Pytania o TajlandiaInne

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Tajlandia
4 roku wstecz  •  13 subskrybenci 17 odpowiedzi
No na przykład: czy warto zaopatrzyć się w leki przed wyjazdem, czy są tam dostępne bez recepty? Czy w miastach można płacić kartą w sklepach? Potrzebujesz prawa jazdy na rower?
4 roku wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Mówimy o kosztach jedzenia i transportu publicznego (w mieście).
4 roku wstecz  •  10 subskrybenci 11 odpowiedzi
Nasi powiedzieli, że ich wpuszczą, ale nie są odpowiedzialni za wpuszczenie ich tam.
6 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
Dzień dobry Proszę powiedz mi, w zwykłym pokoju między prysznicem a pokojem jest roleta. nie mogę znaleźć żadnych informacji na ten temat. Właśnie odkryłem, że jest w apartamencie.
6 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Jesteśmy Czerniowcami. Planujemy wyjazd na wakacje do Tajlandii, Pattaya lub na wyspę. Przez 26-36 dni. Ile to kosztuje? Jesteśmy we 2 osoby, czyli ja i moja siostra, która 3 listopada obchodzi urodziny.
9 lat wstecz  •  8 subskrybenci 14 odpowiedzi
Cześć! Od stycznia zaczęli przygotowywać się do wakacji, zrobili paszporty międzynarodowe dla całej rodziny. Teraz pojawiło się pytanie, gdzie udać się na odpoczynek. Bardzo chciałabym odwiedzić Tajlandię (jednak inna kultura, jedzenie, mentalność). Proszę mi powiedzieć, z własnego doświadczenia, ile będzie kosztował bilet dla trzech dorosłych osób w sierpniu (wiemy o porze deszczowej, to nas nie przeraża). Oczywiście chciałbym dostać się na wyspy, ale budżet jest bardzo ograniczony. Jak możesz zaoszczędzić pieniądze na wycieczce do Tajlandii? Budżet to około 70 000 rubli na wycieczki z lotem. Pewnie nie starczy nam na wyjazd? Z góry dziękuję
11 lat wstecz  •  10 subskrybenci 16 odpowiedzi
Witam, powiedz mi, czego możesz się spodziewać po wycieczce przez 14 dni bez informacji o hotelu (system ruletki powie tylko hotel w Tajlandii) od Indigo, operatora Natalie Tours? Dzięki
12 lat wstecz  •  11 subskrybenci 15 odpowiedzi
Ostatnio powiedziano mi, że wycieczki z Moskwy do Tajlandii są 2 razy tańsze niż z Ukrainy? Wygląda na to, że koszt wycieczki to 500-600 $ na osobę, wszyscy Rosjanie byli już kilka razy. Na Ukrainie cena jest znacznie wyższa. Czy ktoś wie, czy to prawda? Który Ukrainiec już tak latał? W których moskiewskich biurach podróży mogę wykupić wycieczkę? Dzięki))
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 10 odpowiedzi
Pomóż mi szybko zdecydować, jak ogólnie jest hotel i czy warto jechać do Tajlandii z dziećmi, czy Turcja jest lepsza? Jaka jest teraz pogoda w Tajlandii?
13 lat wstecz  •  9 subskrybenci 33 odpowiedź
o czym mówią rosyjscy turyści
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
powiedz mi, gdzie iść w Tajlandii. Kochamy ciszę i piękno natury. piękne widoki. fajne zdjęcia. dzięki czemu istnieje szeroki wybór wycieczek. i wybór między wyborami. na wyspy lub na stały ląd.
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Wiem, że Moskali łapią jakieś bilety blokowe - palą się na kilka dni przed wyjazdem.Są dużo tańsze.Czy naprawdę można coś takiego kupić z Ukrainy?
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 13 odpowiedzi
które z nich należy przetłumaczyć na język angielski, a które poświadczyć notarialnie?
16 lat wstecz  •  1 abonent 4 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już