Pytania o TabaPogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Taba
Jedziemy od 3 grudnia na odpoczynek z przyjaciółmi. Jaka jest pogoda w taba w tej chwili?
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
EgiptTaba
Dobry wieczór, jadę do Taby w połowie listopada, jaka tam pogoda? Czy możesz spalić??
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Pytanie do tych, którzy byli w Egipcie w miesiącach letnich: jak toleruje się tutaj letnie upały?
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Jedziemy do Tabu na święta Nowego Roku od 26.12 do 13.07.2013. Czy możesz mi powiedzieć, jakie ubrania zabrać? Czy w ogóle warto zabierać koszulki, spodenki, a może nawet nie zajmować miejsca w walizce.
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
EgiptTaba
Witam. Powiedz mi proszę, jaka jest pogoda na przełomie lutego i marca w Sharm? Czy można pływać w morzu? A może lepiej pojechać za kolejny miesiąc?
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Byliśmy w styczniu 2012 w Aloha (urok) plaża jest znośna - w pokoju nie ma baru.
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Planujemy wyjazd w kwietniu. Czy w tej chwili są silne wiatry?
12 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Jedziemy do Tabu 04 lutego, przeczytałam opinie o hotelu - zaczęłam się martwić, ale kiedy spojrzałam na pogodę, byłam po prostu przerażona, +13 ??? Dlaczego jest tak zimno? A może ta pogoda jest całkiem do przyjęcia w tym okresie? Kto odpoczywał w Tabie o tej porze roku, powiedz mi, co mam robić, może lepiej zarezerwować vouchery, zanim będzie za późno?
12 lat wstecz  •  9 subskrybenci 9 odpowiedzi
Planujemy wizytę w Movenpick 2 grudnia. Proszę o informację jakiej pogody i temperatury morza należy się spodziewać?Interesuje mnie też czy w tym okresie jest bezpiecznie w Tabie (ze względu na zbliżające się wybory)?Czytam poprzednie pytania i odpowiedzi , mam pewien pomysł na wyjazd do Izraela, czy coś się nie zmieniło?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
chcemy pojechać do Movenpick na Nowy Rok. Czy w nocy w pokojach jest zimno? Szczególnie interesują domki. W których pokojach lepiej mieszkać zimą?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
proszę powiedz mi, czy w Tabie będzie bardzo gorąco w połowie sierpnia, czy będzie wygodnie odpoczywać? Z góry dziękuję
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Pod koniec sierpnia jedziemy z dzieckiem do HILTON (TABA) czy nie będzie za gorąco????
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Czy nie byłoby za gorąco?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Zamierzam odwiedzić ten hotel od 01.04, kto wie jaka jest pogoda w tym okresie, czy mogę pływać?
13 lat wstecz  •  8 subskrybenci 8 odpowiedzi
EgiptTaba
Jaka jest pogoda w Tabie pod koniec marca?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Chcemy jechać z dziećmi na ferie wiosenne, ale nie wiemy jak odgadnąć pogodę.
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Moja żona i ja zamierzamy świętować 14 lutego w Egipcie, nurkować, oglądać ryby, jaka jest tam pogoda w tym czasie?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Byłbym wdzięczny wszystkim, którzy opiszą, jak zmienia się temperatura w ciągu dnia - jakie rzeczy zabrać? I jest też bardzo ważne - temperatura wody w morzu, jak wygodnie jest pływać? i nie tylko - przybliżony koszt wycieczek, a które wybrać (mam na myśli sąsiedni Izrael i Jordanię). Dziękuję wszystkim, którzy dzielą się wskazówkami. Elena.
13 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Kupiliśmy wycieczkę tabu od 14.01.2011 do 23.01.2011, znaleźliśmy stronę z niezawodną pogodą, obecnie prognoza w ciągu dnia to +8 + 15. Byliśmy zdenerwowani, chcę płakać, dlaczego w ogóle serwisy pogoda w styczniu w zakładce jest napisane +24+25? To oszustwo, bo jedząc nie mamy już nastroju, zimą chcieliśmy wygrzewać się na słońcu i pływać w morzu.
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
oferta Akwamaryn od 21 do 28 grudnia Safagu Lotos i inne 4**** na te same terminy CO WYBRAĆ? Słoneczny dzień El Palacio4* Zajazd nurkowy4*-? Dziękuję wszystkim za odpowiedź
13 lat wstecz  •  9 subskrybenci 19 odpowiedzi
interesuje mnie klimat, temperatura wody rano i po południu w morzu, czy jest wiatr i temperatura powietrza i jak się ubrać, dziękuję
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
EgiptTaba
W związku z ostatnimi wydarzeniami (nawet jeśli plaże są otwarte, to nadal boję się pływać w morzu) przebukowaliśmy noworoczną wycieczkę z Sharm do Taby, na której nigdy nie byliśmy. Czy możesz mi powiedzieć, jaka jest zazwyczaj pogoda o tej porze? Ile stopni ma woda, czy można pływać i czy jest wiatr? Hotel znajduje się najbliżej Sharm (piszą - 180 km.) Nazywa się Sonesta Beach 5*, Z góry dziękuję.
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
weszła depresja, bo dopiero po zakupie biletu do tabu spojrzała na pogodę na okres od 26 grudnia. nawet nie marzysz o tych-re wyższe niż 21 w ciągu dnia? chcemy pojechać do izraela i jordanii, czy martwe morze będzie zimne?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Jedziemy do Hiltona na początku lutego, chciałbym poznać opinie o pogodzie w tym okresie,
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Proszę podzielić się wrażeniami i wskazówkami, kto przebywał w hotelu w okresie świąt sylwestrowych?Wyjeżdżamy od 29 grudnia do 9 stycznia.Jaka jest pogoda w tym okresie?Jakie rzeczy lepiej zabrać?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Więc zabraliśmy pktevki, na 17 do 30 grudnia, a teraz martwię się o pogodę, żeby nie było zimno.Byłabym wdzięczna za odpowiedzi.
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Kupiliśmy z mężem bilet do Taby 20 listopada, a teraz mamy wątpliwości co do pogody i temperatury wody
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
EgiptTaba
Powiedz mi proszę ... jaka jest pogoda w połowie kwietnia w Tabie ... czy morze jest zimne?
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Pokaż więcej »