często zmieniają czas wyjazdu i tego nie zgłaszają
13 lat wstecz  •  12 subskrybenci 17 odpowiedzi
EgiptTaba
Powiedz mi, jak bezpiecznie jest wybrać się na wycieczkę do Izraela z wycieczką. przez Sinai Travel
13 lat wstecz  •  4 abonent 8 odpowiedzi
Gdzie zamówić wycieczkę do Izraela i ile kosztuje osoba dorosła i dziecko?
13 lat wstecz  •  8 subskrybenci 7 odpowiedzi
Od 14.12 odpoczniemy w tym hotelu i będziemy chcieli jechać do Izraela, pomóżcie mi wybrać touroperatora?
13 lat wstecz  •  4 abonent 10 odpowiedzi
EgiptTaba
We wrześniu jadę do Taby i chcę odwiedzić Izrael i Jordanię.
14 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
EgiptTaba
A może muszę jechać autobusem z Sharm?
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
EgiptTaba
gdzie jest teraz najlepsze miejsce do latania? Dlaczego tabu jest droższe? gdzie jest najlepsze morze?
14 lat wstecz  •  11 subskrybenci 17 odpowiedzi
EgiptTaba
Spotkał się z żoną w połowie maja w Egipcie - Taba. Głównym celem są wycieczki i ryby do zobaczenia. Powiedz mi proszę : 1. Czy będzie za gorąco na wycieczki (Petra, Jerozolima)? Czy powinienem złamać harmonogram i spróbować wyrwać się w kwietniu? 2. Hotele — Movenpick, Hilton, Radisson. s-ma AI. Kryteria: ryby morskie, obsługa, jedzenie. Co preferować? 3. Jaka jest infrastruktura i morze tych hoteli po ulewnych deszczach? zainteresowany najnowszymi recenzjami. Dzięki wszystkim, którzy odpowiedzieli.
14 lat wstecz  •  7 subskrybenci 16 odpowiedzi