Pytania o StronaZakupy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Strona
Odpoczywamy w czerwcu, doradzamy co można kupić ciekawe rzeczy i proszę doradzać sklepom
6 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Cześć! Proszę powiedz mi, jak dostać się z hotelu do Manavgat do sklepu Novamall?
6 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi, proszę, kto był w tym hotelu? Co jest w pobliżu? Sklepy, supermarkety, lokalny targ, co ciekawego? Jedziemy do Side po raz pierwszy!
7 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Powiedz mi proszę, kto był w hotelu Elysium Side Bella 5*, czy w pobliżu hotelu są sklepy ze słodyczami, na przykład lokalna baklava? Jaka jest temperatura wody na początku maja?
7 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
A jak to się ma do Migrosowskiego? Dzięki!
9 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
Dokonując zakupu o wartości 4000 USD w Kircilar Mondial, zaoferowano nam bezpłatną dostawę do domu. Zgodziliśmy się, skoro było kilka rzeczy, odpoczywaliśmy z dzieckiem, ciężko było wszystko nosić na sobie. Nie zapłacili całej kwoty, przedpłaty. Doszedłem do porozumienia. Dostawa miała nastąpić od 25 do 30 lipca. Po określonym czasie ani kurier ani sprzedawca nie kontaktowali się z nami, ponadto nie odbierali telefonów i maili. W połowie sierpnia udało nam się skontaktować z kurierem. Powiedziała, że ​​nie będzie dostawy, dopóki w naszym mieście nie zostanie odebranych kilka paczek. Ale nikt nam o tym nie powiedział przy zakupie. A jeśli nie dostaniemy dość, nie zobaczymy swoich rzeczy (podobno pytanie jest już retoryczne)? Co więcej, kurier zaproponował, że przeleje 50% pozostałej kwoty na jej konto, po czym rzekomo będzie wysyłać rzeczy za pośrednictwem DHL. Brzmi jak rozwód, prawda? Tutaj masz dużą sieć sklepów. Bądź ostrożny! Nie zadzieraj z Kircilar Mondial
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 3 odpowiedź
9 lat wstecz  •  7 subskrybenci 2 odpowiedź
Chcę zabrać ze sobą plastikową kartę na ubezpieczenie. Podziel się swoimi doświadczeniami dotyczącymi płacenia za zakupy, wypłacania pieniędzy. Ile pobierają za wypłaty, które bankomaty banków są bardziej opłacalne do wypłaty gotówki. Generalnie w tej sprawie będę wdzięczny za wszelkie informacje, im więcej tym lepiej!
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Chciałbym spacerować po mieście.
11 lat wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi, kto był w hotelu - czy jest taka możliwość w sklepach na jego terenie lub w pobliżu doniczki dla dzieci?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Mama pierwszy raz jest w Turcji i nie chcę jej denerwować. Na stronie znajdują się sprzeczne opinie. Kto był tam w sierpniu 2012 i naprawdę może wystawić ocenę? Piszą, że zakopano jeden basen. Czy to prawda? Czy można palić w pokoju hotelowym (na balkonie). W recepcji dać 20 dolców i czekoladę? Ile kosztuje wyjazd do Side? Zakupy? Potrzebujesz prawdziwej porady dla 65-letniej kobiety. Jest bardzo ruchliwa i aktywna, ale potrzebuje dokładnych instrukcji: co, gdzie, kiedy i ile. Z góry bardzo dziękuję wszystkim, którzy odpowiedzą na moją prośbę.
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
Powiedz nam, gdzie w Side (w centrum) znajdują się targi spożywcze i odzieżowe, w jakie dni, w których sklepach są tanie pamiątki, naczynia, owoce?
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
Może w Manavgat są sklepy z tureckimi markami? Jeśli ktoś był, powiedz mi, jak je znaleźć? jak się tam dostać autobusem lub taksówką. Opowiedz nam więcej o rynku w Manavgat. Interesujesz się odzieżą wierzchnią, tekstyliami, skórą, czy warto coś kupić?
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 8 odpowiedzi
Proszę powiedz mi dobry sklep ze skórą w Side i futro, gdzie lepiej poszukać.
12 lat wstecz  •  26 subskrybenci 28 odpowiedzi
Chcę polecieć na płuca i kupić tam bluzki, szorty, sukienkę. Czy będzie tam sklep lub market i jak daleko jest od hotelu?
12 lat wstecz  •  4 abonent 10 odpowiedzi
Zainteresowany pytaniem, czy w pobliżu Belindy jest supermarket, w którym można kupić żywność dla niemowląt i pieluchy? Jedziemy z dzieckiem od 1 roku, nie chciałabym wyciągać z domu słoików przecierów, a pieluch, żeby nie zabierać dużej paczki. A także, czy w pobliżu jest rynek ze wszystkimi drobiazgami, takimi jak stroje kąpielowe, klapki, okulary?
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Witam wszystkich Wyjeżdżamy pod koniec maja. Z babcią i dzieckiem. Nasza babcia bardzo chce wybrać skórzaną kurtkę w Turcji. Proszę mi powiedzieć, czy w pobliżu są fabryki, sklepy. I przybliżony koszt kurtki. Czy jest sens jechać zobaczyć?
12 lat wstecz  •  10 subskrybenci 6 odpowiedzi
Czy w pobliżu są przystanki? Jak dostać się do Antalyi
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry!!!! Proszę powiedzieć, czy w pobliżu hotelu sprzedawane są ręczniki plażowe.
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
dzień dobry, powiedz mi, czy w pobliżu hotelu jest targ.
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Chcę też zrobić zakupy. Powiedz mi, gdzie mam iść. Dzięki. Marii.
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Gdzie jest najlepsze miejsce na zakupy w tym hotelu? Czy istnieje rynek wyjścia? Kiedy i gdzie? A może lepiej zejść na bok?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Za kilka dni jedziemy po raz pierwszy do Turcji. Czy możesz mi powiedzieć, gdzie jest rynek z pamiątkami? Gdzie najlepiej kupić skórę? jakie są dobre wycieczki?
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
odpoczniemy na boku, powiedz mi, czy są tam sklepy z kożuchami i jakie są ceny, jakość, a jeśli nie, to gdzie można je kupić.
13 lat wstecz  •  9 subskrybenci 11 odpowiedzi
Planujemy kupić pamiątki, wybrać się na kilka wycieczek i tak dalej drobiazgi???? Dzięki
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Co do bazaru, to gdzieś w pobliżu jest napisane.., a gdzie jeszcze można pójść na spacer po zakupy, pamiątki. Czy daleko do wsi Cholakly? z góry dzięki za odpowiedzi!
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Pokaż więcej »