Pytania o IzraelWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Izrael
1 rok wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
1 rok wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Krewni, małżeństwo, przyjadą jesienią na 2-3 tygodnie, chcą wynająć hotel (lub mieszkanie), najprawdopodobniej w Netanya. Wiem, że są różne strony z recenzjami, zacząłem zbierać informacje (celem jest niedrogi pokój dwuosobowy), ale nie wszystko jest takie proste, ludzie mają ograniczony budżet, zaoszczędzą na wszystkim. Nie chciałbym wynajmować pokoju "z pluskwami", fajnie byłoby uzyskać informacje od znających się na rzeczy ludzi. Dziękuje za wszystko!
5 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Mam niepełnosprawność i chciałbym się leczyć, ale w hotelach nie ma infrastruktury dla dzieci (brak krytego basenu! Tylko Leonard ma wodę
5 lat wstecz  •  7 subskrybenci 12 odpowiedzi
Jestem samotną matką. Dziecko ma trzy lata. Na dwa tygodnie jedziemy do Izraela. Jakie dokumenty są potrzebne, oprócz paszportów międzynarodowych dla nas dwojga?
8 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Czy w pobliżu są sklepy spożywcze? Polecam dobrą smaczną kawiarnię)) Jakie ubrania zabrać ze sobą na przełomie września i października?
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Do Morza Martwego lub do Ejlatu.
10 lat wstecz  •  8 subskrybenci 7 odpowiedzi
potrzebujemy hotelu medycznego, w którym prowadzone jest leczenie dla tej diagnozy
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Podziel się swoimi doświadczeniami i wrażeniami, którzy wypoczywali na systemie FORTUNA (nie nadmorskim hotelu).
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Planujemy naprzemienne wakacje na plaży i wycieczki (co drugi dzień)
10 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
witam proszę powiedz co jest w cenie, jedziemy z dzieckiem 1.8, wzięliśmy Deluxe Tower, pokój SV, pytamy organizatora wycieczki, mówi, że w hotelu wszystkie usługi zmieniają się co miesiąc i konkretnie można się tylko dowiedzieć na miejscu, co z nurkowaniem, żeglowaniem, całodobową opieką nad dziećmi, czy można jeździć... Przeczytaj więcej na: http://my.turpravda.ru/messages/
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi, czy jest rosyjskojęzyczna niania i ogólnie o hotelu, chcę wiedzieć wszystko.Jak długo iść pieszo, do obserwatorium, jaka jest temperatura wody w morzu w październiku. Organizator wycieczki powiedział mi, że nie ma sterylizatorów dla dzieci, chociaż w usługach hotelowych jest o nich napisane na każdym miejscu.
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Wyjeżdżam z dzieckiem do Izraela, planujemy odpoczynek w Netanya. Wybieramy bilet, ale są zbyt sprzeczne recenzje i rozpiętość cen. Powiedz mi hotel w Netanya, 3 * - 4 *.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Przeczytałam, że przy odprawie trzeba okazać kartę bankową lub zostawić depozyt
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Jadę do tego hotelu, przestraszyli mnie, mówią, że TO STRASZNE!
11 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Cześć! Powiedz mi, Proszę: jedziemy razem na początku stycznia do Netanyi na tydzień. Planujemy odwiedzić Jerozolimę i Tel Awiw. Jak się ubrać? Czy bierzesz parasol? Ciepłe kurtki? Jakie buty? Czy w pokojach jest ogrzewanie? dzięki
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Cześć! Chcemy odpocząć na morzu z dzieckiem 1,5 roku w październiku-listopadzie. Budżet do 2500 USD. Jaki rodzaj jedzenia wybrać? A jaki jest najlepszy sposób na karmienie dziecka? Czy mogę wybrać menu dietetyczne w restauracjach? A może lepiej samemu gotować? W domu je z naszego stołu, nie lubi jedzenia swoich dzieci. Jaki hotel polecacie?
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Chcę jako dzikus udać się na spoczynek do Izraela nad Morzem Martwym. Interesuje mnie, czy jest tam możliwość wynajęcia mieszkania i jego koszt.
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć, czy w pokoju standardowym jest lodówka i inne sprzęty AGD.
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry. Jedziemy do Aszkelonu w listopadzie, nie możemy tego zrobić wcześniej. Czy ktoś może napisać jak tam relaksuje się w listopadzie, jak tam woda itp.?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
JAKI IZRAELCZYCY SĄ O TOWARACH, PAMIĄTACH I DOMOWYCH DOMACH Z KRAJÓW ARABSKICH, KTÓRE SWOJĄ Z NIMI
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 11 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już