Pytania o TunezjaWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Tunezja
10 miesięcy wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Cześć! Powiedz mi proszę, kto wie, czy w tej chwili można polecieć do Tunezji bez rezerwacji hotelu? Ponieważ Lecę do przyjaciół i będę z nimi mieszkać przez długi czas (80 dni). Jeśli to możliwe, co powinno być zapisane na karcie migracyjnej po przyjeździe?
1 rok wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
4 roku wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chcę jechać nieplanowane, aby odpocząć za tanio, pomyślałem poza sezonem w Turcji lub Tunezji.
5 lat wstecz  •  5 subskrybenci 42 odpowiedź
Zgodnie z naszym budżetem (wyjazd z Mińska) zaoferowano nam: Club Riadh 3*. Park wodny Palmyra Port El Kantaoui 4* Club Hotel Tropicana & Spa 3* Palmira Golden Beach Blue Star 3*
5 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
W czerwcu najważniejsze jest, aby mieć czas na pracę przed 01.07. Budżet jest niewielki: do 80 000 tysięcy rubli. z Jekaterynburga. Ilość dni od 10 . Chciałbym być na pierwszym wybrzeżu linii)))
5 lat wstecz  •  7 subskrybenci 15 odpowiedzi
Приветствую всех, кто отдыхал или отдыхает в этом отеле! Есть ли в отеле интернет(платный или бесплатный)? Какие самые интересные места, необходимо посетить, как в отеле так и вне отеля? Какие номера , в сторону моря и на каком этаже , желательно брать? Можно ли заменить ужин на обед(если в рационе только завтрак и ужин), к кому надо обращаться и дать чаевые? Какая там вода? Можно ли ее пить? Заранее благодарю, за любой ответ! Всем отдыхающим приятного и позитивного отдыха!!!
6 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
We wrześniu jedziemy do Tunezji, proszę powiedz, który hotel lepiej zobaczyć. Do stu tysięcy
6 lat wstecz  •  8 subskrybenci 7 odpowiedzi
możesz iść? Wziąłem bilet na 15 dni! A może warto przebukować hotel?
6 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Oczywiście przejrzałem sporo informacji i forów o gównie, ale jednak.... Może są jakieś funkcje? A co do wycieczek - gdzie się wybrać i co można zobaczyć? Bezpieczeństwo, komary, waluta, kontrola celna itp. Byłbym wdzięczny za wszelkie przydatne informacje! Dziękuje za wszystko! Odpocznij od 19.05.2018
6 lat wstecz  •  9 subskrybenci 4 odpowiedź
Witam. Czy możesz mi powiedzieć, czy jest serwis żelazny? ))) Czy to jest płatne czy nie? Naprawdę nie chcę brać ze sobą żelazka.
6 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Z góry dziękuję.
6 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Poproszę sandały sportowe? A może potrzebujesz butów do biegania?
7 lat wstecz  •  7 subskrybenci 10 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już