Pytania o StronaKomunikacja i Internet

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Strona
Bo nie rozumiem tego
6 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Witam, powiedz mi, dlaczego jest tak mało opinii o tym hotelu? Opinii zwykle są tysiące, ale tutaj jest ich tylko 7. I o dziwo wszystkie opinie są naprawdę dobre... A jak tam internet w hotelu?
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
jakie są ceny za dużą prędkość? wydaje się, że jest tam i zapłacił
6 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Odpoczniemy w Side koło wsi Cholakly. Poleć operatora telekomunikacyjnego do połączeń do Rosji. Cóż, jeśli to możliwe, to przybliżony koszt obu kart SIM i rozmowy.
9 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Czy w tym hotelu jest bezpłatne Wi-Fi? Dziękujemy za odpowiedź. Przeczytaj w całości na: http://www.turpravda.ua/ask.php
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy w pokojach jest internet Wi-Fi? Czy internet jest normalny? [email protected]
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Przeczytałem, że hotel jest nowy, mam nadzieję na internet w pokoju. Kto był w tym hotelu nie tak dawno temu, podziel się.
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Proszę podać nazwisko właściciela Jasmin Side Hotel.Dziękuję
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Witam, jadę do Belinda 4*, proszę mi powiedzieć czy jest tam wi-fi i jakim kosztem? Interesują mnie również wycieczki. Naprawdę chcę iść do pamukalle.
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Chcę używać skype
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
jedziemy z mężem + dzieckiem 4 lata + babcią. Kto odpocznie od 17 do 27 czerwca?
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Wszystkie odpowiedzi znajdują się w społeczności, ale są dość stare. Jedziemy na początku października, więc mam kilka pytań. Czy jest bezpłatny dostęp do internetu? Na co zwrócić uwagę przy rozliczaniu? A co z komarami? Bardzo ciekawie poznać ogólne wrażenia po niedawno odpoczywanym w tym hotelu. Dzięki.
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
ya iwu animator immina serkan
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czy w lobby hotelowym jest darmowe Wi-Fi?
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Czy w hotelu jest darmowe Wi-Fi (pokoje, lobby)?
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Dzień dobry. Czy możesz mi powiedzieć, czy ten hotel ma płatny telefon i czy sprzedaje karty? A może lepiej kupić lokalną kartę SIM? Czy są komputery i bezpłatny internet do komunikacji przez skype? Nie chcę zabierać ze sobą laptopa. Jeśli nie jest bezpłatny, ile kosztuje rozmowa przez Skype'a?
13 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Jedziemy do tego hotelu pod koniec maja. Praca mojego męża związana jest z internetem, chciałabym wiedzieć jak się sprawy mają z internetem?
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Chcę zabrać ze sobą komputer, aby komunikować się przez Skype. Powiedz mi, czy mogę złapać Internet z mojego komputera, jak jest połączenie?
13 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi: podczas korzystania z podróży na kartę SIM w Turcji, ile będą kosztować moje połączenia z subskrybentami w Moskwie i ile będą kosztować połączenia do tych abonentów.
13 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Czy mogę tam kupić kartę telefoniczną i zadzwonić do domu?
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Jaki jest internet? Darmowe wi-fi czy kafejka internetowa? Kto się podzielił...
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Czy ktoś zna życie po stronie poczty e-mail? Jeśli ktoś wie, proszę pisać!
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Wdowin Dmitrij Aleksandrowicz
14 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
numer telefonu do pokoju
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Mili ludzie! Powiedz mi, jakiego rodzaju napojem jest airan w Turcji?
14 lat wstecz  •  10 subskrybenci 14 odpowiedzi
Osoby proszę pisać kto jedzie do tego hotelu, bardzo konieczne jest przekazanie adresu msn jednej osobie, zapomniałem wyjść
15 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź