Pytania o TabaWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Taba
EgiptTaba
5 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi to pytanie... Jeśli jesteś na półwyspie Synaj i nie podróżujesz poza nim, nie możesz kupić wizy egipskiej w porcie a/. Ale co z wycieczką na wycieczkę (wycieczkę) do Izraela z Taby? Oczywiste jest, że potrzebujesz wizy izraelskiej. Ale co z wizą egipską, bo tak naprawdę wyjeżdżasz z Egiptu (Synaj p/wyspa). Czy w takim przypadku muszę kupić wizę egipską?
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
EgiptTaba
Czy można pojechać do Izraela na własną rękę, bez grupy wycieczkowej? Jeśli ktoś ma doświadczenie, powiedz mi.
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
EgiptTaba
Poradź wiarygodnego lokalnego przewodnika (nie z Pegasusa ani biur podróży) na wycieczkę do Izraela. Współrzędne mogą być tutaj lub na PW. Z góry dziękuję.
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Pod koniec listopada chcemy odpocząć w Tabie z koleżanką. Oczywiście odwiedź Izrael. Gdzie i jak zarezerwować wycieczkę, ile to będzie kosztować?
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
nie mogę się doczekać twojej odpowiedzi, z góry dziękuję
11 lat wstecz  •  4 abonent 9 odpowiedzi
Powiedz mi, gdzie INTERCONTINENTAL TABA HEIGHTS RESORT 5 * (TABA) mogę zamówić nurkowanie i inne morskie wycieczki?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
EgiptTaba
Planuję odpoczywać w Egipcie przez 5 dni (taba). Następnie muszę przekroczyć granicę w czwartek i wieczorem dotrzeć do Tyberiady (Erusalim). Tam będzie na mnie czekała nasza grupa pielgrzymów z Rosji, z którą zostanę przez 6 dni. JAK lepiej dla mnie przekroczyć granicę, aby w wyznaczonym czasie spotkać się z grupą w Jerozolimie?
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
Idę do tego hotelu 14-go?
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 10 odpowiedzi
Mam bardzo zły aparat przedsionkowy i ledwo znoszę miotanie. Z góry dziękuję
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 16 odpowiedzi
Powiedz mi, czy można wybrać się na wycieczkę do Jerozolimy od lokalnego organizatora wycieczek? I czy to nie jest niebezpieczne? Jeśli nie, gdzie najlepiej kupić wycieczkę?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Samodzielne przekraczanie granicy, a jeśli to możliwe, to co można zobaczyć i kupić w Ejlacie?
12 lat wstecz  •  10 subskrybenci 20 odpowiedzi
EgiptTaba
Jak długo trwa podróż z lotniska w Sharm do Taba?
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 15 odpowiedzi
Będziemy w Hotelu Hilton od 13.09 do 23.09 Wybieramy się na wycieczkę do Izraela U której lokalnej firmy lepiej kupić bilety?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
EgiptTaba
Wybór hotelu na wycieczkę do Taby. Wybór kurortu dokonywany jest na podstawie kalkulacji wyjazdu do Izraela. Wyglądało na to, że ośrodek jest mały, tylko kilka hoteli. Gdzie w Tabie możesz szybko i szybko znaleźć lokalne biura podróży po przyjeździe, jeśli cena wycieczki z hotelowego przewodnika Ci nie odpowiada?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Na forach piszą, że przewodnicy Pegaza szczerze grożą, że nie opuszczą kurortu, jeśli wybieracie się na wycieczki do Izraela nie od nich, ale od miejscowych.
12 lat wstecz  •  16 subskrybenci 51 odpowiedź
EgiptTaba
Powiedz mi proszę, czy ktoś wybrał się na wycieczkę do Izraela z Egiptu w 2012 roku, czy istnieje niebezpieczeństwo z powodu niepokojów w kraju i napiętych stosunków między krajami? Dzięki!
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
kto wie, proszę o odpowiedź. dzięki.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Cena £. Czego lub kogo się bać. Wrażenia.
12 lat wstecz  •  10 subskrybenci 11 odpowiedzi
Proszę mi powiedzieć, jak można dostać się z Sofitel do punktu kontrolnego z izraelską granicą, naprawdę chcę odwiedzić Ejlat, czy jeździ tam jakiś autobus wahadłowy lub ile kosztuje taksówka (jeśli jest oczywiście). w Movenpick tamtego roku, więc możemy tam pojechać, było to 3 minuty na piechotę, ale z Sofitel wymyśliłem około 7 kilometrów.
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Opłaty za dziecko jak za osobę dorosłą?
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 13 odpowiedzi
Interesują mnie recenzje wycieczek nie od touroperatorów, ale lokalnych i kontaktów.
12 lat wstecz  •  10 subskrybenci 19 odpowiedzi
Jakie dokumenty są wypełniane przy przekraczaniu granicy Egiptu z Izraelem iz powrotem. A także jakie pieniądze są płacone na tym posterunku celnym. Każdy, kto przeszedł przez ten proces, proszę o odpowiedź.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
EgiptTaba
Witam! Proszę mi powiedzieć, jak można dostać się z Taby do Kairu na początku stycznia 2012... Czy jest bezpośredni samolot z Taby do Kairu, czy wygodniej jest jechać bezpośrednim autobusem?
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
EgiptTaba
Czy ma znaczenie, w którym dniu odwiedzić Jerozolimę?Chcemy wybrać się na wycieczkę w sobotę?!
13 lat wstecz  •  4 abonent 10 odpowiedzi
EgiptTaba
Słyszałem, że w przyszłym tygodniu są święta żydowskie, czy warto w tym czasie wybrać się na wycieczkę do Izraela?
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
EgiptTaba
Cześć. Zainteresowany wycieczkami do Izraela i Petry z Taby. Właściwie to z ich powodu chcemy tam latać. Ale zacząłem czytać wiadomości. Coś było przerażające. Czy są jakieś informacje z pierwszej ręki o tym, co jest teraz w Tabie z wycieczkami? Niezależnie od tego, czy jeżdżą, jest to niebezpieczne - nie jest niebezpieczne. Może ktoś właśnie przyjechał, planujemy lot 25 października.
13 lat wstecz  •  9 subskrybenci 13 odpowiedzi
Pokaż więcej »