Pytania o ŁotwaWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Łotwa
Gdzie na Łotwie w rejonie Siguldy w Rydze można przenocować z psami?
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Chcemy odwiedzić Jurmalę w sierpniu z sześciomiesięcznym dzieckiem. Powiedz mi, gdzie możesz się zatrzymać (najlepiej w sektorze prywatnym).
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
ceny, serwis
12 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Cześć! Nie mogę uzyskać cennika i reszty informacji o hotelu. Z poważaniem Lariso
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi proszę, gdzie w Rydze, a najlepiej na przedmieściach, mogę zatrzymać się z obydwoma?
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
proszę powiedz mi, jak najlepiej dostać się z Petersburga na wybrzeżu Morza Bałtyckiego do dowolnego miasta Jaka jest najkrótsza i najwygodniejsza trasa? Czy możesz mi powiedzieć, gdzie na Bałtyku jest dobre miejsce na wypoczynek z nastoletnimi dziećmi? żeby nie być w szczerym polu, ale jednocześnie bez zamieszania. może sektor prywatny, albo kto zna przyzwoity hotel? Byłbym wdzięczny za szczegółową historię i opis trasy.
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry, Czy za pośrednictwem Państwa firmy można zarezerwować hotel w Juramal od 3 do 6 stycznia 2012. Podróżują 4 osoby (2 osoby dorosłe + 2 dzieci). Interesują mnie ceny, rezerwacje i jakie dokumenty są dostarczane. A także dostać wizy na Łotwę.
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
W sierpniu będę w Siguldzie. Chciałbym znaleźć informacje o usługach medycznych (opis, ceny, opinie) oraz usługach SPA. Dziękuję Ci.
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
ŁotwaRyga
W styczniu lecę do Londynu z przesiadką w Rydze. Połączenie jest długie i niewygodne - a tam będzie wolny wieczór i powrót od godziny 5 w Rydze, wyjazd rano następnego dnia. Właściwie pytanie brzmi - czy na lotnisku w Rydze są hotele? Jeśli nie zatrzymujecie się na lotnisku, to gdzie w Rydze lepiej wynająć pokój w hotelu, żeby choć trochę zwiedzić miasto w tak krótkim czasie, zjeść obiad w miłej restauracji?
14 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już