Pytania o KrymWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Krym
Po wakacjach w tym hotelu chcieli pojechać do Ałuszty na kolejny tydzień - i czy ten certyfikat będzie tam potrzebny?
3 roku wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
4 roku wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
5 lat wstecz  •  8 subskrybenci 11 odpowiedzi
Dzięki!!!
5 lat wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź
Czy masz wolny pokój od 25 do 31 sierpnia???
6 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
A jeśli chodzi o transfer lub inne opcje, jak dostać się do hotelu, z wyjątkiem samochodu?
6 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Witam, wraz z moją 10-letnią wnuczką interesują mnie następujące pytania: Dostępność dobrze wyposażonego, wygodnego pokoju od 15 sierpnia do 1 września. Cena.tel.89148592336, Olga Nikołajewna
6 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
W 2014 roku pracował dla Państwa lekarz (Tatar) jako psychiatra, psycholog lub neuropatolog proszę wpisać jego pełne imię i nazwisko, chwalę go znajomym, ale zapomniałem nazwiska proszę
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Witam, mój mąż i ja odpoczywaliśmy w Golden w 2014 roku, jesteśmy z Połtawy na Ukrainie. Czy przyjmujesz teraz Ukraińców? Czy nie byłoby dla nas niebezpieczne jechać do ciebie? A co z samochodem? W 2014 roku pracowałeś
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Powiedz mi proszę, jaka jest plaża (czy są leżaki, leżaki, ręczniki), czy jest zamknięta czy nie? O ile rozumiem, to daleko od cywilizacji, jak dojechać do miasta, na wycieczki?
6 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Witam Czy jest możliwość wykupienia kursu na leczenie w tym sanatorium latem i jaka jest cena, może ktoś musiał przejść takie leczenie?
6 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Dzień dobry! Odpowiedz na pytanie jaka jest temperatura powietrza i wody w basenie.
7 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Gdzie na Krymie dobrze leczy się artrozę? Jakie ośrodki polecacie, cena do jakości. Gdzie mogę kupić wycieczkę z zyskiem.Dziękuję.
7 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
7 lat wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź Jest odpowiedź od hotelarza
Powiedz mi proszę, czy wakacje na Krymie kosztują 3000 dolarów za 7 dni? Czy ktoś może mi powiedzieć, dlaczego te wakacje są lepsze niż w Hiszpanii, Włoszech czy na wyspach?
7 lat wstecz  •  18 subskrybenci 40 odpowiedzi
7 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jak daleko od ciebie jest morze 6, dom wypoczynkowy FSB „Pribrezhny”? Tam będą odpoczywać bliscy na wycieczkach.
7 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Zarezerwowałem tam pokój przez serwis booking.com, ale od pensjonatu panuje cisza. Brak odpowiedzi na pytania e-mailowe. Jest ich strona internetowa, ale w Internecie nie ma o nich recenzji.
7 lat wstecz  •  2 abonent Bez odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już