Pytania o TabaKomunikacja i Internet

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Taba
9 lat wstecz  •  2 abonent Bez odpowiedzi
Kto zabrał ze sobą laptopa? Co z internetem? Strona internetowa hotelu oferuje Wi-Fi za 30 USD za noc za pokój. Bardzo drogi. Czy w holu jest wolny? Wszyscy narzekają na niską prędkość, że nawet Skype nie może być używany. A co z połączeniem 3G w Tabie? W Hurghadzie kupiłem kartę SIM Vodafone, super prędkość, wszystko leci, a ceny za dostęp do internetu są niewielkie. A może w okolicach Ejlatu łatwiej kupić izraelską kartę SIM?
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Ile kosztuje lokalne połączenie telefoniczne z Rosją, czy można kupić kartę SIM lub jak najlepiej?
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
internet i wifi
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Do pracy muszę korzystać z internetu. Gdzie jest najtańsze źródło połączenia? Słyszałem, że w Egipcie komary źle gryzą. Jak sobie z tym poradzić? W jakim budynku lepiej wybrać pokój?
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry wszystkim! Czy możesz mi powiedzieć, czy hotel ma bezpłatny (bezpłatny) dostęp do Internetu? Jeśli nie, ile to kosztuje? Czy w hotelu i pokojach jest Wi-Fi?
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Szukam dziewczyny Katya nie sama która coś wie proszę napisz
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
i za jaką opłatą?
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
EgiptTaba
Na początku września będziemy z synem w Marriot Taba Heights. Jak rozumiem, możesz spacerować po terytorium wszystkich hoteli w obszarze Taba Heights. Czy któryś z nich ma darmowe wi-fi w holu? I pytanie o wycieczkę do Jordanii: czy przy przekraczaniu granicy jordańskiej będzie można wejść do lokalnego DUTE FREE (jeśli taki istnieje)?
14 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Jeśli zapłacona, ile to kosztuje?
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 14 odpowiedzi
Wypadek miał miejsce z minibusem (biały), wjechał w wózek z osłem, przebił się przez chłodnicę i pojechał na targ w Hurghadzie, jeśli pamięć mnie nie myli
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Odpoczywałeś po drodze w tym samym czasie i mieli wypadek, no wypisz się, bardzo potrzebne, z kim była, może nawet zdjęcie, byłbym bardzo wdzięczny
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Czy jest Wi-Fi? Jeśli zapłacono, ile to kosztuje? A co z prędkością?
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
.
14 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Uwierz mi, naprawdę muszę o nich wiedzieć przynajmniej coś!Ale więcej o ich dj Mero .......proszę, jeśli ktoś wie chociaż coś, nie ignoruj!Będę musiał do końca życia !!!
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Ze względu na charakter mojej pracy potrzebuję dostępu do Internetu, powiedz mi, co jest bardziej opłacalne, Wi-Fi hotelu lub kup kartę u lokalnego operatora, czy jest 3G?
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Powiedz mi, ile kosztuje minuta rozmowy z rosyjskimi sieciami komórkowymi, dzwoniąc z karty SIM lokalnych operatorów (Egipt). Z góry dziękuję
14 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Nie mogę się zdecydować, czy powinienem to wziąć, czy nie
14 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Powiedz nam, kto korzystał z telefonii komórkowej i/lub Internetu (zakładam, że musi być WiFi) w Hotelu Hyatt - jakość/ceny?
15 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź