Pytania o StambułWybór hotelu

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Stambuł
3 roku wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dzień dobry! Pomóż mi wybrać niedrogi hotel ze śniadaniem na 4 noce w okolicy Sultanahmet!), aby nie był to „smutny” hotel. Lecimy od 27.04-01.05 Dziękuję
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
6 lat wstecz  •  8 subskrybenci 8 odpowiedzi
Planujemy jechać z koleżanką na święta Bożego Narodzenia, skrupulatnie obliczyć budżet. Jeśli nie bierzesz pod uwagę świąt noworocznych, ile średnio możesz się spodziewać? Myślimy o zakupie IstanbulKart na lotnisku od razu, ale nie jesteśmy pewni ilości uzupełnienia. Śniadanie wliczone jest w cenę pokoju, nie kupujemy ubrań, biżuterii, pamiątek (za pozostałe pieniądze zwykle przywozimy lokalne słodycze w prezencie) Z góry dzięki za odpowiedź!
7 lat wstecz  •  6 subskrybenci 12 odpowiedzi
Chcemy popływać w morzu z dziećmi, wszystko jest w cenie i odwiedzić Stambuł z jego zabytkami. Proszę podać ośrodek lub hotel. Z góry dziękuję wszystkim!
9 lat wstecz  •  10 subskrybenci 15 odpowiedzi
Zarezerwowałem hotel 9 dni przed przyjazdem, z zastrzeżeniem bezpłatnej anulacji na 1 dzień przed przyjazdem. Pieniądze zostały natychmiast pobrane z karty. Nie podobało mi się to, bo liczyłem na te pieniądze, żeby kupić bilety lotnicze i zapłacić gotówką w hotelu.Od razu anulowałem rezerwację. Do daty zameldowania pozostało jeszcze 7 dni. Od anulowania rezerwacji minęło 20 dni, ale pieniądze nie zostały zwrócone na kartę. Wcześniej wielokrotnie rezerwowałem hotele w Stambule i pieniądze nigdy nie były obciążane ani blokowane z karty, ponieważ nigdy nie korzystam z bezzwrotnej stawki. Powiedz mi, co mam robić?
9 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Drodzy turyści! Powiedz mi hotel 4-5 *, niedaleko atrakcji turystycznych, które mają pokoje z widokiem na morze.
9 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Witam. Proszę powiedzieć, kto odwiedził hotel La Casa Suites. (Stambuł) Jak oceniasz ten hotel. Chcę tam zostać, ale nie ma recenzji. Również proszę, kto niedawno podróżował do Turcji z Ukrainy, jakie dokumenty są wymagane, aby wyjechać na 10 dni urlopu (nie przechodzę przez biuro podróży, mam bilety tam iz powrotem, paszport). Co jeszcze jest wymagane. Ponadto, kto jechał z lotniska Ataturk na plac Taksim, powiedz mi, dokąd można wygodnie dojechać, jak i jaki jest koszt (z wyjątkiem taksówki). Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Wyjaśnij mi ogłoszenie na stronie hotelu "Śniadanie jest w cenie..Dodaj usługę w następnym kroku." Pytanie: Czy i tak muszę płacić za śniadanie, nawet jeśli z niego nie korzystam? czy nie rozumiem poprawnie?
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chcemy jechać do Stambułu na długo - zobaczyć zabytki. Opcja - tylko zimą na kilka dni (np. weekend)! Naprawdę? Kto był - jaka pogoda i obsługa: czy wszystko działa? Potrzebujesz budżetu! Proszę o orientację w cenach i warunkach w zimie. Akceptujemy porady dotyczące hoteli i biur podróży, które mogą zaoferować taką opcję! Dzięki!
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 22 odpowiedź
wyjazd z Dniepropietrowska
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Hotele w Stambule są bardzo drogie. Jest chęć wynajęcia mieszkania na miesiąc za tysiąc dolarów, ale jak i gdzie lepiej to zrobić?
10 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
pierwszy raz w Turcji nie wiem, który hotel wybrać?
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry. Proszę powiedz mi, który hotel lepiej wybrać? Hotel Golden Peninsula Stambuł czy Złoty Róg Stambuł? Zainteresowany lokalizacją i wszystkim innym) http://www.booking.com/hotel/tr/golden-peninsula-istanbul.ru.html?aid=357027;label=yan104jc-hotel-ru-tr-goldenNhorn-unspec-ua-com;sid=c2 c79f5238c6bc3a5492900382a3246c; dcid=1;checkin=2013-11-27;checkout=2013-12-04;srfid=2082e6833574aae5547ce0d e6444950d1b2d7cfaX34#hash-blockdisplay4 http://www.booking.com/hotel/tr/golden-horn.ru.html?aid=357027;label=yan104jc-hotel-ru-tr-goldenNhorn-unspec-ua-com;sid=c2 c79f5238c6bc3a5492090382a3246c;dcid= jeden
11 lat wstecz  •  3 abonent 9 odpowiedzi
Do Stambułu jedziemy pod koniec maja... trzy osoby... Chciałbym hotel niedaleko Sultanahmet.. chociaż jest to możliwe w innym miejscu.. najważniejsza jest cena i jakość pokoju. właśnie natknęliśmy się, że wiele opisów hoteli nie odpowiada rzeczywistości.. dzięki
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Recenzje piszą, że z lotniska Sabiha można dostać się tylko na Plac Taksim, ale jak wyjechać z Sultanahmet bezpośrednią trasą do Sabiha?
11 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Kiedy wybieram hotel na stronie, stwierdzam, że apartament jest lepszy niż pokój w hotelu w tej samej cenie. Ale jakie jest rozwiązanie zagadki, czy jest jakaś niemiła niespodzianka?
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Zarezerwowałem pokój w hotelu Lotos na Booking, który znajduje się w pobliżu Zatoki Złotego Rogu, ale na stronach nie ma o nim opinii. Jeśli ktoś tam był, prosimy o poinformowanie nas o hotelu.
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Pokaż więcej »