Pytania o StronaWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Strona
Dobry dzień. Chcę wiedzieć z Side lub Antalyi, że są wycieczki do Kapadocji?
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Proszę opowiedzieć jak wygląda sytuacja z infrastrukturą wokół hotelu - czy w pobliżu są sklepy, inne hotele, market itp.? A jakie wycieczki są dostępne w połowie października.
9 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Proszę powiedz mi dobre biuro podróży w Side.
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 3 odpowiedź
Dzień dobry. Wielokrotnie czytaliśmy i weryfikowaliśmy z doświadczeń znajomych, że lepiej jest robić wycieczki w agencjach „ulicznych”, gdzie stosunek CENA-JAKOŚĆ jest bardziej odpowiedni, a program jest taki sam jak rosyjskich operatorów hotelowych, takich jak Tez, Pegasus itp. Powiedz mi kto korzystał z usług "ulicznych" agencji na Cholaklach, ceny, jakość, gdzie się znajdują. Z góry dziękuję.
10 lat wstecz  •  2 abonent Bez odpowiedzi
Z góry dziękuję wszystkim!!!
10 lat wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź
Gdzie lepiej kupić wycieczkę, mówią, że hotel jest tańszy, to od kogo?W jakie dni lepiej jechać, ile trwa od Euphorii, inaczej nie wiem, czy jest to możliwe, czy nie warto z 5-letnie dziecko.
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 5 odpowiedzi
jakie wycieczki polecasz bardziej niezapomniane?
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Chcieliśmy sami pojechać do Seaparku w Alanyi, jak można się tam dostać iz powrotem, jak i ile będzie to kosztować w przybliżeniu. A może lepiej wybrać się na gotową wycieczkę od przewodników.
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Odpocznę od 17 maja, proszę powiedz jakie wycieczki są przewidziane
11 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Jednodniowa wycieczka jest bardzo męcząca, mamy starszą osobę. Jest nas czterech.
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 20 odpowiedzi
która waluta jest bardziej opłacalna
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Powiedz mi, gdzie mogę się udać bez touroperatora?
11 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
[email protected], jedziemy z firmą do hotelu Jasmine Side
12 lat wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
Jakie wycieczki polecasz odwiedzić w tej okolicy (nie jechać daleko) i ceny. Dzięki. Proszę wyjaśnić, "Life club ciziolot 3*" znajduje się na plaży i 3 czerwonych budynkach z niebieską zjeżdżalnią, prawda?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 10 odpowiedzi
Czy w Side można wykupić wycieczki z rosyjskojęzycznymi przewodnikami? Doradzamy, co warto zobaczyć dla trzyosobowej rodziny, dziecka 13 lat oraz o cenach.Dziękuję
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć: jak dostać się z hotelu do amfiteatru na dolmuszu, a w ogóle naprawdę można się tam dostać samemu lub lepiej wybrać się na wycieczkę.Cena wejścia też jest ciekawa.
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Chciałbym pojechać na zakupy do Stambułu. Ale nie chciałbym, żeby podróż tam iz powrotem stała się droższa niż same zakupy.
12 lat wstecz  •  11 subskrybenci 14 odpowiedzi
Kto prowadzi??? będą wczasowicze lub kierowcy. Ile przystanków Rozumiem, że zatrzymują się centralnie. (chore pytanie toaleta, chodźmy z dzieckiem) Dziękuję, jeśli ktoś odpowie.)))
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Wiele osób poleca wycieczki po drugiej stronie ulicy zamiast z przewodnikiem. taniej ..... ale jest pewność że ubezpieczenie jest wliczone w to taniej ???
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 11 odpowiedzi
Czy zjeżdżalnie wodne dla dzieci są bezpieczne?
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czy w pobliżu hotelu jest wyprzedaż wycieczek i automat telefoniczny na rozmowy do Rosji?
13 lat wstecz  •  9 subskrybenci 14 odpowiedzi
Powiedz mi, gdzie możesz podejść do matki z 6-letnim dzieckiem w Side. Kto był w hotelu Hanthe resort 5, mówi, że jest dużo Niemców i tak naprawdę nie traktują Rosjan.
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Kto wybrał się na jednodniową wycieczkę do Jerozolimy? O której godzinie jest wymeldowanie z hotelu i powrót? Cena £? Samolot czy autobus? Dzięki.
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
koszt, termin i gdzie najlepiej kupić wycieczkę do Kapadocji na 2 lub 3 dni z Side
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Jedziemy do Side.
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Czy wystarczy czasu na jednodniową wycieczkę do Pamukkale? Ile czasu przeznacza się na źródła solne, a ile na basen Kleopatry? Dzięki.
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 15 odpowiedzi
Pokaż więcej »