Pytania o StronaBiura podróży i operatorzy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Strona
Proszę mi powiedzieć, u którego touroperatora mogę wykupić wycieczkę do Sandy Beach Hotel z wyjazdem z Permu lub Jekaterynburga?
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
koszt jednej wycieczki
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
A jak ci się podoba ten hotel?
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Naprawdę chcę kupić bilety do tego hotelu. Nie mogę znaleźć touroperatora, który ma umowę z tym hotelem na ten rok.
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
W tym roku polecieliśmy do Alanyi na wakacje z Pegaza, teraz chcemy wykupić wycieczkę u polskiego touroperatora, ceny są dużo niższe. Czy ktoś miał taką praktykę? Odpowiedz, będę wdzięczny. Czy to niebezpieczne, czy nie lecę z innego kraju, choć nie uważam Polski za obcą, ale mimo to chcę usłyszeć opinie doświadczonych ludzi, jeśli oczywiście istnieją.Dziękuję.
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Kto w tym roku odpoczywał w seldze od turysty Pegasusa, powiedz nam, jak działają przewodnicy Pegasus, jak działa transfer, czy pomagają w zakwaterowaniu itp. ?
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
Czy ktoś tam był lub słyszał o tym?
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
odpowiedz proszę, kto przynajmniej w przybliżeniu zna koszt!I ile to będzie kosztować za 7 dni?Dla dwóch osób dorosłych.
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
za 10 dzien?
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
jeśli lecisz pod koniec sierpnia dla dwóch osób dorosłych i czy jest różnica w cenie jeśli lecisz w czerwcu lub sierpniu?
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Kupiłem bilet na maj, nie pytałem o touroperatora, pomyślałem jak zwykle wycieczka Pegastik lub Tez, czyli duża i sprawdzona, ale tutaj firma nieznana mi. Dzielić?
13 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Jakie jest prawdopodobieństwo wykupienia wycieczek last minute do tego hotelu? Jemy w ilości 7 osób, wszyscy oprócz jednej kupili bilety. Osoba planuje kupić bilet last minute. Czy jest to prawdziwe?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
Chciałbym przeczytać recenzje tych, którzy odpoczywali w Side Selge Beach przez Pegas Touristik
13 lat wstecz  •  10 subskrybenci 16 odpowiedzi
Proszę o informację ile będzie kosztował pobyt w hotelu Blue Waters Club od 29 CZERWCA do 6 LIPCA na 7 NOCY dla 2 osób dorosłych + 1 dziecko (2 lata) Z góry dziękuje za twoją pomoc
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Chcę jechać do tego hotelu z całą rodziną w czerwcu 2011 (cztery osoby dorosłe i jedno dziecko w wieku 4 lat) Którzy operatorzy turystyczni sprzedają wycieczki do tego hotelu z wyjazdem z Moskwy?
13 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Ile zapłaciłeś za wycieczkę?
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi proszę, za pośrednictwem którego biura podróży lub touroperatora mogę kupić tańszą wycieczkę do tego hotelu? Podczas wycieczki Tez coś jest bardzo drogie. Ile kosztuje wizyta w tym hotelu przez 24 dni?
14 lat wstecz  •  7 subskrybenci 11 odpowiedzi
Chcemy jechać do tego hotelu, ale w tym roku touroperatorzy oferują tylko Cezara 5*, może zmieniono nazwę 4*? A przecież nie możesz mi powiedzieć, jakich operatorów oferuje Cezar, ceny widziałem tylko na Polarze.
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Wyjeżdżamy za granicę pierwszy raz, coś jest niepokojące.
14 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Który touroperator w Rosji (Moskwa, Sankt Petersburg) sprzedaje ten hotel?
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Kto poleciał do Turcji z Anex w tym roku? Czy jest tak źle? Wczoraj kupiłem od niego dwie wycieczki, przeczytałem recenzje i byłem przerażony. Najgorsze jest to, że leci z nami 3-letnie dziecko. Co zrobić, jeśli Anex Cię zawiedzie?
15 lat wstecz  •  6 subskrybenci 14 odpowiedzi
Proszę mi powiedzieć, u którego dobrego touroperatora mogę kupić bilet do hotelu Papillon Muna w Side? A ile będzie kosztować około września za dwoje dorosłych + dziecko (3 lata) przez 14 dni. Z góry dziękuję.
15 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Ciekawy jest hotel paloma perissia - (nie widziałem go na liście) Być może możesz polecić dogodny okres na zmiany klimatu - 47-letnia kobieta. dzięki.
15 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź