Pytania o StambułPogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Stambuł
Widzę pogodę w internecie, może ktoś tam jest, bierze kurtkę puchową?
5 lat wstecz  •  8 subskrybenci 14 odpowiedzi
Jaki jest czas trwania wycieczki do wyboru 3 lub 5 dni, aby maksymalnie wykorzystać czas Jaki jest najlepszy sezon, przybliżony budżet
7 lat wstecz  •  8 subskrybenci 7 odpowiedzi
Jaka jest teraz pogoda w Stambule? +10 sądząc po stronie.. W co się ubrać? Czy wiatr od Bosforu jest zimny? Dzięki
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi proszę, kto dobrze zna Stambuł, jaki to jest obszar, czy jest daleko od centrum i czy w tej okolicy jest plaża? Jak gorąco jest w Stambule latem? Z góry dziękuję.
11 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Na Nowy Rok wybieram się na wycieczkę do Stambułu. Powiedz mi, jakie rzeczy zabrać? Jaka jest pogoda o tej porze roku? I jeszcze jedno: w których lokalach w Stambule można zjeść wysokiej jakości i niezbyt drogie (może istnieje sieć lokali, w których jedzą zarówno mieszkańcy Stambułu, jak i turyści) Dzięki za odpowiedzi
11 lat wstecz  •  3 abonent 7 odpowiedzi
Będę w Stambule na początku października. Jakie ubrania zabrać, aby nie być przeciążonym?
12 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Jadę do Stambułu od 29 marca do 2 kwietnia. Tutaj zastanawiam się, jakie ubrania zabrać, a co zostawić w domu. Boję się zamarznąć, przeczytałam, że w marcu nie jest tam gorąco, ale chcę już wszystko brać na światło… Doradzam! Z góry dziękuję!
12 lat wstecz  •  4 abonent 21 odpowiedź