Pytania o TabaWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Taba
jak są karmione? czy są korale? jak to jest z nurkowaniem - czy na miejscu jest centrum nurkowe/ceny nurkowe?
9 lat wstecz  •  4 abonent 11 odpowiedzi
EgiptTaba
Cześć! Potrzebujesz informacji z pierwszej ręki! Które hotele są nadal zamknięte? Bardzo interesują hotele Taba Heights (marriott i inter) oraz Movenpick. Czy infrastruktura Taby (ulice, domy, trawniki itp.) została przywrócona?
10 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Mój mąż i ja jedziemy po raz pierwszy do Egiptu, proszę opowiedzieć mi, jak się tam sprawy mają, jeśli chodzi o obsługę pokojową, rozrywkę dla młodych par bez dzieci, co zabrać ze sobą z kontynentu (w tym środki higieny osobistej) i gdzie bardziej opłaca się kupić wycieczki do Izraela i innych, a także kupić pamiątki. Z góry dzięki
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 14 odpowiedzi
ile będzie kosztował wyjazd dla dwojga do tego hotelu w październiku??
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
EgiptTaba
Kochanie, pomóż mi wybrać hotel! 1. Piękne terytorium 2. Pokoje nie są stare. 3. Korale 4. Odżywianie.
11 lat wstecz  •  11 subskrybenci 36 odpowiedzi
to nie pierwszy raz w Egipcie i jakoś wcześniej sobie bez nich poradziłem, ale czytam recenzje i wielu pisze, że takie kapcie są bardzo potrzebne w Tabu ...
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 7 odpowiedzi
EgiptTaba
Помогите отпределиться с отелем. Выбрали курорт Таба т.к. цены на отели немного дешевле чем в Шарме. Каковы наши требования: 1. Море: хотелось бы, чтобы были кораллы и всякие интересные рыбки, желательно понтон. 2. Отель и территория: 1-я линия, тер-рия не обязательно большая, просто чтобы было уютно. 3. Еда: пусть все будет свежее, чтобы не было "приятных" неожиданностей. 4. Экскурсии: хотим посетить Израиль и Иорданию, но приобретать планируем у местных агентств (если можно, дайте координаты у кого Вы приобретали экскурсии и остались довольны). 5. Анимация не интересует. 6. Чтобы отношение к украинцам было нормальное. Если кто может посоветовать отель в Табе или не очень дорогую 5-ку в Шарме с вышеизложенными хотелками, будем благодарны.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Powiedz mi kto wrócił z Hiltona, ile trzeba dopłacić za pobyt w willi, jak tam hotel, wycieczki, czy sam odwiedziłeś Izrael? Doradź gdzie kupić kosmetyki?
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Witam. proszę powiedz mi kilka rzeczy: 1 - jaka jest w końcu sytuacja z morzem? Czy łatwo jest wejść w specjalnych butach? jak daleko są korale z rybami? 2 - przy wejściu do morza piasek, czy koralowce? 3- czy jest bar na plaży lub przy basenie? Czy to działa? 4 - czy hotel dopuszcza wodę butelkowaną z lodówek? Z góry dziękuję.
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Witam! Planujemy urlop w hotelu HYATT REGENCY TABA 5*. Interesuje Cię, jak tolerancyjna jest woda w pokoju z kranu? Zapachy obce itp. Wylądowaliśmy w hotelach, co prawda 5-gwiazdkowych, ale z bardzo nieprzyjemną wodą. Oczywiście drobiazg, ale jednak…
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Zamierzam zostać w tym hotelu, chciałbym wiedzieć, czy tam samotnie może być bardzo nudno.
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
EgiptTaba
Dzień dobry ! Jedziemy do Tabu na święta, powiedz mi który hotel wybrać ????? Z góry dziękuję !
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
EgiptTaba
Poproszę o mniejszą rafę
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
EgiptTaba
Drodzy eksperci! Czy możesz mi powiedzieć, który hotel inny niż Movenpick ma kryty basen? Planujemy wyjazd zimą i to jest jeden z głównych czynników. Z góry dziękuję!
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
co z jedzeniem?
13 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
EgiptTaba
Radzimy wybrać dobry hotel w Taba
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
EgiptTaba
Proszę mi powiedzieć, co wybrać: Tabu lub Charm. Plotka głosi, że nie ma bezpośrednich lotów do Taby - wszyscy latają przez Sharm. I tak naprawdę nie chcę się trząść i, co najważniejsze, tracić cenny czas w autobusie przez 3-4 godziny. Wybór padł na Tabu wyłącznie ze względu na wycieczki do Jerozolimy i Petry. A teraz myślę, jak być. Są wycieczki do tych kierunków z Sharm. Mówią, że rafa jest piękniejsza w Sharm. Wycieczki różnią się oczywiście ceną, ale niewiele. Poza tym w Sharm jest przynajmniej cywilizacja, ale mówią, że w Tabie nie ma cywilizacji. Po raz pierwszy będę w Egipcie.
13 lat wstecz  •  12 subskrybenci 16 odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć, czy jest tam szisza? A plano czy za darmo można zamówić fajkę wodną?
13 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Jaka jest wielkość terytorium hotelu? Piszą, że jest duży, chciałbym wyjaśnić w liczbach. Nie mogę tego znaleźć nigdzie w internecie :(
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 11 odpowiedzi
w zeszłym roku świetnie wypoczęli, aw tym roku wszędzie piszą, że hotel jest u stóp, ale miejscowi mówią nie. Dlaczego?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 50 odpowiedzi
EgiptTaba
Na urodziny małżeństwo ma problem z wyborem hotelu, jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim za odpowiedzi. Głównym celem wakacji jest wyjazd do Izraela, ale chcę też dobrze się bawić poza wyjazdem zarówno „dla oczu jak i dla duszy”
13 lat wstecz  •  10 subskrybenci 12 odpowiedzi
EgiptTaba
w 2010 samoloty latały tylko w tabu, poszliśmy czarować, ale kierowcy kamikaze mnie przerażają, ale w tym roku jak znowu tylko tabu to chcę zostać tam, gdzie ryby są lepsze?
13 lat wstecz  •  9 subskrybenci 11 odpowiedzi
Witam pomóż mi zdecydować, gdzie lepiej zarezerwować pokój - w hotelu Hilton czy w bungalowie Nelson Planujesz rodzinne wakacje w kwietniu Dziękuję Ci.
13 lat wstecz  •  8 subskrybenci 8 odpowiedzi
W wycieczkach oferowanych przez organizatora na marzec nie ma ofert dotyczących hotelu Aquamarine Sun Flower w Tabie (Egipt). Czy jest teraz zamknięty?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, czy w pokojach jest żelazko, suszarka do włosów, mydło, szampon, żel pod prysznic itp.?
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Pokaż więcej »