Pytania o StronaPogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Strona
Hej! Mamy rezerwację na 7.06-17.06, czytam, że morze jest +19...+23. Proszę podziel się kim był w tym okresie, jak to jest naprawdę? Dzięki.
3 roku wstecz  •  9 subskrybenci 8 odpowiedzi
Dzień dobry wszystkim! Pytanie brzmi... Jaka jest pogoda w Side pod koniec kwietnia, na początku maja? Jak ciepłe jest morze? Nigdy nie byliśmy w tym regionie na wiosnę...
5 lat wstecz  •  14 subskrybenci 26 odpowiedzi
Po raz pierwszy lecimy do Turcji zimą)))
6 lat wstecz  •  7 subskrybenci 11 odpowiedzi
Martwimy się, że nie będziemy w stanie pływać w morzu (
8 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
8 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Wylatujemy 5 czerwca na tydzień w Side z dzieckiem. Prognoza pogody przez prawie wszystkie dni deszczowe z burzami. Powiedz mi, jak jest teraz?
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Wycieczka od 25 kwietnia do 8 maja. Na jaką pogodę możesz liczyć? Dziękuję wszystkim za odpowiedzi)))
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
Lecimy po raz pierwszy, chciałbym poznać od doświadczonych podróżników.
11 lat wstecz  •  9 subskrybenci 10 odpowiedzi
Planuję lecieć na początku października z mężem i 4-letnim dzieckiem na 2 tygodnie do Turcji (Side). Powiedz mi, kto tam był w tym czasie lub zweryfikował informacje, jaka jest wtedy pogoda?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Do Crystal Admiral Resort Suites wybieramy się od 20 do 29 maja. Chciałbym wiedzieć, jak ciepłe jest morze o tej porze roku? Drugie pytanie: różne opinie o plaży, dla jednych można wejść tylko w kapciach, dla innych to piaszczysta plaża?!
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Jedziemy od 27.04.2013 do 05.04.2013 z dziećmi 16 i 5 lat. Czy w basenie i aquaparku będzie zimno?
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Mamy wycieczkę od 11 do 21 maja. Myślę, że powinienem wziąć spodnie, dżinsy, swetry z długimi rękawami? Czy wieczorami jest tam zimno?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
lecimy od 30 kwietnia na 2 tygodnie, jaka jest wtedy pogoda? możesz się opalać, pływać? A jak jest sam hotel?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Chcę pojechać w Sylwestra na 1 tydzień do hotelu w pobliżu Side. Powiedz mi, co w tej chwili z centrum Side - mazaki, kawiarnie są otwarte? A może wszystko umiera - całe życie w hotelu? Jaki hotel z krytym basenem poleciłbyś?
11 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
W tym roku święto wypadło 20 października. Zebraliśmy się z moją siostrą, aby odpocząć, a po pierwsze świętować urodziny w Turcji. Moja siostra ma 25 października, a ja 29 października. Jak teraz mają się sprawy z temperaturą powietrza i wody? Z góry dziękuję wszystkim, którzy odpowiedzą na pytanie!
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
temperatura wody morskiej na początku maja
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 11 odpowiedzi
Czy jest zimno na 10 czerwca, czy jest zimno wieczorami (w nocy) i czy woda jest zimna? Czy w pokojach nadal jest wilgotno?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Wszystko, co wiesz o tym hotelu i porady. Z góry dziękuję.Elena
12 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Byłam w Side w 2010 roku do końca października, jeszcze można było pływać i opalać się, więc postanowiłam w tym roku zaryzykować wyjazd w listopadzie, ale jakoś dręczą mnie wątpliwości.
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
O tej porze roku morze na terenie hotelu jest ciepłe, ale czy w bungalowie nie jest wilgotne?? Dzięki
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Jaka jest pogoda w połowie października? Czy morze jest ciepłe?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
wakacje zgodnie z harmonogramem na listopad i 24 listopada srebrne wesele.Chcę jechać z żoną.Wygląda na prezent.
13 lat wstecz  •  9 subskrybenci 26 odpowiedzi
Kto był w hotelu zimą, jaka jest temperatura na krytym basenie? A czy w pobliżu są sklepy?
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Czy hotel posiada indywidualną klimatyzację w pokoju czy centralną?
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jeśli ktoś jest teraz w Side, proszę powiedz mi, jaka jest pogoda? A jeśli ktoś doradzi lokalną turecką stronę pogodową, to generalnie dobrze :)
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Pokaż więcej »