Pytania o TabaMiejsca i rozrywka

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Taba
EgiptTaba
Cześć! Powiedz mi, jak dojechać z Taby do Tel Awiwu, musimy dojechać do lekarza, więc chcieliśmy połączyć wakacje w Tabie z wizytą w Tel Awiwie. Ile będzie kosztować taksówka? ja i kochanie
7 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Sprawdziłem kilka stron, gdzieś piszą to, co mają, gdzieś nie. Chciałem poznać dokładną odpowiedź
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi, gdzie nie możesz palić w wakacje?
11 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Czy naprawdę jest tak nudno w tym hotelu? Mówią, że jest muzyka na żywo, dyskoteka. A co do alkoholu, czy WSZYSTKIE serwuje koktajle, whisky, koniaki, czy trzeba to wszystko kupić?
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
а если нету то сколько стоит заказать
11 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Proszę odpowiedzieć na dwa pytania: 1. Czy jest kort tenisowy? 2. Ile kosztuje wycieczka do Izraela?
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Chciałbym wiedzieć więcej na ten temat
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Witam, transfer z lotniska do Taby (Hilton) bardzo długo, czy ktoś wziął taksówkę?
12 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
planujemy jechać, ale jest dużo negatywów, mówią, że właściciel się zmienił, a hotel stał się znacznie gorszy, w żaden sposób nie odpowiada. 5 gwiazdek
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Proszę o informację, które restauracje w hotelu są płatne, a które nie i czy jest możliwość jednorazowego odwiedzenia restauracji A la carte za darmo?
12 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Jak dostać się do Ejlatu na spacer (przejście odpraw celnych, jak dostać się do miasta, jakie dokumenty są potrzebne, co zwiedzić)
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
jak się zachować, jeśli personel zachowuje się wyzywająco
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 15 odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć, czy w tym hotelu jest dyskoteka i czy jestem zainteresowany animacją dla dzieci i wieczornymi pokazami?Dziękuję za odpowiedź.
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Ciekawi Cię, czy można skorzystać z placu zabaw sąsiedniego hotelu Hilton, hamaków, dyskoteki, basenu lub po prostu spacerować po terenie tego hotelu? Jeśli to możliwe, czy jest bezpłatne?
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Jedziemy do Hyatt pod koniec stycznia, w jednej z recenzji przeczytałam, że wino i piwo do obiadu i kolacji, jeden kieliszek w ręku, ale ilość powtórzeń nie jest ograniczona.Czy to prawda?I jaki jest przybliżony koszt koktajli w hotelu?
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Strona hotelu podaje, że system „Wszystko” obejmuje oprócz restauracji głównej 1 kolację w każdej płatnej restauracji, wycieczkę łodzią podwodną, ​​1 wizytę u fryzjera i 1 pranie chemiczne. Czy to naprawdę?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Interesuje mnie odkryty basen. Planujemy wyjazd na styczeń. Dzięki.
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Interesuje mnie woda pitna w pensjonacie AI. Czy można bez problemu uzyskać odpowiednią kwotę? Jak rozumiem, nie ma tu zapachu chłodnic. Jak rozwiązany jest ten problem?
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
EgiptTaba
Drodzy eksperci! Powiedz mi, jaki jest najbardziej optymalny rodzaj jedzenia na Bali i ile kosztuje woda butelkowana Ile będzie kosztować jedzenie w lokalnych kawiarniach? Chcemy zjeść tylko śniadanie, czy nie będziemy głodować? To samo pytanie dla Sri Lanki. Dzięki
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
EgiptTaba
proszę powiedz mi ile kosztuje wyjazd do Jerozolimy dla dwojga z Taby?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 12 odpowiedzi
EgiptTaba
Czy przy wyborze hotelu należy zwrócić uwagę na obecność/brak płatnych/bezpłatnych restauracji A la carte? Czy mają sens?
13 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Nie w sensie pieniędzy - ale w organizacji przeprowadzki - czy można zjeść obiad w innym hotelu, jeśli mieszkamy w 4* w systemie ALL? Coś się męczy 1,5 km przed obiadem i po… A może można coś przekąsić na plaży? Świeżo wypoczęty - podziel się informacją!
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Jedziemy do tego hotelu. Jutro wyjeżdżamy. Zastanawiamy się czy wziąć laptopa czy nie. I jedziemy po Wi-Fi.
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Po przeczytaniu porady zdałem sobie sprawę, że pokój należy oddać przed 12-00, zostawić rzeczy w recepcji i można iść na spacer. Pytanie - czy można coś zjeść i wypić po godzinie kasy, czy można zabrać ręcznik plażowy? Tak, mamy all inclusive. Czytałem, że w innych hotelach bransoletek nie zabierają i można zjeść obiad, ale tutaj system jest z podpisywaniem czeków. Jeśli ktoś napotkał ten problem, prosimy o kontakt.
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 10 odpowiedzi
Odpoczniemy w Movenpick na początku kwietnia. Kto odpowie - czy hotel działa tr. sala. Czy jest sauna, jakość i ile to kosztuje? DZIĘKUJĘ CI!!!
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Moja żona i ja jedziemy do Movenpick 11.03. ,może są towarzysze podróży.Wyjazd z Kijowa.Pytanie do tych co wiedzą,czytałem że Wi-Fi zabiera w pokoju.Czy to jest usługa płatna?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Jest wymieniony na stronie internetowej hotelu, ale żadne ze zdjęć tego nie pokazuje...
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Jesteśmy miłośnikami snu) Powiedz mi, oprócz śniadania w głównej restauracji, czy są poranne przekąski w hotelowych barach. Jeśli tak, to jakie i o której godzinie? Byłbym wdzięczny za wszelkie informacje!
13 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Czy jest wi-fi i stawki. A jak jest z kasą – czy bransoletki są zdjęte czy co? I to prawda..że lody są drogie?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Pokaż więcej »