Pytania o ChinyWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Chiny
5 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
DD. Do hotelu jedziemy 5 sierpnia z dzieckiem.Według ostatniej recenzji jest tam naprawa...ale organizator wycieczki zapewnia nas, że wszystko jest budowane do 31 lipca. basen?
7 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
8 sierpnia lecimy z dziećmi (5 i 8 lat), powiedz mi, gdzie zabrać dzieci?(Lubią zajęcia na świeżym powietrzu, oglądanie i podziwianie nie jest dla nich) i ile kosztują wycieczki? A gdzie najlepiej je kupić?
7 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Zamierzam odpocząć w lutym w Hainan. Zaproponuj niedrogi hotel w Dadonghai Bay. Chcę dobrej plaży i różnych restauracji w pobliżu?
7 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Kolega w pracy bardzo chwali sobie leczenie tam, ale z mężem boimy się jechać, mało jest informacji od rodaków, powiedzcie, czy jest wśród Was ktoś, kto był w tej klinice?
9 lat wstecz  •  17 subskrybenci 18 odpowiedzi
CZY NA PLAŻY JEST WC I PRYSZNIC?
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
zakwaterowanie jest zawarte w wycieczce
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Mamy srebrne wesele. Chcę iść do przyzwoitego hotelu. Aby obsługa była przyjemna i nie zawracała sobie głowy jedzeniem. Niedaleko od miasta.
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Mam drżenie głowy, przeszłam pełne badanie w Korei Południowej, powiedzieli, że nie ma zmian w mózgu, brałam tabletki przez 2 miesiące, ale nie było zmian. Czy w sanatorium jest jakaś diagnostyka i jaka?
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
ile kosztuje pokój w twoim hotelu [email protected]
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
jedziemy do Chin, po prostu nie możemy się zdecydować na hotel ..... radzą BARRY BOUTIQUE SEA VIEW HOTEL SANYA 4 * i kaktus, ale kaktus jest daleko od miasta, trzeba jechać autobusem . ...może ktoś odpoczął w BARRY BOUTIQUE SEA VIEW HOTEL SANYA 4*, powiedz mi ........
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Cześć! Czy ktoś ostatnio przebywał w hotelu GUEST HOUSE 4*? Niedawno (lato-jesień 2013)? Proszę podzielić się informacjami: czy w pobliżu są ukończone budowy?, które piętro jest lepsze dla pomieszczeń, w których można zjeść rosyjską kuchnię w pobliżu hotelu, czy w pobliżu jest supermarket, czy daleko od centrum, gdzie taniej jest kupić wycieczki, gdzie idź, co zobaczyć? Z góry dziękuję!.
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dzień dobry!! Kto odpoczywał w Barry Boutique Hotel (wyspa Hainan) 4*? Interesuje mnie które pokoje w łazience zamiast zasłony w drzwiach????????? Mamy pokój deluxe king z widokiem na miasto, czy są drzwi w łazience??? Jaki jest ogólnie hotel? Z góry dzięki za odpowiedź!
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
chcemy jechać pod koniec lutego na początku marca Potrzebujemy hotelu z prywatną plażą i blisko rozrywek Pomocy !!!Doradzają hotel Cactus...
11 lat wstecz  •  2 abonent 5 odpowiedzi
Kto odwiedził hotel Days Hotel & Suites Sanya Resort 5 * podziel się swoimi wrażeniami i radami.
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Jemy 2 osoby dorosłe i 2 dzieci, chcesz poznać cenę?
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Cześć! Nazywam się Salavat, mam 51 lat. Choruję na łuszczycę od 45 roku życia. Maksymalne remisje wynosiły 2-3 miesiące. Jakie są prognozy dotyczące leczenia łuszczycy? Ile minimalnych i maksymalnych dni leczenia? Ile rubli lub dolarów kosztuje leczenie, zakwaterowanie, tłumacz? Dostać się do szpitala na własną rękę? Dzięki.
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już