Pytania o StambułZakupy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Stambuł
Powiedz mi, ile pieniędzy powinienem zabrać ze sobą? Rozumiem. głupie pytanie, każdy ma swoje potrzeby. Lecę z córką (9 lat) od 1 maja do 9 maja. Hotel został już opłacony (centrum). Nie byłem w Stambule, więc nie znam cen. Chciałbym zobaczyć miasto, meczety, parki, Bosfor bez restauracji i ozdobników. Opowiedz mi o kosztach wycieczek, posiłków, wstępu do meczetów, parków itp. A ile kosztuje wycieczka do Pamukalle i ile czasu zajmuje jej podróż?
9 lat wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
Powiedz mi proszę, dobre hotele w Stambule! Ile dni zajęłoby zwiedzanie? Gdzie polecasz zjeść? Jakie są tam plaże? A co najważniejsze - gdzie niedrogo zrobisz dobre zakupy - czy interesują Cię wysokiej jakości galanteria skórzana, jeansy, dzianiny, złota biżuteria? Z góry dziękuję!
9 lat wstecz  •  9 subskrybenci 16 odpowiedzi
Powiedz mi, proszę, gdzie jest lepiej w Stambule, na którym rynku kupić niedrogie rzeczy A w jakie dni działa rynek wychodzący w Stambule ??? A w jakie dni jest duży rynek Lalelli ???
10 lat wstecz  •  3 abonent Bez odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć, jak wysyłać zakupy ze Stambułu do Kijowa? Wcześniej słyszałem, że są firmy zajmujące się wysyłaniem ładunków... Jak się mają sprawy teraz? Czy są inne tego typu firmy i jeśli tak to proszę o kontakt. Z góry dziękuję!
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
W recenzjach turyści piszą o kupowaniu kurtek, kożuchów w Turcji. Jestem zainteresowany futrem mouton dla mojej żony. Mouton, jak mi się wydaje, to wełna jagnięca. Ale czy futra są szyte w Turcji? Napisz też coś o kupowaniu cebulek tulipanów w Stambule. Chcę posadzić ogród warzywny.
11 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Opinie turystów wskazują, że aby odwiedzić sklepy na ulicy Bagdad, trzeba wziąć minibusa 20 minut od molo. Ale ulica ma 6 km długości..Gdzie mogę wysiąść?
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry. Przyleciałem z Antalyi i zapomniałem spojrzeć na płatność bezgotówkową w Antalyi bezcłowej. Lecę z Moskwy do Stambułu, naprawdę nie chcę nosić gotówki. W związku z tym pojawiło się pytanie, czy w sklepach Duty Free można płacić kartą bankową? To samo pytanie jest interesujące w przypadku lotniska Szeremietiewo, ponieważ z niego wylatuję - czy można również zapłacić kartą? Cóż, kolejne pytanie - dla tych, którzy latali samolotami krajowymi w Turcji z lotniska Ataturk w Stambule ... Czy istnieje bezcłowy na loty krajowe / lotnisko jest podzielone na międzynarodowe. i wewnętrzne czy nie? Byłem kiedyś w tranzycie z Antalyi, ale nie zrozumiałem :)
11 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Kiedyś przeczytałem w recenzjach, że trzeba przeprawić się przez Bosfor, a potem iść w kierunku ruchu samochodu. Bosfor przekroczył i nie wiedział, gdzie dalej iść: albo w lewo, albo w prawo, albo prosto, bo. Samochód poruszał się we wszystkich kierunkach.
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Wielokrotnie próbowałem kupić kilka kilogramów tytoniu luzem na egipskim targu do mojego domu. Ale nigdy nie widziałem tytoniu we włóknach i pęczkach. Nagle pod pozorem tytoniu sprzedają coś innego, a potem na lotnisku będą problemy. Boję się spróbować palić na miejscu - a jeśli to trucizna?
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
witam, chcialbym wiedziec gdzie kupuje sie kopie markowych ciuchow i butow, jak sie spraw celnych, jaka jest minimalna kwota zakupu, gdzie sie zatrzymac w atelier, jesli ktos jezy i kupuje prosze o odpowiedz, gdzie Enneli, dresscode jest uszyty, spodoba mi się pytanie w Turcji gdzie?Będę bardzo wdzięczny jeśli ktoś może pomóc napisz na maila: [email protected]
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Dotyczy to wysokiej jakości odzieży i niższej ceny niż w Federacji Rosyjskiej (koszule, garnitury itp.)
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Czy w lipcu można kupić kożuch? Gdzie mogę kupić kożuch damski (nie lekki) za 700 USD? Ograniczona czasowo, 1-dniowa wycieczka z Kemer. Dlatego powiedz mi proszę, gdzie na pewno mogę kupić kożuch w tak krótkim czasie?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Dzień dobry! W listopadzie jedziemy z mężem i dziećmi do Stambułu przebrać się. Interesują się również tureckimi futrami. Chciałabym otrzymać od Was informację o rozpiętości cen całych futer z norek, generalnie warto poświęcić na to trochę czasu w Stambule. Chcę kupić dla siebie futro. Dziękuję, poczekam na twoje wieści. Z poważaniem Eleno.
12 lat wstecz  •  9 subskrybenci 11 odpowiedzi
Doradzić gdzie i jaki jest przybliżony koszt kurtek?? I więcej ręczników i pościeli??
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Za tydzień będę przejeżdżał przez Stambuł na jeden dzień. Rozpaczliwie potrzebuję kupić aparat CANON 5D, powinni byli go przywieźć z Manili, ale zerwali. Czy można tam kupić taki aparat i kilka obiektywów do niego?
15 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź