Pytania o CzarnogóraWaluta i pieniądze

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Czarnogóra
Czy można wypłacić pieniądze z bankomatu za pomocą kart i w supermarketach?
10 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Kto powie Ci aktualny kurs dolara na euro w Czarnogórze?
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Życzliwi ludzie pomagają w udzielaniu informacji. Zainteresowany, czy akceptują karty płatnicze VISA elektron (niespersonalizowane) w Czarnogórze (Budva). karta bez imienia i nazwiska!!! Na przykład takie karty są wydawane w dowolnym banku, na przykład: http://i03.fsimg.ru/4/tlog_box/2108/2108942.jpg Odpowiedź od tych, którzy spłacili takie OSOBISTE odsetki!!!! Dzięki.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 14 odpowiedzi
Czytałem w niektórych recenzjach, że płatności bezgotówkowe są rzadko akceptowane. A jak naprawdę idzie z płaceniem za coś, czy naprawdę można nosić paczki euro?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Zainteresowany, czy można tam wymienić dolary na euro, czy nie i czy jest to konieczne)
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Jaką walutę najlepiej wziąć? Jeśli dolary - czy można je tam wymienić?
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
A jaki jest kurs wymiany dolarów na euro?
15 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć, czy będzie można tam wymienić dolary na euro? Czy lepiej zabrać ze sobą dolary czy euro? Czy każda osoba potrzebuje określonej ilości dziennie? Potrzebujesz dużo pieniędzy na 8 dni? Mamy hotel bez posiłków... Słyszałem, że nie wpuszczą, jeśli nie ma się 50 euro dziennie czy coś takiego. Kłamią?
15 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
Doradź jaką walutę lepiej zabrać na wakacje - dolary czy euro? Czy to prawda, że ​​na plaże Czarnogóry potrzebne są kapcie kąpielowe, ponieważ kamienie są bardzo ostre? Co trzeba zobaczyć i koniecznie spróbować jedzenia? Mam nadzieję na prawdziwe odpowiedzi. Z góry dziękuję.
17 lat wstecz  •  2 abonent 6 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już