Pytania o Sri LankaWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Sri Lanka
4 roku wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Zainteresowany również tym, czy w hotelu jest tenis stołowy i gdzie można nurkować w pobliżu.
5 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Potrzebujemy dużej piaszczystej plaży, oceanu bez dużych fal i programu wycieczek bez długich podróży. Doradzić, gdzie na Sri Lance polecieć?
5 lat wstecz  •  9 subskrybenci 18 odpowiedzi
Dobry dzień! Jadę do Unawatuna, w grudniu z dziewczyną ... Powiedz mi dobry hotel, za niedrogą cenę (300-500 USD za 11 dni), kto był gdzie?
5 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chłopaki, mam nadzieję na twoją podpowiedź, ponieważ chcę odpocząć w budżecie i nie wpaść w kłopoty z powodu wyboru mieszkania! Chcemy jechać do Hikkaduwy i od razu spojrzeliśmy na hotele Hikka Trans i Citrus. Ale w rzeczywistości opinie pokazują, że ceny są zbyt wysokie, a dodatkowo chcemy jeździć na wycieczki. Będziemy brać wycieczki z hotelu, nie możemy od razu po locie, bo będzie ciężko. Szkoda więc płacić takie pieniądze za hotel i jeździć na wycieczki. Znaleźliśmy tak dobry motel Tamara Motels z bardzo dobrymi recenzjami. Ale jest jedno ALE: 1. W pobliżu torów kolejowych i pociągi huczą również w nocy. 2. Boję się kilku pensjonatów, bo piszą o kradzieży i wspinają się do okien ludzi w nocy, kiedy śpią. 3. Są pokoje z kuchnią, ale czy na Sri Lance naprawdę można gotować samemu, jeśli jest tak gorąco i wilgotno? Proszę o radę, czy warto? Cena jest rozsądna, a wyjazdy na 3 dni nie są takie żałosne. oto link https://www.booking.com/hotel/lk/tamara-motels-hikkaduwa.en-gb.html?aid=356980;label=gog235jc-1DCAsohQFC
5 lat wstecz  •  9 subskrybenci 16 odpowiedzi
Nie jesteśmy wybredni, 3-4 gwiazdki to całkiem sporo. Potrzebujesz wakacji na plaży, po prostu pływaj, maksymalne nurkowanie, żadnych nocnych imprez.
5 lat wstecz  •  10 subskrybenci 21 odpowiedź
Szukam zielonego hotelu z możliwością kąpieli w oceanie.Wyjazd planowany na sierpień.Rozważam Earls Reef Beruwala, The Palms and Coral Sands Hikkaduwa lub inne w tej kategorii cenowej. Pomóżcie proszę koneserom hoteli na Sri Lance!
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
firmy turystyczne odradzają ze wschodu (nie ma możliwości, aby dzieci pływały w oceanie, nie są pewne, co można nakarmić itp.) na wycieczki generalnie patrzą na pozbawione rozumu))))
6 lat wstecz  •  13 subskrybenci 16 odpowiedzi
Dzień dobry! Pomoc pzhl w wyborze miejsca na wakacje na Sri Lance. Liczba gwiazdek hotelu nie ma znaczenia. Najważniejsze: możliwość pływania w spokojnym oceanie, dobre widoki, możliwość dotarcia do zabytków pieszo, na hulajnodze, pociągiem. Planujemy wyjechać w ciągu 5 dni.
6 lat wstecz  •  11 subskrybenci 74 odpowiedź
Witam wszystkich) w sierpniu 2018 jedziemy w podróż poślubną) Doradzę gdzie)) kręci się w głowie) wycieczki lub sami, to nie ma znaczenia) przybliżony koszt przelotów i noclegów to około 180 t.r. nie licząc odpadów na miejscu. Chcę pięknych, czystych plaż i żeby było ich pod dostatkiem) pięknej przyrody, a muszą być ciekawe miejsca) Naprawdę nie chcę leżeć na plaży jak foka) Cóż, przynajmniej jakaś infrastruktura, kawiarnie , itd. Żeby było gdzie pójść wieczorem)
6 lat wstecz  •  11 subskrybenci 54 odpowiedź
Pierwszy raz odwiedzimy Sri Lankę w wesołym towarzystwie. Wiemy, że rozrywka to za mało. Ale czy ktoś może mi powiedzieć hotel, w którym odbywają się różne dyskoteki, programy, są bary, restauracje.
6 lat wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
W styczniu planujemy zabrać 9-letnie dziecko nad morze. powiedz mi, czy na Sri Lance będzie wygodnie, czy muszę wybrać inny kraj? Co? dziękuje za wszystko!
7 lat wstecz  •  9 subskrybenci 8 odpowiedzi
mój przyjaciel i ja kłócimy się, czy jest tam ciepło, czy zimno? Jak byś doradził?
7 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Lavanga Resort and Spa hotel, kto był lub kto wie, że w pobliżu jest laguna?
7 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Powiedz mi, czy jeśli dziewczyna jedzie sama na Sri Lankę, czy ze Sri Lanką wszystko w porządku? Czytałam o ich nękaniu, teraz latanie jest straszne. Jeśli ktoś wie, proszę o post, z góry dziękuję
7 lat wstecz  •  9 subskrybenci 22 odpowiedź
Kto wie, czy warto jechać na Sri Lankę pod koniec kwietnia, a jeśli jedziesz, to przynajmniej w przybliżeniu w jakiej części, jeśli 1. Ceny są bardzo kuszące.
7 lat wstecz  •  8 subskrybenci 15 odpowiedzi
Opowiedz mi o hotelu i wybrzeżu na wakacje na plaży pod koniec stycznia. Źle pływam, więc chcę dobrej plaży i spokojnego morza
7 lat wstecz  •  9 subskrybenci 28 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już